głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Bóg ją nieźle wyposażył chociaż w głowie ma pustkę to nadrabia te braki kręcąc bezczelnym dupskiem. Nigdy nie przepraszaj za to co czujesz. To jak przepraszanie

martitta91

martitta91.moblo.pl
Bóg ją nieźle wyposażył chociaż w głowie ma pustkę to nadrabia te braki kręcąc bezczelnym dupskiem.
Bóg ją nieźle wyposażył chociaż... teksty

martitta91 dodano: 9 kwietnia 2013

Bóg ją nieźle wyposażył chociaż w głowie ma pustkę to nadrabia te braki kręcąc bezczelnym dupskiem.

Nigdy nie przepraszaj za to  co... teksty

martitta91 dodano: 6 kwietnia 2013

Nigdy nie przepraszaj za to, co czujesz. To jak przepraszanie za bycie prawdziwym.

Człowiek zmienia się nie do... teksty

martitta91 dodano: 6 kwietnia 2013

Człowiek zmienia się nie do poznania, gdy zrozumie, że stracił coś, co kochał całym sobą.

Bądź tajemnicą   którą krok po... teksty

martitta91 dodano: 6 kwietnia 2013

Bądź tajemnicą , którą krok po kroku już odkrywać chcę < 3

Kobieta ma tyle Diabła w sobie ile w... teksty

martitta91 dodano: 6 kwietnia 2013

Kobieta ma tyle Diabła w sobie ile w Niej go dostrzegasz ; Mężczyzna zaś tyle ile w Nim będzie pożądać Kobieta! / rapemzyje

I wiesz  chciałabym uciec  gdzieś... teksty

martitta91 dodano: 5 kwietnia 2013

I wiesz, chciałabym uciec, gdzieś daleko, robić głupoty i nie przejmować się co powiedzą inni. Po prostu być tylko z Tobą i iść tak razem przez naszą wieczność.

 Zamienię każdy oddech w... teksty

martitta91 dodano: 5 kwietnia 2013

"Zamienię każdy oddech w niespokojny wiatr. By zabrał mnie z powrotem - tam, gdzie masz swój świat. Poskładam wszystkie szepty w jeden ciepły krzyk... Nie pytaj mnie o jutro - to za tysiąc lat..."

chciałabym mieć pewność  że... teksty

martitta91 dodano: 3 kwietnia 2013

chciałabym mieć pewność, że wszystkie sekrety, które Ci w chwilach szczerości, zostaną w Twoich ustach niewypowiedziane. chciałabym mieć także pewność, że czas, który Ci poświęciłam, nie okaże się stracony. chciałabym mieć tę cholerną pewność, że nasze plany, nie zawisną w powietrzu i nie pozostanie po nich słodki zapach marzeń, a spełnią się. chciałabym wierzyć, że Twoja zmiana jest chwilowa, a niedługo przyjdziesz do mnie i powiesz, że tęskniłeś. chciałabym wierzyć, że to co było niegdyś między nami nie zostało spalone na stosie wraz z innymi sprawami, które nas dotyczyły. chciałabym wierzyć, że mimo rdzy, która pokryła nasze serca i uczucia, wrócisz i szepniesz, że 'stara miłość nie rdzewieje', a ja położę dłoń na Twojej dłoni i po raz kolejny zachwycę się, jak bardzo do siebie pasują. /ohmarilyn.

Wiesz  jak się teraz czuję? Jak... teksty

martitta91 dodano: 3 kwietnia 2013

Wiesz, jak się teraz czuję? Jak oszukana i naiwna idiotka. Czuję się tak, ponieważ mam wrażenie, że po raz kolejny byłam zabawką w ludzkich dłoniach. Ktoś mnie zranił i dobrze wiesz, że to Twoja zasługa. Nie spodziewałam się nawet tego po Tobie. Uważałam, że jesteś zupełnie innym człowiekiem, ale Ty zaś się okazałeś takim samym egoistyczny dupkiem, jak cała reszta. Więc wyjaśnij mi co z tego wszystkiego masz? Jaką satysfakcję czerpiesz z mojego bólu? Bawią Cię te łzy, które spływają po moich policzkach, bawi Cię ból serca, na który nie jestem w stanie wytrzymać bez lekarstw? Nie pomyślałeś, że możesz doprowadzić mój organizm do takiego stanu, gdzie zniszczysz to wszystko co było emocjonalnie poukładane? Jasne, że nie. Po co myśleć, po co się kimś przejmować. Ty się teraz bawisz, zatapiasz swoje smutki w alkoholu, a ja cierpię przez Ciebie. Zdycham wręcz z bólu przez to zaufanie, którym Cię obdarzyłam.

To wszystko chuja warte  jeśli... teksty

martitta91 dodano: 2 kwietnia 2013

To wszystko chuja warte, jeśli fundamenty gniją. Za własne błędy nie obarczaj innych winą! / rapemzyje

Stałeś się  już na zawsze... teksty

martitta91 dodano: 2 kwietnia 2013

Stałeś się, już na zawsze, nieodłącznym elementem mojego serca. Nie, stop. Wróć, zapomnij. Stałeś się moim sercem. Ono od dnia, kiedy się poznaliśmy nosi Twoje imię. Nie jest już takie jak kiedyś, bo potrafiłeś je naprawić. Tylko Ty, rozumiesz? Jesteś jedyną osobą na tym świecie, która potrafi dać mu to, czego tak bardzo potrzebuje. Potrafisz dać mu siebie. /dontforgot

Miłość to nie tylko dawanie sobie... teksty

martitta91 dodano: 2 kwietnia 2013

Miłość to nie tylko dawanie sobie buziaków przy wszystkich, chodzenie do sklepu za rękę, czy przytulanie się na środku ulicy. Miłość to siła, którą otrzymujemy od drugiej osoby, siła do przezwyciężania naszych problemów. Siła, która sprawia, że chcemy żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV