głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Zawsze jest szansa by za drugim razem nie przegrać. Największą motywacją do życia jest świadomość że gdzieś tam jest ktoś kto widzi w Tobie więcej niż Ty sama

martitta91

martitta91.moblo.pl
Zawsze jest szansa by za drugim razem nie przegrać.
 Zawsze jest szansa by za drugim... teksty

martitta91 dodano: 23 czerwca 2013

"Zawsze jest szansa by za drugim razem nie przegrać."

Największą motywacją do życia... teksty

martitta91 dodano: 23 czerwca 2013

Największą motywacją do życia jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sama w sobie widzisz.

Pamiętaj  że mamy na zawsze siebie.... teksty

martitta91 dodano: 23 czerwca 2013

Pamiętaj, że mamy na zawsze siebie. Życie ciągle wystawia nas na próbę. Pewny dziś mogę być tylko już ciebie. Proszę obejmij mnie, pocałuj czule.

Ta noc zabierze cię w mój świat.... teksty

martitta91 dodano: 23 czerwca 2013

Ta noc zabierze cię w mój świat. Tu na ciebie czekam, nie chcę zwlekać, to ten czas. Nie wezmę więcej niż mi dasz. W moich oczach ogień płonie, chcę go tobie dać.

Błagałam go  żeby mi wybaczył... teksty

martitta91 dodano: 20 czerwca 2013

Błagałam go, żeby mi wybaczył, kiedy mówiłam, że muszę odejść. Nie wiedział, że w tym samym momencie wyrywam sobie serce, by móc oddać mu jego własność. Nie widział, że duszę w sobie łzy i zapominam o tym jak się oddycha. Patrzyłam na jego twarz, pierwszy raz tak bardzo zmęczoną płaczem i oczy do tego stopnia przepełnione smutkiem, że miałam wątpliwości, czy zdoła zobaczyć jak wyciągam do niego rękę, by po raz ostatni dotknąć jego policzka. Czułam, jak wszystkie wspomnienia wybuchają w środku mojej głowy w momencie, kiedy pytał mnie, czy dam radę o tym wszystkim zapomnieć. Nie dam. Ale po co miałam mu mówić o tym jak bardzo mnie to boli i że właśnie popełniam samobójstwo? Przecież i tak nie uwierzyłby w to, że robię to ze względu na jego szczęście, którego nie znalazłby przy mnie. Nie uwierzyłby, że kocham go na tyle mocno, że daję mu szansę na prawdziwe szczęście beze mnie, ale z moim serce w dłoni. /dontforgot

Chciałbym dać Ci sto procent... teksty

martitta91 dodano: 20 czerwca 2013

Chciałbym dać Ci sto procent energii i serca, bo wiesz, że jak już kocham to kocham do szaleństwa.

Dni płyną szybko  tracąc... teksty

martitta91 dodano: 19 czerwca 2013

Dni płyną szybko, tracąc wyjątkowość, szukasz miłości gdzie miłość to tylko słowo.

Pewnego dnia zniknę z Twojego życia... teksty

martitta91 dodano: 18 czerwca 2013

Pewnego dnia zniknę z Twojego życia na zawsze,może nie dziś,może nie jutro,może nie za chwilę,ale zniknę nie zostawiając po sobie śladu.Nie wiń siebie,nie szukaj mnie,nie płacz,ja wylałam wystarczająco łez za nas dwoje,przetarłam każdą ścieżkę próbując do Ciebie dotrzeć,gubiłam Twój zapach na rogach ulicy i potykałam się o cudze spojrzenie hipnotyzujące przez moment jak Twoje,ale wystarczyło tylko bym upadła i ocknęła się by znów poczuć się nieludzko zbesztana przez przyzwyczajenie do Ciebie.Ty także, proszę,Ty także nie przyzwyczajaj się do myśli,że czekam. Odejdę i nie zostawiając nic.Ludzie kiedyś przestają czekać, kochać, tęsknić, są zbyt zniszczeni na to,zbyt zmęczeni.

Tylko Ty pasujesz do mnie idealnie... teksty

martitta91 dodano: 18 czerwca 2013

Tylko Ty pasujesz do mnie idealnie, Pan Bóg stworzył Ciebie tylko dla mnie ♥

Myślę  że wszystko  co spotykamy... teksty

martitta91 dodano: 18 czerwca 2013

Myślę, że wszystko, co spotykamy na naszej drodze, jest formą nagrody lub kary za to, co uczyniliśmy innym ludziom. Wszystko zawsze wróci, nieważne pod jaką postacią i kiedy. Wróci pamiętaj.

To serca zaćmienie pośrodku dnia... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2013

To serca zaćmienie pośrodku dnia, Nasz obraz rozmywa zły czas..

Już wiem kiedy tylko spojrzę.  W... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2013

Już wiem kiedy tylko spojrzę. W Twych oczach jest to, wszystko czego szukam. Wszechświat którego my częścią jesteśmy dziś..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV