głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Widzę Cię jak chcesz udowodnić że jesteś twarda. Serce to nie sługa nie powstrzyma go Twa garda. wierz mi coraz niżej się stacza ten kto nie umie wybaczać.. Lub

martitta91

martitta91.moblo.pl
Widzę Cię jak chcesz udowodnić że jesteś twarda. Serce to nie sługa nie powstrzyma go Twa garda.
Widzę Cię  jak chcesz udowodnić... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Widzę Cię, jak chcesz udowodnić, że jesteś twarda. Serce to nie sługa, nie powstrzyma go Twa garda.

wierz mi  coraz niżej się stacza... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

wierz mi, coraz niżej się stacza ten, kto nie umie wybaczać..

Lubię samotność kontrolowaną.... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Lubię samotność kontrolowaną. Lubię włóczyć się po mieście. Nie boję się, że przyjdę do pustego mieszkania i sam położę się do łóżka. Boję się, że nie będę miał za kim tęsknić, kogo kochać. Potrzebuję ciepła i bliskości.

Prawdziwi przyjaciele to Ci  którzy... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Prawdziwi przyjaciele to Ci, którzy są przy Tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują Cię, cieszą się z Twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to Ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę Twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.

Bądź dla mnie ogniem  co mnie... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Bądź dla mnie ogniem, co mnie ogrzeje. Bądź dla mnie wodą, co gasi pragnienie. Bądź dla mnie wiatrem, co daje siłę. Bądź przy mnie zawsze - dla Ciebie żyję.

Ja będę obok.. kiedy nikogo nie... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Ja będę obok.. kiedy nikogo nie będzie i pomyślisz, że nikomu nie zależy,kiedy cały świat opowie się przeciwko Tobie i poczujesz się osamotniona Ja będę obok.. kiedy on na którym najbardziej Ci zależy nie będzie dbał o Ciebie, kiedy ten któremu dasz swoje serce rzuci Ci je w twarz Ja będę obok... kiedy osoba której zaufałeś zdradzi Cie, kiedy ten z którym dzielisz wszystkie myśli i tajemnice nie będzie pamiętał nawet o Twoich urodzinach Ja będę obok.. kiedy wszystko czego będziesz potrzebowała, to ktoś kto Cie wysłucha, kiedy wszystko czego będziesz potrzebowała, to ktoś kto otrze Twoje łzy Ja będę obok... kiedy Twoje serce będzie tak bolało że nie będziesz mogła nawet oddychać kiedy będziesz chciała już tylko położyć się i umrzeć Ja będę obok.. kiedy zaczniesz płakać słysząc smutna piosenke kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć Ja będę obok.. BĘDĘ OBOK AŻ DO KOŃCA TO JEST OBIETNICA KTÓRĄ MOGĘ I CHCE CI DAĆ. JEŚLI KIEDYKOLWIEK BĘDZIESZ MNIE POTRZEBOWAŁA PO PO PROSTU DAJ MI ZNAĆ.

Życie czasami pisze swój scenariusz... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Życie czasami pisze swój scenariusz, nieważne, jakie były plany, wystarczy jedno złe zdarzenie, i już pojawia się smutne spojrzenie. Dlatego ciesz się tym co masz, nie odtrącaj pomocnej dłoni, jutro może tej osoby zabraknąć, a wtedy Twoje życie się zmieni. Każda chwila jest na wagę złota, jeżeli raz kogoś stracisz, to już nie odzyskasz, dlatego żyj, jakby to był ostatni raz.

Ty zawsze jesteś sercem przy mnie.... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Ty zawsze jesteś sercem przy mnie. Choć nie wyrażasz tego słowami, ja wiem.. wiem ile znaczę dla Ciebie kochanie.. Twoje oczy zdradzają mi to co dzień. Zawsze kiedy spojrzeniem mnie obdarzasz. Odnajduję się w nich cała, ja i Ty. Jesteś, choć nieraz masz wszystkiego dość. Nie zawsze jest nam razem łatwo, sam wiesz.. Lecz Ty, niezłomnym optymizmem i humorem, wszelkie troski rozwiązujesz i oddalasz, a wiara w nas nigdy niezachwiana. Podpiera mury związku, niepokonana.. Pamiętam jak dziś nasze pierwsze spotkanie. Wymiana nieśmiałych spojrzeń, na zmianę.. i Twoje starania by mnie znów zobaczyć, w moje oczy raz jeszcze popatrzeć.. Przybliżyły nas do siebie na zawsze.. I za to Ci dziękuję kochanie właśnie.

Mój świat to Ty wiem już dla kogo... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Mój świat to Ty wiem już dla kogo żyć. Spełniasz me sny jakbyś sam ich twórcą był te wszystkie dni stworzyliśmy sobie ja i Ty, nadany rytm wciąż pilnuje by nie zmienić nic.

Kocham Cię tak zwyczajnie po prostu... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Kocham Cię tak zwyczajnie po prostu, kocham Twoje oczy i sposób w jaki na mnie patrzysz, kocham Twój uśmiech jakim mnie darzysz, Twoje usta którymi tak zachłannie mnie całujesz, kocham całego Ciebie, nie wiem za co, ale wiem że wiecznie.♥

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

martitta91 dodano: 24 stycznia 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakty, a potem wracają i są zdziwieni,że już na nich nie czekam.

Prawdziwa miłość nigdy nie... teksty

martitta91 dodano: 22 stycznia 2013

Prawdziwa miłość nigdy nie doprowadzi Cię na samo dno, nie poniży, nie podniesie głosu. Nie wykorzystuje tego, że kochasz do kolejnych szans. Prawdziwa miłość nie budzi w Tobie tyle strachu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV