głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martusiaaa Dzisiaj jest wspaniale. Czuję że przeżywam stan euforii. Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie Twój uśmiech te prześliczne dołeczki na Twoich policzkac

martusiaaa

martusiaaa.moblo.pl
Dzisiaj jest wspaniale. Czuję że przeżywam stan euforii. Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie Twój uśmiech te prześliczne dołeczki na Twoich policzkach
Dzisiaj jest wspaniale. Czuję że... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję, że przeżywam stan euforii. Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie - Twój uśmiech, te prześliczne dołeczki na Twoich policzkach, włosy lśniące w blasku słońca, oczy pełne miłości i te namiętne usta, które tak bardzo kocham całować. To Twój zapach, Twoje ruchy, sam Ty doprowadzasz mnie do tego pięknego stanu, kiedy czuję, że wszystko mogę, że wszystko będzie dobrze. Właśnie dlatego chciałabym na zawsze mieć Cię przy sobie i nie dopuszczam myśli, że kiedyś mogę Cię stracić, bo to byłby koniec dla mnie, dla mojego życia. Ja żyję Tobą - jesteś moim powietrzem, jesteś moim całym życiem.

Chcę nieustannie gubić się pod... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu.

objął mnie i przyciągnął do... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

objął mnie i przyciągnął do siebie. położyłam głowę na Jego piersi, wsłuchując się w bicie Jego serca. szeptem, wprost do ucha, złożył mi deklarację tego, jak bardzo tęsknił. zamknęłam oczy. ze szczęścia.

Uwielbiam Cię za to że jesteś... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam, za to, że nie da się o Tobie zapomnieć. Jesteś mężczyzną, którego mogę kochać jak mocno zechcę.

Ty. Dwie litery. Masa szczęścia. : teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

Ty. Dwie litery. Masa szczęścia. :*

Jedno bez drugiego żyć nie umie... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

Jedno bez drugiego żyć nie umie, niczym jest. Zatraceni w sobie, tworzą jedność.

Czasami chciałabym tak po prostu... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

Czasami chciałabym tak po prostu stać z tobą i marznąć pośród białych ulic. Nie zwracając uwagi na mijający czas, przechodniów i mróz panujący na dworze. Ukryłabym twarz w twojej szyi, a ty przytulałbyś mnie swoimi silnymi ramionami, szepcząc że nie mam czego się już bać. I wiesz ? Mogłabym już wiecznie trwać w tym szczęściu.

zatrzymaj swój oddech przy mojej... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

zatrzymaj swój oddech przy mojej szyi na dłużej przyjemności trwają zbyt krótko.

nadal wierzę że dwójka... teksty

martusiaaa dodano: 11 luty 2011

nadal wierzę, że dwójka przeznaczonych sobie ludzi spotka się w odpowiednim miejscu i czasie i będą obrzydliwie szczęśliwi.

'On'? Po prostu uczynił mnie... teksty

martusiaaa dodano: 7 luty 2011

'On'? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać wszystkie puzzle. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Przytula mnie mocno do siebie i wpatruję się we mnie tymi swoimi błekitnymi oczami. Pokochałam jego obecność.Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję. Sensem mojego życia jest właśnie on. Objęcia jego są azylem. Pocałunki największą rozkoszą,a każde słowo wypowiedziane z jego ust brzmi jak muzyka, taką którą chciałoby się słuchać bez przerwy. Z nim piękna jest nawet cisza. Jego dotyk to eksplozja moich wszystkich zmysłów. Jego spojrzenie jest światłem dla mego serca. Moja miłość do niego jest najpiękniejsza,najgorętsza, najmocniejsza, najszczersza. '

“Znasz to uczucie kiedy jakaś... teksty

martusiaaa dodano: 28 stycznia 2011

“Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej. Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie?”

  Nadal go kochasz?  Tak.  To... teksty

martusiaaa dodano: 28 stycznia 2011

"- Nadal go kochasz? - Tak. - To przestań! - Oddychasz? - Tak. - To przestań..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV