głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 nie umiem zapomnieć kochałam go tak bardzo że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam bo uważam że nie ma sensu jeśli ktoś nie może się zdecydować sam czego chce to

martitta91

martitta91.moblo.pl
nie umiem zapomnieć kochałam go tak bardzo że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam bo uważam że nie ma sensu jeśli ktoś nie może się zdecydować sam czego chce t
nie umiem zapomnieć kochałam go tak... teksty

martitta91 dodano: 3 sierpnia 2011

nie umiem zapomnieć kochałam go tak bardzo, że pozwoliłam mu odejść. nie walczyłam, bo uważam, że nie ma sensu - jeśli ktoś nie może się zdecydować sam, czego chce, to znaczy, że nie ma o co walczyć. co pozostało ? kilka fajnych wspomnień, gorycz w sercu i żal, że to co było, jest już tylko w moim sercu. co najgorsze, wydaje mi się chwilami, że już nic tak pięknego mnie nie spotka. czuję się przegrana, bo nie mam mojej miłości. czasami zastanawiam się, ile czasu jeszcze zajmie mi zapomnienie. rok ? dwa ? i wtedy dziękuję Bogu, że żyje się tylko raz, bo więcej nie dałabym rady.

Najbardziej wkurwia mnie zachowanie... teksty

martitta91 dodano: 3 sierpnia 2011

Najbardziej wkurwia mnie zachowanie ludzi, którzy widzą Cie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują.

bądź blisko. tak o oddech. teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

bądź blisko. tak o oddech.

Obejmij mocno  a ja Ci powiem czy... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

Obejmij mocno, a ja Ci powiem czy właśnie tego pragnę.

bezradność  bezczynność... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

bezradność, bezczynność, pieprzyć przyszłość, pieprzyć wszystko...

będę w Twoich oczach  kiedy zrobisz... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

będę w Twoich oczach, kiedy zrobisz to z nią pierwszy raz.

Kiedy ktoś kogo kochasz  z kim... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

Kiedy ktoś kogo kochasz, z kim łączyło Cię tak wiele powie, że chce być dla Ciebie przyjacielem, powiedz mu, że może nim być, jeśli z Twojego serca wymaże każdy dotyk, przytulenie, próby pocałunku.. Powiedz mu, że może nim być, jeśli z Twojego serca wyrzuci tę miłość, która zdążyła się już narodzić.. Inaczej to nie będzie przyjaźń.. Za każdym podaniem ręki, przyjacielskim obięciem będzie stało wspomnienie. Wszystko będzie nim podparte, nim i nadzieją na to, że może kiedyś jeszcze coś z tego będzie.. A kiedy on powie, że nie potrafi, powiedz: 'trudno bracie, przyszedł kres..' I odwracając się od niego - odejdź. Niech Cię już nie nęka..

A jeśli chodzi o zniszczenie mnie  z... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

A jeśli chodzi o zniszczenie mnie, z radością zobaczę jak próbujesz.

może jeszcze nie dzisiejszej nocy... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

może jeszcze nie dzisiejszej nocy, nie za tydzień, nie za trzy miesiące, ale kiedyś na pewno. z czasem wszystko się uspokoi. rany pokryją się delikatną blizną, której nie zdołam rozdrapać. niekiedy dotknę jej tylko i przypomnę sobie. w głowie stanie mi obraz Jego uśmiechu, magicznego spojrzenia. w końcu całe moje życie wróci do normy. podświadomość skończy poddawać mi chore pomysły, serce przestanie rozpaczać, a ja oduczę się kochać. wystarczy poczekać. uda się. na pewno się uda.

wiesz co ? poddaję się   już nie... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

wiesz co ? poddaję się , już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach , tak jakby nigdy nie zauważył . już nie mogę . przyznaję , że cholernie boli mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę . nie radzę sobie z moją podświadomością , wspomnieniami , z sercem . nie radzę sobie z samą sobą . tak , właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać . bo ja już nie mam sił udawać , że jest zajebiście . chociaż jest najgorzej jak tylko może . przestanę się sztucznie uśmiechać , koniec udawania .

uwierz  zniosę wszystko ale poza... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

uwierz, zniosę wszystko ale poza Twoją pierdoloną fałszywością .

Czas nie leczy ran. Pogłębia je. Z... teksty

martitta91 dodano: 2 sierpnia 2011

Czas nie leczy ran. Pogłębia je. Z każdym dniem sprawia, że wspomnienia zamiast być mgliste są coraz żywsze. Czas nie da zapomnieć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV