głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 ..ile strat i korzyści zastanawiasz się po wszystkim.. Nic już nie jest i nie będzie takie samo.. mam gdzieś te wszystkie plastikowe uczucia sztuczne uśmiechy.

martitta91

martitta91.moblo.pl
..ile strat i korzyści zastanawiasz się po wszystkim..
 ..ile strat i korzyści... teksty

martitta91 dodano: 30 marca 2011

`..ile strat i korzyści, zastanawiasz się po wszystkim..

Nic już nie jest i nie będzie takie... teksty

martitta91 dodano: 30 marca 2011

Nic już nie jest i nie będzie takie samo..

mam gdzieś  te wszystkie plastikowe... teksty

martitta91 dodano: 28 marca 2011

mam gdzieś, te wszystkie plastikowe uczucia, sztuczne uśmiechy. udawanie szczęścia, tylko po to, aby oszukać własną podświadomość. imitacja radości, nigdy nie wyjdzie naturalnie.

mam wielką ochotę napisać Ci na gg... teksty

martitta91 dodano: 28 marca 2011

mam wielką ochotę napisać Ci na gg '' Stu lat cierpienia pierdolony egoisto! '', ale rozsądek nie pozwala.

Ktoś złapał mnie mocno za ramię.... teksty

martitta91 dodano: 28 marca 2011

Ktoś złapał mnie mocno za ramię. Odwróciłam się szybko i spojrzałam na niego pytającymi oczyma. "Porozmawiamy?" Zapytał zdyszany. Obruszyłam się tylko i dalej szłam w swoją stronę. "Błagam. No cholera, proszę Cię!" Zatrzymałam się. Stanął bardzo blisko mni...e, tak, że czułam jego szybki i gorący oddech na szyi. "Czego chcesz?" zapytałam chłodno. "Spójrz na mnie." Nie wytrzymałam. "Biegniesz za mną pół drogi, żebym na Ciebie spojrzała?!" Krzyknęłam tak głośno, że przechodnie patrzyli na nas z dezaprobatą. "Tak." Zaśmiałam się sarkastycznie. "Tylko tracę czas." Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam dalej. "Chciałem, żebyś to zrobiła, bo w Twoich oczach widać miłość do mnie." Odwróciłam się znowu. "Miłość? Widzisz miłość?" Z każdym słowem zbliżałam się do niego coraz bardziej. "To dziwne, bo ja, zawsze, gdy patrzę w lustro, w swoich oczach widzę nienawiść. I choć Cię, kurwa, kocham, to nienawidzę bardziej!" Syknęłam. W jego zaszklonych oczach odbijała się moja twarz.

Była na imprezie. Wiedziała  że... teksty

martitta91 dodano: 28 marca 2011

Była na imprezie. Wiedziała, że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do kuchni nie wiedząc, że ona tam jest. Odwrócił się, spojrzał na jej oczy, które się zaszkliły i po...dszedł bliżej. Zaczęła się śmiać. 'Tylko sobie nie myśl, że to przez Ciebie. Dymem się zakrztusiłam i tyle.' Złapał ją za łokieć. 'Chodź. Wyjdziemy na zewnątrz.' Spojrzała na niego wściekła i pijana. 'Chyba sobie kpisz.' Odwróciła się i kończyła swoje piwo. Wyrwał jej butelkę z dłoni i wziął na ręce przekładając przez ramię! 'Cholera! Puść mnie. Puść mnie, no!' Wyszli na zimne powietrze. Postawił ją na ziemi i odwrócił się plecami. 'Coś Ty sobie, kurwa, myślał? Że przyjdziesz i będziesz udawał bohatera? Po jakiego chuja mnie wyprowadzałeś? No po co pytam?! Nie ma już nas. Sam o tym zdecydowałeś i guzik powinno Cię obchodzić, co się ze mną dzieje!' Biła go pięściami po plecach. 'Kocham Cię.' Powiedział. Uderzyła mocniej.

Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze... teksty

martitta91 dodano: 28 marca 2011

Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze szalik. Kiedy dochodziła do furtki, zauważyła, że stoi z kumplami. Trzymał w dłoni śnieżkę i momentalnie uśmiechnął się na jej widok. "Nie waż się!" Krzyknęła w jego stronę. "Bo co?" Zapytał z szelmowskim uśmiechem. Złapał j...ą i przyciągnął do siebie tak blisko, że wymieniali oddechy. "Proszę?" Zrobiła smutną minę. Już myślała, że ją pocałuje, gdy nagle znalazła się na ziemi, ze śniegiem na twarzy. Było cholernie zimno! Usiadł na niej okrakiem i śmiał się w najlepsze. "Złaź ze mnie!" Warknęła. "Oj, nie denerwuj się tak. Złość piękności szkodzi." Wciąż się śmiał. "A jak zachoruję?" Zapytała smutno. Spoważniał i powiedział cichutko: "To będę Twoim osobistym lekarzem." Nachylił się do pocałunku. Jakie było jego zdziwienie, gdy na ustach poczuł zimy śnieg. Zwaliłam go z siebie i pognałam pędem do samochodu. Spojrzał na mnie wnerwiony i pogroził palcem. Wysłałam mu buziaka. We wstecznym lusterku widziałam, jak się śmiał.

Tylko dla tej miłości mogłam... teksty

martitta91 dodano: 28 marca 2011

Tylko dla tej miłości mogłam żyć... Dziś nie ma Ciebie i nie ma już nic...:(

Zaufałam miłości. Dziękuję... teksty

martitta91 dodano: 27 marca 2011

Zaufałam miłości. Dziękuję, kurwa, za to co dostałam w zamian.

Przykry jest fakt  że istnieją... teksty

martitta91 dodano: 27 marca 2011

Przykry jest fakt, że istnieją ludzie, dla których miłość to jedynie kilkanaście skrzypnięć łóżka.

Zrozum  że czasami jest za późno... teksty

martitta91 dodano: 27 marca 2011

Zrozum, że czasami jest za późno, by cokolwiek odwrócić.

 ja wolę z Tobą przeżyć jeden... teksty

martitta91 dodano: 24 marca 2011

`ja wolę z Tobą przeżyć jeden moment, niż nieśmiertelnie tęsknić za tym, co stracone..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV