głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Może i jestem cholernie trudną osobą ale dobrze mi z tym ponieważ to co łatwe jest bez smaku wyrazu i znaczenia. Idąc przed siebie próbując zapomnieć. Potykam s

martitta91

martitta91.moblo.pl
Może i jestem cholernie trudną osobą ale dobrze mi z tym ponieważ to co łatwe jest bez smaku wyrazu i znaczenia.
Może i jestem cholernie trudną... teksty

martitta91 dodano: 4 lipca 2013

Może i jestem cholernie trudną osobą, ale dobrze mi z tym, ponieważ to co łatwe jest bez smaku, wyrazu i znaczenia.

Idąc przed siebie  próbując... teksty

martitta91 dodano: 4 lipca 2013

Idąc przed siebie, próbując zapomnieć. Potykam sie o fakty i o miliony tych wspomnień. Pytam się siebie, jak długo wytrzymam, Bo tracę już grunt, nie mam się czego przytrzymać .

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

martitta91 dodano: 3 lipca 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć . [ kinia10107 ]

Zawiodłeś się na kimś  na pewno... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

Zawiodłeś się na kimś, na pewno nie ostatni raz, na tych, których znasz jeszcze przyjdzie czas, proszę zapamiętaj to zdanie, ważniejsze od zrozumienia jest zaufanie.

Przestałam już ranić wiem  ile... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

Przestałam już ranić wiem, ile można stracić.

Ludzie się kłócą i nienawidzą.... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

Ludzie się kłócą i nienawidzą. Są momenty, w których chcą się pozabijać, pozamykać te rozdziały i zacząć nowe życie. Chcą odejść, jednak ludzie też się kochają i to każe im wracać.

Dłużej tak nie potrafię. Nie... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

Dłużej tak nie potrafię. Nie będę już wyczekiwać Twojego przyjścia, tego czy mnie zauważysz, czy znów olejesz. Nie będę się łudzić, że może dziś napiszesz. Nie mam zamiaru patrzeć na Ciebie wiedząc, że nie mogę Cię mieć. Nie chcę być obok Ciebie i nie móc nic z tym zrobić. Nie chcę mieć nadziei, że może jutro będzie lepiej. Nie chcę tęsknić za czymś, czego nigdy nie miałam. Nie chcę już myśleć o Tobie, o tym co robisz i z kim teraz jesteś. Nie umiem już dłużej uśmiechać się do Ciebie, bo wiem, że jeszcze kiedyś zatęsknię za człowiekiem, który potrafił rozbawić mnie do łez. Nie chcę być z Tobą przez chwilę na przypadkowym spotkaniu. Nie chcę Cię już widywać, bo wiem, że za jakiś czas ukłucie w sercu przypomni mi, że istniał człowiek, który nigdy nie był mój.

Z ca­łego zła  ja­kie ze sobą... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

Z ca­łego zła, ja­kie ze sobą niosłeś najgorsze było Twoje odejście ...

trudno nie tęsknić za kimś bliskim... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

trudno nie tęsknić za kimś bliskim wiesz, jeśli wtedy on był dla mnie wszystkim też.

wciąż gnasz pod wiatr. teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

wciąż gnasz pod wiatr.

 Nie mogę się odnaleźć  nic nie... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

`Nie mogę się odnaleźć, nic nie jest tak jak przedtem, myślę o tobie 24h choć nie chcę.` /Tałi

Otworzyłam się przed tobą.... teksty

martitta91 dodano: 30 czerwca 2013

Otworzyłam się przed tobą. Każdego dnia, podczas każdej naszej rozmowy, ukazywałam ci świat moimi oczami. Mówiłam o tym, jak nienawidzę ludzi i o tym, jak popsutym człowiekiem jestem. Ufałam ci, tak bardzo, tak bezgranicznie, że czasami aż brakło mi tchu, od ilości słów, które znowu miały przejść przez moje gardło, aby powiedzieć ci, jak bardzo mi na tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego przestałam być dla ciebie kimś najważniejszym. Przecież tak często mi mówiłeś, jak bardzo pragniesz mnie mieć. / Pepsiak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV