głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maybetomorrow Gdybyś miała umrzeć co byś chciała jeszcze zrobić? Pocałować go choć raz tylko tyle. Now the years have passed us by And I still do not know why before You tri

maybetomorrow

maybetomorrow.moblo.pl
Gdybyś miała umrzeć co byś chciała jeszcze zrobić? Pocałować go choć raz tylko tyle.
  Gdybyś miała umrzeć co byś... teksty

maybetomorrow dodano: 23 luty 2014

- Gdybyś miała umrzeć co byś chciała jeszcze zrobić? - Pocałować go choć raz, tylko tyle.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Now the years have passed us by  And... teksty

maybetomorrow dodano: 17 luty 2014

Now the years have passed us by, And I still do not know why before You tried You chose to quit. So where are You tonight? You could make everything right, but instead You're missing it.

Problem nie w tym  że jestem... teksty

maybetomorrow dodano: 16 luty 2014

Problem nie w tym, że jestem nieszczęśliwa, lecz w tym, że nie jestem szczęśliwa. Brak szczęścia to nie jest od razu nieszczęście. Brakuje mi miłości i tamtego chłopaka, którym byłeś. Brakuje mi uczucia, jakie mi dawałeś, Ciebie już nie ma, może nigdy nie będzie, ale ja mam resztkę nadziei, że takie uczucie jeszcze mnie dopadnie, niech będzie wtedy jak wściekły pies rzucający się do gardła, niech mnie nawet zagryzie, ale jeszcze raz chciałbym je przeżyć, chciałabym czerwone ślepia tego psa znowu zobaczyć.

 Kiedyś  jeszcze jako dziecko... teksty

maybetomorrow dodano: 9 luty 2014

"Kiedyś, jeszcze jako dziecko zapytałem ją, jak jest w piekle. Matka odpowiedziała mi wtedy zadziwiająco pewnie, jakby już tam była, jakby to była autopsja, a nie wyobrażenie: - Synku, w piekle na powitanie pokazują ci wszystkie twoje niewykorzystane szanse, pokazują, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś we właściwym czasie wybrał właściwe wyjście. A potem pokazują ci wszystkie te chwile szczęścia, które straciłeś (...) pokazuje się w piekle, co mogliby w życiu osiągnąć... - A potem? Mamusiu, co się dzieje potem, kiedy już to wszystko pokażą? - Potem, synku, zostawiają cię samego z twoimi wyrzutami sumienia. Na całą wieczność. Nie ma już nic ani nikogo. Tylko ty i twoje wyrzuty sumienia." Jestem pewna, że tak może to wyglądać. Na pewno dla mnie. Dodadzą pewnie jeszcze jakieś krzywdy, które wyrządziłam wszystkim i jak dobrze byłoby im beze mnie.

Nie wszystko umiem powiedzieć... teksty

maybetomorrow dodano: 9 luty 2014

Nie wszystko umiem powiedzieć, wyrazić własnymi słowami, ale zawsze znajdę odpowiedni tekst piosenki albo cytat z filmu/książki, które wyrażą to idealnie.

We could have had it all   Rolling in... teksty

maybetomorrow dodano: 8 luty 2014

We could have had it all, Rolling in the deep, You had my heart inside of your hand, And you played it to the beat.

Zadzwonił dzisiaj dwa razy akurat do... teksty

maybetomorrow dodano: 26 stycznia 2014

Zadzwonił dzisiaj dwa razy akurat do mnie zapytać o coś, o co mógł zapytać przynajmniej 148 innych osób albo znaleźć w internecie. Czułam, że nawet mój telefon jest w totalnym szoku i aktualnie chyba rozważa czy się nie wyłączyć.

Mam wrażenie  że kiedyś siądę i... teksty

maybetomorrow dodano: 22 stycznia 2014

Mam wrażenie, że kiedyś siądę i zacznę się śmiać, jak mogłam tak po prostu zmarnować część życia, z której teraz nic nie mam.

Myślisz  że wszystko jest u mnie w... teksty

maybetomorrow dodano: 22 stycznia 2014

Myślisz, że wszystko jest u mnie w porządku ? To popatrz w moje oczy, w których przez Ciebie jest sam smutek, żal i nieszczęście. Zobacz moje usta pogryzione do krwi, bo zagryzam je za każdym razem kiedy Cię widzę. Zobacz jak drży moje ciało na myśl o Tobie, bo tak cholernie mi zależy, a Ty tak cholernie mnie zraniłeś. Wejdź chociaż na 5 minut w moje ciało, zobacz moją duszę. Pobądź chwilę mną i zobacz jak się czuję. Nadzieja mnie zniszczyła. Zgniło mi serce i wypaliło mnie od środka. Dalej uważasz, że wszystko jest wspaniale i pięknie ? Codziennie rano wraz z tuszem i pudrem nakładam na twarz maskę, w którą najwyraźniej wierzysz. / podobnodziwka
Autor cytatu: podobnodziwka

Muszę zamknąć marzenia w butelce... teksty

maybetomorrow dodano: 22 stycznia 2014

Muszę zamknąć marzenia w butelce i roztrzaskać ją o burtę rzeczywistości.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Skąd to zmęczenie w nas każdego... teksty

maybetomorrow dodano: 22 stycznia 2014

Skąd to zmęczenie w nas każdego rana. Jakby każda noc była nie przespana.

 A kiedy raz kogoś pokochasz  chyba... teksty

maybetomorrow dodano: 22 stycznia 2014

"A kiedy raz kogoś pokochasz, chyba kochasz go już na zawsze."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV