głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Góra chusteczek przykryła klawiaturę. Odpisywała z wielkim trudem. Przez zaszklone oczy wypatrywała kolejnych liter na klawiaturze . Uroczyście się z Tobą żegn

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Góra chusteczek przykryła klawiaturę. Odpisywała z wielkim trudem. Przez zaszklone oczy wypatrywała kolejnych liter na klawiaturze .
 Góra chusteczek przykryła... teksty

mautaa.x3 dodano: 2 grudnia 2011

` Góra chusteczek przykryła klawiaturę. Odpisywała z wielkim trudem. Przez zaszklone oczy wypatrywała kolejnych liter na klawiaturze .

    Uroczyście się z Tobą... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 grudnia 2011

` Uroczyście się z Tobą żegnam. Oficjalnie kończę tą żałosną znajomość bez cienie smutku czy cierpienia w sercu. Dałeś mi wiele do myślenia. Pokazałeś, że nigdy nie mogłam na Tobie polegać, że zawsze to ty brałeś ode mnie ,nigdy nie dając nic w zamian oprócz kilku łez płynących po policzkach. Nigdy nie byłam niczego pewniejsza jak tego, że już Cię nie chcę, że Cię nienawidzę i, że nie masz dla mnie żadnego znaczenia. Pozwól, że teraz w całości oddam się uczuciu do faceta,który cierpliwie czekał aż znikniesz. Dzisiaj znikasz ostatni raz, nie wracasz już, bo na to nie pozwolę. Zabiłam Cię w myślach. Zapomnij, że istniałam, bo ja już nie pamiętam nawet Twojego imienia.

dziękuję.  3. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. < 3. do wpisu 1 grudnia 2011
Płacz wieczorami dawał mi... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 listopada 2011

Płacz wieczorami dawał mi wspomnienia. Wspomnienia, do których mogłam wrócić jedynie myślami. [magdusia0109]
Autor cytatu: jachcenajamaice

 nigdy nie pomyślałabym że... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 listopada 2011

` nigdy nie pomyślałabym, że będę przez Ciebie cierpieć, że będę płakać kiedy nikt nie widzi, że będę analizowała wszystkie wspólne chwile, wszystkie Twoje słowa i szukała w nich kłamstw. nigdy nie pomyślałabym, że odejdziesz po tym wszystkim .

 Nasza ostatnia randka miała być... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 listopada 2011

` Nasza ostatnia randka miała być idealna. Kino, potem kolacja, jeszcze później spacer po lekko oświetlonych ulicach. Była prawie idealna. Zabrakło tylko Ciebie.

 kogoś kto odprowadzi wieczorem... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 listopada 2011

` kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem..., kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź .

 Tęskniła za czasami kiedy był... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 listopada 2011

` Tęskniła za czasami, kiedy był przy niej. Kiedy mogła w każdej chwili potrzymać go za rękę, czy pocałować. Chciała żyć normalnie, pogodzić się z tym, że jego już nie ma, że on nie żyje. Każdy wieczór spędzała siedząc na podłodze, płacząc i zastanawiając się, czy kiedykolwiek się z tym wszystkim pogodzi. Myślała o nim, cały czas. Za każdym razem, kiedy się budziła, kiedy patrzyła na pościelone łóżko po jednej stronie, kiedy szła do szkoły, kiedy spotykała się ze znajomymi - tęskniła. Patrzyła na telefon, mając nadzieję, że zadzwoni, przecież zawsze to robił. Ale on nie dzwonił, jego już nie było. Przez cały ten czas sekundy dłużyły się niemiłosiernie. Z każdą minutą brakowało go bardziej. Tamtego dnia straciła wszystko, co kochała. Straciła go, trzymając go za rękę, całując w czoło i mówiąc "kochanie, wyjdziesz z tego ".

  Czym jest miłość.?  Według... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 listopada 2011

` Czym jest miłość.? -Według matematyki: problemem. -Według historii: wojną. -Według chemii: reakcją. -Według sztuki: sercem. - Według mnie:...Tobą.

http: mautaax3.blogspot.com... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 listopada 2011

http://mautaax3.blogspot.com/ ZAPRASZAM DO ODWIEDZANIA I KOMENTOWANIA.! ; )

  przecież przed jego pojawieniem... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 listopada 2011

` przecież przed jego pojawieniem się w moim życiu radziłam sobie, normalnie sobie radziłam. umiałam zrobić herbatę i nie potłuc szklanki, umiałam posprzątać w pokoju, umiałam ładnie się umalować. umiałam. ale gdy Tylko się pojawił, namieszał, namieszał i poszedł straciłam wszystkie umiejętności. nie umiem zrobić herbaty, bałagan mi nie przeszkadza, nie maluje się bo wiem że zaraz wszystko spłynie razem z łzami.

 Może wszystko to co było między... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 listopada 2011

` Może wszystko to, co było między nami zgasło, może nie damy sobie drugiej szansy, tak jak nie zapalimy dwa razy tej samej zapałki. Może... A może właśnie za jakiś czas znów będziemy budować wszystko od podstaw, poznawać siebie na nowo, już jako innych ludzi. Może gdy się zmienimy, nie będziemy już w pełni siebie akceptować. Będzie nas różniło coraz więcej rzeczy. Może wtedy stwierdzimy, że już do siebie nie pasujemy, że nie jesteśmy jak rodzeństwo, że to wszystko przepadło wraz z upływem czasu. Może jednak znów pokochamy siebie, z całym pakietem wad i problemów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV