głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Szczęście znajduje się w Tobie... Zaczyna się na dnie Twojego serca! Kocham Cię. Mało mnie obchodzi co mówisz o mnie za moimi plecami. I czego mi nie powiesz pr

memoirs

memoirs.moblo.pl
Szczęście znajduje się w Tobie... Zaczyna się na dnie Twojego serca! Kocham Cię.
Szczęście znajduje się w Tobie...... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Szczęście znajduje się w Tobie... Zaczyna się na dnie Twojego serca! // Kocham Cię. ;***

Mało mnie obchodzi co mówisz o mnie... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Mało mnie obchodzi co mówisz o mnie za moimi plecami. I czego mi nie powiesz prosto w twarz... Chcesz więcej niż dziś mogę Tobie dać, pieprzone więcej, powiem więcej: więcej nie mam...

Dziś już nie znaczy nic  co było.... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Dziś już nie znaczy nic, co było. Dziś już nie znaczy nic, to wszystko.

 część 2.  To znaczy kochać go w... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 2.) To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham Twoje pragnienia, a nawet Twoje awersje, kocham ból, jaki mi zadajesz, ból, którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością. (...) Moja miłość do Ciebie to mgławica w głębi mojego umysłu, to coś, do czego nie mam dostępu, czego nie mogę zmienić. Jakaś część Ciebie wciąż we mnie żyje. Nawet gdybyś Ty odszedł, ta część by została. Tkwisz we mnie. Jestem Twoim odbiciem, Ty jesteś moim, żadne z nas nie może już istnieć oddzielnie.

 część 1.  Nie można uciec od... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 1.) Nie można uciec od własnego przeznaczenia. Ty jesteś moim przeznaczeniem. Nigdy nie będziemy należeć do siebie fizycznie, ale należymy do siebie duchowo. Zapadłeś we mnie duchowo. Zapadłeś we mnie głęboko, ja zapadłam w ciebie, jesteśmy uwięzieni. Nawet kiedy cieleśnie nie jesteś moim mężczyzną, jesteś nim w moich wspomnieniach, moich marzeniach. W ten sposób trzymasz mnie w szachu. Możemy się rozłączyć, lecz nie możemy się już rozstać. Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu.

Nigdy nie życzę źle  wiesz  bo to... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Nigdy nie życzę źle, wiesz, bo to nie ładnie, chciałabym tylko byś nie dostał tego, czego najbardziej pragniesz!

I teraz możesz przejrzeć się w... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

I teraz możesz przejrzeć się w moich oczach! ;*

Zastrzel mnie dziś. Na co nam jutro?... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Zastrzel mnie dziś. Na co nam jutro? W serce wbij nóż. Zwariuję więc mnie zarżnij! Zastrzel mnie dziś. Na co nam jutro? Chcesz spłacę swój dług. Do skroni broń gotów pal! Zastrzel teraz... Chciałabym dla Ciebie zginąć, zastrzel teraz... chciałabym dla Ciebie zginąć dziś!

Co czułeś wiedząc  że upadam... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Co czułeś wiedząc, że upadam powoli? Co czułeś wiedząc, że pogrążam się w melancholii? Czy smutek w oczach Cię nie przerażał? Na to pytanie już nie odpowiadaj.

Ale chyba łatwo zobaczyć miłość... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach, mam ją tylko dla Ciebie, całe serce dla Ciebie mam... Wszystko dla Ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz..

Pokonujesz góry  a potykasz się o... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Pokonujesz góry, a potykasz się o kamień.

Lubię czasem udawać  że jeszcze... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Lubię czasem udawać, że jeszcze śpię i słuchać, jak oddychasz. Wiem, że patrzysz na mnie i uśmiechasz się lekko. Robisz to nieświadomie. Nie widzę tego uśmiechu, ale on mnie rozgrzewa, czuję go tuż pod skórą, w każdym miejscu mojego ciała, jak ciepły dotyk letniego słońca, gorący kubek herbaty w środku zimy. Nie wytrzymujesz, całujesz mnie w nos i zarażasz uśmiechem. Nie mogę dłużej udawać, otwieram oczy, dotykam Twoich dłoni, Twoich ciepłych, szerokich dłoni, które znają mnie bardziej, nawet niż sam Ty - co rano muszę sobie przypominać, że to nie sen, że cały jesteś prawdziwy, mój, na wyciągnięcie ręki, na zawsze; że pościel pachnie zaledwie nami, nie niebem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV