głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 mimo wszystko nadal nie wiem dlaczego tak bardzo chcę aby był. Miał blond włosy był wysoki a Jego przenikliwe oczy potrafiłam dostrzec wszędzie. To nic że był

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
mimo wszystko nadal nie wiem dlaczego tak bardzo chcę aby był.
 mimo wszystko nadal nie wiem... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` mimo wszystko, nadal nie wiem dlaczego tak bardzo chcę aby był.

 Miał blond włosy był wysoki a... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Miał blond włosy, był wysoki, a Jego przenikliwe oczy potrafiłam dostrzec wszędzie. To nic, że był popularny, to nic, ale zwracał uwagę tylko na mnie. To się liczy. Że pomimo starań innych wypudrowanych Panienek, to on wciąż wypatrywał na korytarzu mnie.

 Jakiś środek antymotyliczny... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Jakiś środek antymotyliczny poproszę. Te skubane robaczki znowu urządziły sobie w mym brzuchu imprezę zamkniętą.

 Naucz mnie kochać bo ranić już... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Naucz mnie kochać, bo ranić już umiem.

 To właśnie jest najgorsze w... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` To właśnie jest najgorsze w chodzeniu z kimś. W jednej chwili ten ktoś jest ci bliższy niż ktokolwiek inny na świecie, a już w następnej mówi, że trzeba odpocząć od siebie, poważnie porozmawiać albo może ty..., i potem już nigdy go nie zobaczysz, i będziesz musiała przez następne pół roku wyobrażać sobie rozmowy, w których on cię błaga o powrót i wybuchać płaczem na widok jego szczoteczki do zębów.

  Może tak byś ją przeprosiła?!... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` -Może tak byś ją przeprosiła?! -A kto tu kogo powinien przepraszać? -Może i pocałowała twojego chłopaka, ale to nie powód żeby ją bić.! -Wiesz co... Poproś swojego kumpla żeby strzelił Cię w twarz. I jednocześnie poproś swoją dziewczynę by podeszła do pierwszego lepszego faceta i go pocałowała. A potem wróć do mnie i powiedz co Cię bardziej zabolało...

  hej!  wybacz ale dużo... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` - hej! - wybacz, ale dużo facetów mam zapisanych w telefonie jako idiota, więc mogę wiedzieć z kim mam do czynienia.?

 I możesz go nie kochać mieć... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

 Musimy popełniać własne błędy.... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Musimy popełniać własne błędy. Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły, że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż nie podjęcie próby.

 Bo prawdziwy przyjaciel zostanie z... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Bo prawdziwy przyjaciel zostanie z tobą nawet kiedy wszyscy się od ciebie odwrócą, pójdzie za tobą wszędzie i nie pozwoli byś ktoś cię skrzywdził, razem tworzycie coś co nazywa się całością, jest w tedy i cię wspiera nawet kiedy inni chcą zniszczyć twe marzenia, mimo tego że znacie się tyle lat to nadal się sobą nie znudzicie, jest w chwilach kiedy nie chcesz z nikim gadać, i mówisz by ci dał spokój to on nadal uparcie jest, znosi twoje humory,a ty jego, to ktoś kto po prostu jest.

  Wjechałeś w życie jak bit... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Wjechałeś w życie jak bit Chady. Dawałeś siłę jak teksty Hemp Gru. Pokazałeś ciężkie życie jak Peja. Zostawiłeś blizny na psychice i odszedłeś jak Magik.

 Kupił ją bardzo za bardzo niską... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 grudnia 2011

` Kupił ją bardzo za bardzo niską cenę. Kupił ją pięknym uśmiechem i tą iskrą w oczach. Kupił ją sobie tylko po to by po jakimś czasie odstawić ja na półkę 'z rzeczami niepotrzebnymi '. Ale skoro kupił ją za coś to przecież może ją traktować jako zabawkę, nie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV