głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Trzeba żyć tym co się ma nie tym co się straciło. Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma kiedy ciemny wiatr.. wiesz chcę tylko zbudować sobie życie na trwały

martitta91

martitta91.moblo.pl
Trzeba żyć tym co się ma nie tym co się straciło.
Trzeba żyć tym  co się ma  nie tym... teksty

martitta91 dodano: 20 czerwca 2014

Trzeba żyć tym, co się ma, nie tym, co się straciło.

 Niech dobry Bóg zawsze Cię za... teksty

martitta91 dodano: 20 czerwca 2014

"Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma, kiedy ciemny wiatr.."

wiesz  chcę tylko zbudować sobie... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

wiesz, chcę tylko zbudować sobie życie na trwałych fundamentach . chcę związku opartego na zaufaniu, w którym nie brak szczęścia .

a potem  potem byłem już tylko... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

a potem, potem byłem już tylko kłopotem. śladem nieudanej miłości, wyrzutem sumienia..

„Nędza łamie ludzkie charaktery... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

„Nędza łamie ludzkie charaktery – nie sposób sprawić by pusty worek stał prosto.” - Benjamin Franklin

 Nie chcę złamać Twojego serca.... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

"Nie chcę złamać Twojego serca. Chcę dać Twojemu sercu przerwę. Wiem, że się boisz, że to jest niewłaściwe. Jakbyś mógł popełnić błąd. Jest tylko jedno życie do przeżycia .I nie ma czasu na czekanie, do zmarnowania.."

Gdy w jednej dłoni ściskasz... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

Gdy w jednej dłoni ściskasz przeszłość, a drugą chcesz pochwycić przyszłość, to nie masz wolnej ręki, żeby zająć się teraźniejszością.

Kocham Cię. To wszystko co mam. teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

Kocham Cię. To wszystko co mam.

Mam wrażenie  że moja dusza jest... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

Mam wrażenie, że moja dusza jest jak plątanina dróg. Nie wiem, którą wybrać, więc idę tą, którą mam przed sobą, nawet jeśli właśnie ta najbardziej mnie przeraża..

Każdego dnia boję się  że... teksty

martitta91 dodano: 17 czerwca 2014

Każdego dnia boję się, że przestaniesz mnie kochać, że przestanę być dla Ciebie ważna.

Czego chcę? Chcę mieć Cię obok... teksty

martitta91 dodano: 16 czerwca 2014

Czego chcę? Chcę mieć Cię obok siebie. Chcę czuć Twoje usta na moich. Chcę żebyś wodził wargami po moim ciele i wywoływał tym dreszcze. Chcę już zawsze budzić się obok Ciebie i nazywać mieszkanie "naszym". Chcę żebyś witał mnie rano czułym pocałunkiem i zaparzoną kawą. Chcę czuć Twoje ciepło i ramiona które stwarzają bezpieczne schronienie. Chcę się z Tobą wspólnie wychodzić do pracy i za Tobą tęsknić, gdy znikniesz mi z pola widzenia. Chcę pić z Tobą drogie whisky podczas nocnym spacerów i spoglądania w rozgwieżdżone niebo. Chcę pokazać Ci swoje dwa oblicza i ujawnić całą mroczną przeszłość którą w sobie skrywam. Chcę byś rozumiał mnie. Chcę sprzeczać się z Tobą, kto pierwszy zajmuje łazienkę. Chcę pojawiać się w klubach tylko w Twoim towarzystwie. Chcę śpiewać z Tobą w smutne wieczory. Chcę cieszyć się z Twoich sukcesów zawodowych. Chcę wspierać Cię w rozwoju kariery i przy realizacji marzeń. Chcę czuć, że beze mnie Twój świat runie w gruzach. Chcę czuć że mam przy sobie skarb.

Leżąc obok mnie  spogląda na mnie... teksty

martitta91 dodano: 16 czerwca 2014

Leżąc obok mnie, spogląda na mnie swoim smutnym spojrzeniem. Wyczuwa jak drżę, jak wzrasta temperatura mojego ciała i tracę kontrolę nad swoimi emocjami. Widzi moje huśtawki nastroju i mocno mnie do siebie przytula. Powtarza, że wyjdę z tego, że pomoże mi odstawić wszystko co doprowadza do wyniszczenia mojego organizmu. Pomoże rozstać się z tragiczną przeszłością i namaluje nam coś o wiele piękniejszego. Obiecuje, że zapewni to czego nikt do tej pory nie potrafił. Stabilizacje, bezpieczeństwo i pewny grunt, który nie osunie się spod stóp. Tak wspaniale mówi o miłości, jak nikt innym. W sposób dojrzały, mądry i hipnotyzujący. Opowiada o zauroczeniu i fascynacji. O historii, którą wspólnie napiszemy. Utwierdza mnie w przekonaniu, że w moim życiu nareszcie coś się zmienia na lepsze, choć powoli. Całuje moją dłoń. Jest przeciwieństwem osób z którymi się spotykałam. Jest przeciwieństwem moich ideałów i wyobrażeń, ale chyba to mnie intryguje najbardziej. Podróż w nieznane z tym człowiekiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV