głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 nie chcę mi się już siedzieć dostępną na GG by mieć nadzieję że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu bo może akurat napis

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
nie chcę mi się już siedzieć dostępną na GG by mieć nadzieję że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu bo może akurat napisał S
 nie chcę mi się już siedzieć... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` nie chcę mi się już siedzieć dostępną na GG, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już, co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał SMSa. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony...

 na nic starania Romea gdy Julia... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` na nic starania Romea, gdy Julia nawet nie raczy wyjść na balkon... Na nic stanie Julii na balkonie, gdy Romeowi nie chce się ruszyć dupy sprzed TV...

 stąpałam z nogi na nogę... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` stąpałam z nogi na nogę czekając pod sklepem na kumpelę. nuciłam pod nosem kawałek EWS 'Dotknąć Cię' wydobywający się z głośnika komórki. po słowach 'chociaż jesteś tak daleko' poczułam dłonie na biodrach. przeniosłam spojrzenie w dół, a moją uwagę od razu przykuła jakże znajoma bransoletka, którą zawsze miał zaczepioną na nadgarstku. - już nie jestem daleko. - wyszeptał mi do ucha.

 Dwie dziewczyny . Tak różne a... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Dwie dziewczyny . Tak różne a jednak podobne . Bratnie dusze . Siostry od dawna . Łączy je szczerość , wieczorne spacery i rozmowy do późna . Każda porażka zbliża je jeszcze bardziej są przy sobie zawszę i wszędzie . Łączy je to co najważniejsze - uczucie wiecznej przyjaźni.

 Potrzebuję wakacji ciepłego... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Potrzebuję wakacji, ciepłego wiatru i promieni słońca na pościeli. Dobrej książki, śniadania do łóżka, wolnego czasu. I trochę Ciebie.

 nienawidziła go tak... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` nienawidziła go, tak, nienawidziła, ale lubiła na niego popatrzeć jak się mijali, lubiła czytać stare sms`y od niego, chciała żeby za nią tęsknił, głupio się przyznać, ale ona też tęskniła.

 Wstaję rano myję zęby ogarniam... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Wstaję rano, myję zęby, ogarniam ksążki, lecę do szkoły, śmieję się z przyjaciółmi, wracam do domu, ide na dwór, jem lizaki. Więc chyba już nie powiesz, że nie mogę bez Ciebie funkcjonować.?

 Uwielbiam ten moment kiedy chcę... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Uwielbiam ten moment, kiedy chcę do Ciebie napisać, ale Ty jesteś szybszy.

    Uwielbiam te chwile gdy... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 września 2011

` Uwielbiam te chwile gdy siedząc na parapecie, patrząc się przez okno na deszcz i słuchając muzyki daje się ponieść mojej cudownej, nieujarzmionej wyobraźni .

    mogę życzyć ci zdrowia... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 września 2011

` mogę życzyć ci zdrowia, kumpli.., może to nie będzie szczere ale jednak. za to jednak nigdy nie powiem do ciebie : 'szczęścia w miłości' .. swoją szansę już zmarnowałeś ..

    Zaczekaj minutę Tylko mnie... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 września 2011

` Zaczekaj minutę Tylko mnie wysłuchaj Tym razem przysięgam, że to Ty będziesz najważniejsza Obróć się teraz Twoje serce nie pozwoli Ci odejść Zrobię to, co trzeba!

dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 25 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV