głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Pamiętam ten moment gdy pierwszy raz poczułam zapach Twojego ciała Twoich włosów pamiętam kiedy nasze ciała pierwszy raz zbliżyły się do siebie kiedy siedziałe

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Pamiętam ten moment gdy pierwszy raz poczułam zapach Twojego ciała Twoich włosów pamiętam kiedy nasze ciała pierwszy raz zbliżyły się do siebie kiedy siedziałeś na
 Pamiętam ten moment gdy pierwszy... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 listopada 2011

` Pamiętam ten moment gdy pierwszy raz poczułam zapach Twojego ciała, Twoich włosów, pamiętam kiedy nasze ciała pierwszy raz zbliżyły się do siebie kiedy siedziałeś na ulicy, pamiętam pierwszy dotyk rąk, pierwsze głębokie spojrzenia, pamiętam pierwsze styknięcia naszych ust i pierwszego buziaka, pierwszy pocałunek i wszystko co było pierwsze .

 Obserwujesz Go zachowując dystans.... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 listopada 2011

` Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym, że może kiedyś będzie Twój, chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie, Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie, że Go nie kochasz, ale śnisz o Nim, masz nadzieję, modlisz się, żebyście mogli być razem. Miałaś tak kiedyś.?

 I chcę doczekać dnia gdy moja... teksty

mautaa.x3 dodano: 25 listopada 2011

` I chcę doczekać dnia, gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie: mamo, też ktoś Ci kiedyś złamał serce? I ja wtedy z uśmiechem, opowiem o Tobie, a ona się rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest, aż tak źle.

  A jak tam z Kubą.?  Jakim... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 listopada 2011

` - A jak tam z Kubą.? - Jakim Kubą.? Widzisz.? Już nawet nie pamiętam, że ma na imię Kuba. Nie pamiętam też, że ma niebieskie oczy, dołeczki w kącikach ust i zniewalające spojrzenie. W ogóle go już nie pamiętam.

  Pobawimy się w magika?  W... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 listopada 2011

` Pobawimy się w magika? - W magika? To znaczy jak? - Ty będziesz udawał, że mnie kochasz, a ja będę udawała, że Ci wierzę. Taka piękna iluzja...

 W ciągu lekcji rysuje twoje imię... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 listopada 2011

` W ciągu lekcji rysuje twoje imię i jakieś serduszka po ławkach, nie wzruszając ramionami na to, że nauczycielka drze się, że niszcze mienie szkoły. A wieczorem? Nawet te miliony jebanych owieczek nie pomagają zasnąć. I powiedz, co ty robisz z moim życiem. `Potrafiła uśmiechać się mimo wszystko. I to jak! Uśmiechać oczami. Nawet jeśli te były przed chwilą pełne łez. Bo jak sama mówiła, ludzie nie potrzebują jej smutku, im potrzebna jej nadzieja.

 i znowu siedzę pod kocem wijąc... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 listopada 2011

` i znowu siedzę pod kocem wijąc się z zimna , włosy szaleją od nadmiaru wilgoci i deszczu na dworze , ręce ogrzewa kubek ciepłej herbaty . siedzę tak i myślę , wiesz ? jeszcze niedawno , jeszcze przed chwilą również czekałam na święta . wydaje mi się , że było to jakby wczoraj . kilka rzeczy jednak się zmieniło w ciągu tego roku . poznałam nowych , naprawdę świetnych ludzi , przeżyłam wspaniałe chwile , za wakacje mogłabym oddać życie bo były niesamowite , kilka ludzi odeszło , jeden chłopak bardzo zranił . a ty ? nie wróciłeś , nie odezwałeś się - chociaż od poprzedniej jesieni tak wiele w sobie zmieniłam , chociaż tęsknie wciąż tak samo .

 Bo on jest za męski na uczucia za... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 listopada 2011

` Bo on jest za męski na uczucia, za dumny, by przeprosić i za głupi by cokolwiek zrozumieć.

 Chce siedzieć z Tobą na mokrej... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 listopada 2011

` Chce siedzieć z Tobą na mokrej jeszcze od rosy trawie i puszczając bańki mydlane patrzeć jak niebo krzyczy kolorami tęczy. W sumie obeszłoby się bez trawy, baniek i tęczy. Chcę Ciebie. To Ty jesteś moją główną atrakcją.

    Kobiety tak mają. Pragną... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 listopada 2011

` Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść, to proste. Tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

 Rozrysował jej mapę do swego... teksty

mautaa.x3 dodano: 18 listopada 2011

` Rozrysował jej mapę do swego serca, lecz ona nigdy nie była dobra z geografii.

 	  Wytarł moją łzę  wziął... teksty

mautaa.x3 dodano: 18 listopada 2011

` Wytarł moją łzę , wziął ją na palec i powiedział : - jak kropla wyschnię , twoje smutki znikną . Uśmiechnął się do mnie , a ja wtopiłam sie w jego uśmiech i odwzajemniłam go. Nim sie obejrzałam łza wyschła. A on odparł:-Widzisz , wystarczy zwykły uśmiech. Pamiętaj , on potrafi wiele , ale trzeba go umiejętnie wykorzystać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV