głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meandmylolo Niech Cię jasny szlag! Nie mogę o Tobie zapomnieć wymazać Cię z pamięci choć tak bardzo tego chcę... me. Cóż mój drogi życie jest sztuką wyborów więc albo się z

meandmylolo

meandmylolo.moblo.pl
Niech Cię jasny szlag! Nie mogę o Tobie zapomnieć wymazać Cię z pamięci choć tak bardzo tego chcę... me.
Niech Cię jasny szlag! Nie mogę o... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Niech Cię jasny szlag! Nie mogę o Tobie zapomnieć, wymazać Cię z pamięci, choć tak bardzo tego chcę... | me.

Cóż  mój drogi  życie jest... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Cóż, mój drogi, życie jest sztuką wyborów, więc albo się zamkniesz, albo wypierdalaj do tej tępej pizdy; przecież lubisz, kiedy Ci obciąga!! | me.

Czy Ty aby na pewno wiesz  co to... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Czy Ty aby na pewno wiesz, co to znaczy "miłość"? Co to znaczy "kochać"?! | me.

Zrozum  ja zdążyłam poskładać... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Zrozum, ja zdążyłam poskładać swoje serce po tym, jak je złamałeś. Ok, byłam niegdyś gówniarą, może zbyt obszerną miałam wówczas wyobraźnię, zbyt wiele chciałam... Ale tamto uczucie było szczere, serce kochało po raz pierwszy. Dusza, miłość była młoda, niewinna. To na Tobie nauczyłam się dochodzić do siebie po cierpieniu, nie zakochiwać się zbyt szybko, nie wybierać byle kogo, a szczerego uczucia szukać... | me.

Chcę być Twoim cichym portem na... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Chcę być Twoim cichym portem na wzburzonym morzu życia. ♥

I coraz częściej tak jest  niestety... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

I coraz częściej tak jest, niestety, że najbliżsi ranią nas najbardziej. | me.

Presje przyjaciół  rodziny od... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Presje przyjaciół, rodziny od małego. Wiem, że chcą dla mnie dobrego, mówią mi. Podczas gdy ja słucham siebie . | me.

 A te młodsze pokolenia zupełnie... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

"A te młodsze pokolenia zupełnie są niewrażliwe..." To przykre, ale prawdziwe. Parę lat temu młodsi czuli do starszych respekt. Nieważne, o ile starszych. Niegdyś, starszy=szacunek. A teraz? Co za różnica, starszy, młodszy- młodzi mają to głęboko gdzieś. Wystarczy wyjść z domu i posłuchać tych ich rozmów wokół. Co się dzieje z tymi ludźmi... :/ | me.

Jeśli dla kilku facetów byłaś... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Jeśli dla kilku facetów byłaś szmatą, to albo faktycznie masz charakter szmaty, albo nią jesteś choćby dlatego, że żadna szanująca się kobieta nie sypiałaby z facetami, którzy ją tak określają. :)

I wanna kiss you every minute  every... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

I wanna kiss you every minute, every hour, every day! | me. & U, U & me ♥

You're an asshole but I love you! ♥ teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

You're an asshole but I love you! ♥

Nie ma nic piękniejszego  niż... teksty

meandmylolo dodano: 14 stycznia 2013

Nie ma nic piękniejszego, niż moment, kiedy w życiu pieprzy Ci się dosłownie wszystko... | me.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć