głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 jeśli coś było na tyle ważne że nie możesz o tym zapomnieć wiedz że musi do ciebie wrócić. może w innej osobie innym miejscu czasie ale wróci. Musisz zrozumieć

martitta91

martitta91.moblo.pl
jeśli coś było na tyle ważne że nie możesz o tym zapomnieć wiedz że musi do ciebie wrócić. może w innej osobie innym miejscu czasie ale wróci.
jeśli coś było na tyle ważne  że... teksty

martitta91 dodano: 10 września 2013

jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do ciebie wrócić. może w innej osobie, innym miejscu, czasie, ale wróci.

Musisz zrozumieć  że nie mam aż... teksty

martitta91 dodano: 10 września 2013

Musisz zrozumieć, że nie mam aż tyle czasu, żeby go marnować, na kogoś kto mnie skrzywdzi. I chyba nie mam nawet tyle siły i tyle wiary w ludzi, żeby powierzać ją komuś, kto nie jest tego wart. Proszę zastanów się, bo chcę wierzyć w Ciebie i chcę spędzać z Tobą mój czas; ale muszę wiedzieć, czy warto. Jestem w stanie poświęcić bardzo dużo, więc musisz mi powiedzieć. Proszę, powiedz mi.

Kto umie czekać  wszystkiego się... teksty

martitta91 dodano: 10 września 2013

Kto umie czekać, wszystkiego się doczeka.

'Dawaliśmy temu szansę  lecz może... teksty

martitta91 dodano: 10 września 2013

'Dawaliśmy temu szansę, lecz może zbyt długo.'

Między nami nie ma nic i nigdy nie... teksty

martitta91 dodano: 9 września 2013

Między nami nie ma nic i nigdy nie było, między nami pękła nić i coś się skończyło. Między nami było tyle, ten świat się zawalił, teraz mijamy się w ciszy jak byśmy się nie znali.

Trzeba mieć niemało odwagi  aby... teksty

martitta91 dodano: 4 września 2013

Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim, jakim się jest naprawdę.

  nie oceniaj mnie po przeszłości... teksty

martitta91 dodano: 3 września 2013

" nie oceniaj mnie po przeszłości, już w niej nie żyję. "

Odnajduję bicie twojego serca w... teksty

martitta91 dodano: 3 września 2013

Odnajduję bicie twojego serca w akompaniamencie każdej docierającej do mnie muzyki. Czuję twój oddech na mojej skórze przy każdym dotykającym mnie powiewie wiatru. Wszystko tak bardzo przypomina mi ciebie, że ciężko mi już żyć ciągłą tęsknotą. Mogłabym przysiąc, że za każdym razem kiedy spojrzę na swoją dłoń, widzę jak ściska twoją tak mocno, jakbym bała się że możesz zniknąć. Bądź ze mną, proszę. Wróć do miejsca, które nazywasz prawdziwym domem. Zrób wszystko, co tylko możesz, by już zawsze było dobrze. Możemy znów mówić tylko wtedy, kiedy naprawdę tego chcemy i milczeć, kiedy żadne słowa nie są potrzebne. Znajdźmy się, choćby na końcu świata bez żadnych planów i perspektyw na cokolwiek innego niż kilka kolejnych minut i bądźmy tam razem. Podzielmy się sercem, tak jak zawsze. /dontforgot

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

martitta91 dodano: 2 września 2013

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

Każdy może popełnić błąd  ale... teksty

martitta91 dodano: 2 września 2013

Każdy może popełnić błąd, ale nie każdy jest już na tyle odważny, żeby prosić o wybaczenie..

Kochasz go  kochasz i sama nie... teksty

martitta91 dodano: 2 września 2013

Kochasz go, kochasz i sama nie rozumiesz swojego absurdu. Przecież Cię rani, wciągnął Cię do swojego zainfekowanego bólem świata i choćbyś nie chciała współodczuwasz każdy Jego upadek. Niszczy Cię, tak po prostu, po ludzku, stopniowo stajesz się emocjonalnym wrakiem z nadzieję w obłąkanych oczach. I przecież masz tę pierdoloną świadomość,że trzymacie to kruche uczucie w dłoniach i wystarczy moment nieuwagi, jeden nierozważny krok, potknięcie i wszystko z hukiem wyląduję na stercie tak dobrze znanej Wam udręki. Mimo to jesteś przy nim, Jego ramiona są Twoim wszechświatem a oczy nieskończonością. Trwasz w paradoksie, który Cię przeraża a jednocześnie niemiłosiernie pociąga, kręci. Lubisz przecież tę brawurę. To nic,że z dnia na dzień świat może przestać istnieć – tylko dlatego,że zabraknie Jego – osoby, która gwarantuję przetrwanie, jest schronem i bywa zakładą. / nerv

Czyjś czas się kończy by czyjś... teksty

martitta91 dodano: 1 września 2013

Czyjś czas się kończy by czyjś musiał się zacząć, Ci co chcą dużo, często dwa razy tracą. Cisza przed burzą oznacza wielkie zmiany, ludzie odchodzą wtedy ich doceniamy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV