głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 mówisz milion słów chesz milion odpowiedzi wokół milion dusz a ja muszę przez nie przebyć jeszcze jeden raz ciągle mówie że ostatni ale tylko czas może odemnie

martitta91

martitta91.moblo.pl
mówisz milion słów chesz milion odpowiedzi wokół milion dusz a ja muszę przez nie przebyć jeszcze jeden raz ciągle mówie że ostatni ale tylko czas może odemnie to o
mówisz milion słów chesz milion... teksty

martitta91 dodano: 29 maja 2011

mówisz milion słów chesz milion odpowiedzi, wokół milion dusz a ja muszę przez nie przebyć, jeszcze jeden raz ciągle mówie że ostatni, ale tylko czas może odemnie to odstawić, i mówią że niszcze siebie że strace wszystko, a jedyne co niszcze to swoją przyszłość, ja nie żałuje żadnej chwili i wiem że, te najgorsze nauczyły mnie najwięcej..

może powiem jedno słowo by... teksty

martitta91 dodano: 29 maja 2011

może powiem jedno słowo by zniknąć , i może powiem więcej a ty przekręcisz wszystko, może nie powiem nic zamknę oczy szybko, a ty będziesz wspominać to wszystko co było..

Mówią że nie dam rady  jeśli nie... teksty

martitta91 dodano: 29 maja 2011

Mówią,że nie dam rady, jeśli nie wezmę się w garść, ale chyba nie potrafię, ja już tak mam. Nie chce tutaj czekać i szukać tego bez celu. Nie chce patrzeć w niebo, wszystko jest bez sensu. Tak, czasem mam problem i nikomu nic nie mówię, czasem po prostu nie chce, lecz częściej nie umiem. I to nie zawsze jest zależne ode mnie dziś zostawiam wszystko ,wezmę tylko to bezcenne.

Myślisz o mnie czasem ? Nie.. Nie... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

Myślisz o mnie czasem ? Nie.. Nie odpowiadaj. Nie chce znać odpowiedzi. Jeżeli twoja odpowiedź będzie pozytywna.. znów narobie sobie zbędnych nadzieji. nie potrzebne nam to, prawda? ty także tego nie chcesz. aczkolwiek.. jeżeli bedzie negatywna.. zaboli mnie to. tego też nie chce.. zachowaj to dla siebie. dla nas obojga..

Popatrz w moje puste oczy  powiedz... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

Popatrz w moje puste oczy, powiedz że nigdy nie będziemy razem i spraw abym w to uwierzyła, po czym odejdź i już nigdy więcej mnie nie kochaj, nie całuj i nie pragnij mnie.

Wczoraj. Kilka godzin. Momentów.... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

Wczoraj. Kilka godzin. Momentów. Chwil. Kilka oddechów. Dotyków. Twoje dłonie, oczy, usta. Znowu były moje. Byłeś mój. Tylko dla mnie. Tylko ja i Ty. Cały świat na marginesie. Ja i On.

Nawet jeśli nie masz tego co inni... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

Nawet jeśli nie masz tego co inni, masz właśnie to czego oni nie mają..

Nie chce tego. Cholernie nie chce... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

Nie chce tego. Cholernie nie chce powtórki. Boje się, że zaboli dwa razy mocniej, że będę cierpieć dwa razy silniej, i że już się nie pozbieram.. Mimo to , trwam w tym dalej. Nie wycofam się, choć wiem, że przedemną kolejne nie przespane noce i utrata stabilności. Chce tego. Oddam wszystko za momenty z tobą, przy tobie.. Nie zrezygnuje z Ciebie, chociaż wiem, że to bolesne posunięcie. Kocham Cię tak bardzo, że słowa tego nie opiszą.. nie byłyby w stanie wyrazić chociaż w cząstce magii i siły tego uczucia. Wiesz? Ostatnio dużo nad tym myślałam.. i doszlam do wniosku, że kurwa niesamowicie bardzo komplikujesz mi życie, byłoby mi o wiele łatwiej, o wiele lżej.. gdybym Ciebie nigdy nie poznała. a z drugiej strony ciesze się że jesteś. Miłośc i nienawiść w jednym pakiecie.. wyniszczasz mnie.. prosze przestan..

“to co się kocha... na zawsze... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

“to co się kocha... na zawsze zostaje”

  ile dałabym za to   by móc o tym... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

" ile dałabym za to , by móc o tym zapomnieć , ile dałabym komuś , kto by czas zawrócił . tylko na ten jeden moment w chwili , w której cię poznałam , poszłabym w drugą stronę "

Setki miłych wspomnień  tysiące... teksty

martitta91 dodano: 28 maja 2011

Setki miłych wspomnień, tysiące pięknych wrażeń.

Teraz wiem  gdziekolwiek jesteś Ty... teksty

martitta91 dodano: 27 maja 2011

Teraz wiem, gdziekolwiek jesteś Ty - tam jest raj... Na Tobie kończy się mój świat, tylko Tobie mogę siebie dać... Z Tobą chcę oddychać.. Bez Ciebie nie umiem żyć...;**

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV