głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 dzisiaj gdybyś przyszedł do mnie i powiedział że kochasz . uśmiechnęłabym się podeszła bliżej tak blisko że nasze usta prawie by się stykały i wyszeptała z cał

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
dzisiaj gdybyś przyszedł do mnie i powiedział że kochasz . uśmiechnęłabym się podeszła bliżej tak blisko że nasze usta prawie by się stykały i wyszeptała z
 dzisiaj  gdybyś przyszedł do... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` dzisiaj , gdybyś przyszedł do mnie i powiedział , że kochasz . - uśmiechnęłabym się , podeszła bliżej , tak blisko , że nasze usta prawie by się stykały i wyszeptała z całą , dość skrywaną , namiętnością .. ' za późno '

 Bo ja lubię po prostu uśmiechać... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Bo ja lubię po prostu uśmiechać się gdy Cię widzę , zapominać języka w buzi gdy powiesz 'siema' . Tak po prostu lubię to .

 Byłeś moją definicją... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Byłeś moją definicją szczęścia, antybiotykiem na każdą dolegliwość, moją prywatną heroiną...

 ˙Dlaczego jest tak że od... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` ˙Dlaczego jest tak, że od najlepszych przyjaciół dzielą nas setki kilometrów, a znienawidzone osoby mieszkają w bloku naprzeciwko?

 Wiem o Tobie więcej niż Ona znam... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Wiem o Tobie więcej niż Ona, znam te wszystkie drobnostki i te prawie nie zauważalne rzeczy a mimo to wolisz tą która nawet nie zauważy że coś jest nie tak.

 zacisnęłam dłoń na bluzie... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` zacisnęłam dłoń na bluzie naszego wspólnego kumpla. - powiedz mi, gdzie On jest. - syknęłam mierząc Go twardym spojrzeniem. - nie chcesz wiedzieć. - pokręciłam głową. - muszę wiedzieć. - westchnął pod nosem po czym podał mi kask, drugi wcisnął sobie na głowę. wyciągnął motor z garażu, a kiedy już na Niego wsiadł - usiadłam za Nim. mknąc kolejnymi ulicami w efekcie dotarliśmy na miejsce. - cholera... żartujesz. - szepnęłam hamując łzy. - chciałbym żartować. - odparł biorąc mnie za rękę i ściskając ją mocno w swojej. chwilę później zaprowadził mnie do celu, a ja byłam pewna, że nigdy nie chciałam się tu znaleźć. Jego imię, nazwisko, data narodzin i śmierci. zachmurzone niebo rozdarł mój krzyk, i nie czułam nawet spadających kropel deszczu uderzających boleśnie o moje ciało. - chodź. - prosił, jednak już nie słuchałam. moje serce umarło.

 Najważniejsi dla nas odchodzą... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Najważniejsi dla nas odchodzą, zawsze. Wtedy kiedy mówią, będę na zawsze, do końca tego pojebanego świata, a tak na prawdę to kłamstwo, w które my wierzymy.

 Proszę byś przed snem spojrzał w... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

 któregoś wieczoru podasz mi... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` któregoś wieczoru podasz mi szklankę pepsi, usiądziesz tuż obok i obejmiesz ręką moje ramiona - ot tak, wpatrując się w zachód słońca, znów mnie pokochasz.

 Jakoś niesmacznie tak zasypiam... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Jakoś niesmacznie tak zasypiam wtulona poduszkę z twoich uczuć.

 Przysięgasz sobie za każdym razem... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` Przysięgasz sobie za każdym razem , że już nigdy , przenigdy nie zwiążesz się z kolejnym głupkiem , a zanim się zorientujesz rysujesz tandetne , krzywe serduszka na matematyce.

 właściwie to lubię kiedy w... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 września 2011

` właściwie to lubię, kiedy w połowie zdania mi przerywa, lubię jego urocze 'kurwa', to, że jest zupełnie nieświadomy swojego wpływu na mnie, lubię w nim to, że nie przeprasza za to kim jest ; piękny, mądry, bardzo seksowny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV