głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Po długich tygodniach pozbierałaś się ale wiesz że nadejdzie taki dzień kiedy znowu Go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki. wychodzimy na dwór. w

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Po długich tygodniach pozbierałaś się ale wiesz że nadejdzie taki dzień kiedy znowu Go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki.
 Po długich tygodniach... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 września 2011

` Po długich tygodniach pozbierałaś się, ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu Go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki.

 wychodzimy na dwór. wyzywamy się.... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 września 2011

` wychodzimy na dwór. wyzywamy się. bijemy na środku ulicy. buszujemy po sklepach. śmiejemy na cały głos. przytulamy. spacerujemy. krzyczymy. klniemy. śpiewamy. obgadujemy. zachowujemy się jak dzieci. nie myślimy.wyśmiewamy się z ludzi. jesteśmy wredne. udajemy pojebane. cieszymy się.jesteśmy jak siostry. trzymamy się razem. Przyjaźń na całe życie.

 kiedyś nie moglismy przestac ze... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` kiedyś nie moglismy przestac ze sobą pisac , teraz nie umiemy do siebie napisać...

 Nie znasz mnie tak naprawdę ale... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` Nie znasz mnie tak naprawdę, ale nie martw się. Wszystkiego dowiesz się od tych, którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

 Pewnie nigdy się nie dowiesz na... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` Pewnie nigdy się nie dowiesz, na jaki kolor świecą się Jej oczy, gdy myśli o Tobie, jaki kształt przybierają Jej usta, gdy o Tobie mówi i jak ciepłe ma dłonie, gdy dotyka Twojej fotografii.

 Patrząc na twoją nową... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` Patrząc na twoją, nową dziewczyną mam ochotę wjebać ją do śmietnika z napisem plastik.

 Przyjaciel Potrafi pomóc w każdej... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` Przyjaciel Potrafi pomóc w każdej sytuacji - Nawet milczeniem. Znajduje czas - Nawet, jeśli sam dla siebie go nie ma. Szanuje to, co robisz - I to kim jesteś. Nie słucha tego, co mówią o Tobie inni - Ma własne zdanie. Liczy się z każdym Twoim słowem - Nawet, jeśli go to rani... Nigdy nie stawia siebie na pierwszym miejscu - Nie zapomina o Tobie. Dziękujesz mu jednym słowem -Nazywasz go "przyjacielem".

 Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

 powiedz jej co czujesz. nawet... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` powiedz jej co czujesz. nawet jeśli nie kochasz, powiedz. ona to zrozumie, i ułoży sobie życie bez Ciebie. nie rób jej tylko tej cholernej nadziei.

 mam nadzieję  że przyjdzie taki... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` mam nadzieję , że przyjdzie taki dzień w którym z czystym sumieniem będę mogła powiedzieć ,że jesteś dla mnie nikim i żałuje tego jak bardzo mi na tobie zależało.

 Obiecaj obiecaj mi że nawet... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` Obiecaj, obiecaj mi, że nawet jeśli nasz kontakt się urwie to zawsze będziesz mnie mile wspominał. A gdy pomyślisz o mnie, to na twojej twarzy zagości uśmiech. `

 zaufanie. bez zaufania nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 24 września 2011

` zaufanie. bez zaufania nie stworzysz niczego. ani przyjaźni , ani miłości ani żadnej nawet najmniejszej więzi. jest ona nieodłącznym składnikiem naszego życia , do którego nie ma instrukcji. jednak mimo tego , powinniśmy wiedzieć że jeśli raz je stracimy , potem - możemy już w ogóle jego nie odzyskać lub odzyskać na nowo, lecz bez najważniejszej części. będzie, jednak z pewną widoczną pustką. będzie niepełne i nie do końca obecne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV