głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 nie ma to jak mieć przy sobie męską zakłamaną świnię . meerkat . I strzeż mnie Boże żebym nie złamała piątego przykazania dekalogu 'nie zabijaj' jak zobaczę tą

martitta91

martitta91.moblo.pl
nie ma to jak mieć przy sobie męską zakłamaną świnię . meerkat .
nie ma to jak mieć przy sobie... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

nie ma to jak mieć przy sobie męską zakłamaną świnię . // meerkat .

I strzeż mnie Boże  żebym nie... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

I strzeż mnie Boże, żebym nie złamała piątego przykazania dekalogu 'nie zabijaj' jak zobaczę tą szmatę na oczy. / fairy.tale

Jest jakoś dziwnie. Dziwnie w chuj.!... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

Jest jakoś dziwnie. Dziwnie w chuj.! Kurwa. Ja zawsze muszę coś zrobić. ;/ to zdj, ta piosenka... Ja pierdole. Wszystko wróciło.! Fala wspomnień znów ogarnęła mój umysł. Mam ochotę usiąść najebać się i zapomnieć o tym chodź na chwilę. Mówią że wszystko z czasem mija. To ile do jasnej cholery jeszcze musi upłynąć czasu abym zapomniała.? Patrzę się bez najmniejszego sensu w to jebane zdj i zastanawiam nie co ty masz w sobie takiego.? Szlak by to trafił . / okiemnieogarniesz

Od dawna nie odwiedzałeś mnie nawet... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

Od dawna nie odwiedzałeś mnie nawet we śnie.. Już od dawna Cię w nim nie było,aż do dzisiejszej nocy,w której nie pojawiłeś się sam, lecz z nią.. Siedziałeś na krześle, a na kolanach usiadła Co ona..Widziałam jak się całujecie, jak pożeracie się wzajemnie.Biło od was seksem, namiętnością..A ja musiałam na to patrzeć..Nie mogłam z tym nic zrobić,nie mogłam się odwrócić i odejść..Nie mogłam.. W pewnym momencie zacząłeś jej ściągać bluzkę ukazując jej różową bieliznę,lecz ona po chwili wycofała się całując Cie nadal..Stałam zahipnotyzowana ze łzami w oczach..Śniłam..a czułam jakby to działo się naprawdę..Obudziłam się zalana łzami i zlana potem,a dziś napotykając Twój wzrok w szkole poczułam cholerny ucisk w żołądku..Bolało..Ale jednak patrzysz na mnie nadal..Ale jak mam rozumieć ten sen? Jak go zinterpretować mam..?

tak masz racje. jestem pieprzoną... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

tak masz racje. jestem pieprzoną zazdrośnicą, ale to dlatego , że tyle dla mnie znaczysz.

Klęknęła przy swoim łóżku.... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

Klęknęła przy swoim łóżku. Słyszała, jak rodzice znów się kłócą, wiedziała, że brat poszedł wciągnąć kolejną kreskę, siostry wyjechały i znów była sama. Przeżegnała się i chwilę milczała. Wyciągnęła chusteczki higieniczne. 'Wiesz Boże...' Zaczęła i łzy napłynęły jej pod powieki. 'Boję się.' Przetarła oczy, położyła się w ciepłym łóżku, zakryła kołdrą głowę i zacisnęła powieki. 'Boję się.' Szepnęła. /just_love.

Co zesłał los trzeba będzie... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

Co zesłał los trzeba będzie stracić.. za miłość też przyjdzie kiedyś nam zapłacić...

wytłumacz mi tylko  po chuj to... teksty

martitta91 dodano: 24 listopada 2010

wytłumacz mi tylko, po chuj to wszystko było?

zostawiłeś mnie  tak po prostu. nie... teksty

martitta91 dodano: 23 listopada 2010

zostawiłeś mnie, tak po prostu. nie wiadomo dlaczego, z jakiego powodu. pamiętam wszystkie nasze wspólne chwile. każde twoje słowo. jakbym zrobiła zdjęcie i umieściła w albumie moich wspomnień. nie da się ich już wyjąć, nie da się zapomnieć. to jest zbyt trudne, zbyt męczące i zbyt bolesne. trzeba z tym żyć, przyzwyczaić się do ciągłego bólu i rozczarowania. ciągłego obwiniania się i płakania. myślenia i krzyku. żyjąc wspomnieniami i nadzieją na lepsze jutro. ale dlaczego ta nadzieja z każdym dniem staje się słabsza? i nie daje tyle sił co przedtem?

PRZEPRASZAM  na to słowo jest już... teksty

martitta91 dodano: 23 listopada 2010

PRZEPRASZAM, na to słowo jest już za późno, kiedy naprawdę odczujesz że brakuje Ci mnie, to zrozumiesz co to znaczy szanować uczucia.

ta ulga kiedy wiem  że już nigdy... teksty

martitta91 dodano: 23 listopada 2010

ta ulga kiedy wiem, że już nigdy nie będziesz w stanie mnie skrzywdzić.

 Czujesz coś jeszcze do mnie  mimo... teksty

martitta91 dodano: 22 listopada 2010

-Czujesz coś jeszcze do mnie, mimo tego, ze tyle czasu sie nie widzieliśmy? - co ty wygadujesz?! Przecież ja widziałam Ciebie co noc!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV