głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Kiedy coś się kończy wracamy myślami do początku To co warte posiadania nie jest łatwe do zdobycia. Więc to był jeden dzień z tych najcenniejszych dni które ni

martitta91

martitta91.moblo.pl
Kiedy coś się kończy wracamy myślami do początku
 Kiedy coś się kończy wracamy... teksty

martitta91 dodano: 13 maja 2013

"Kiedy coś się kończy wracamy myślami do początku"

To  co warte posiadania nie jest... teksty

martitta91 dodano: 13 maja 2013

To, co warte posiadania nie jest łatwe do zdobycia.

Więc to był jeden dzień z tych... teksty

martitta91 dodano: 10 maja 2013

Więc to był jeden dzień z tych najcenniejszych dni które nigdy nie wracają.

Kiedy już zaczniesz rozumieć i... teksty

martitta91 dodano: 10 maja 2013

Kiedy już zaczniesz rozumieć i naprawdę panować nad swoimi myślami i uczuciami, sam ujrzysz, jak tworzysz swą rzeczywistość. Na tym polega Twoja wolność, w tym tkwi cała Twoja moc.

Kochasz mnie to jest dla mnie... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Kochasz mnie to jest dla mnie najważniejsze, potrzebny jesteś jeszcze bardziej jak powietrze. Dajesz szczęście więc daj mi jeszcze, by nie brakowało kiedy znowu gdzieś uciekniesz.

Uwielbiam kiedy się złościsz... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Uwielbiam kiedy się złościsz, kiedy jesteś zła, jesteś taka słodka, zmieniasz cały mój świat. Twój piękny uśmiech wciąż mam przed sobą, myślę o Tobie i tęsknie za Tobą. Gdy przytulasz mnie całkowicie odpływam, płynie czas, ale jakby się zatrzymał. Teraz dziękuję Ci za każdą chwilę, już dzięki Tobie po prostu żyję.

Po prostu zostań i nie zostawiaj... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Po prostu zostań i nie zostawiaj mnie, ja zawsze będę jeśli tylko tego chcesz.

Tylko Ty kiedyś byłeś... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Tylko Ty kiedyś byłeś najważniejszy, mogłam kochać Cię na zawsze i nigdy już nie przestać. Tylko Ty skarbie jesteś moim całym światem. Teraz bez Ciebie czuje, że wszystko tracę..

Staram się  chociaż długo się nie... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Staram się, chociaż długo się nie znamy, nie mamy powodu by rozbijać wspólne plany. Jestem skazany jak przestępca już na zawsze dożywotni wyrok - najpiękniejsza kara tak na prawdę. Bo z miłością do Ciebie odsiedzę go za kratami, uciekniemy razem gdzieś, wtedy już będziemy sami Nie poznani, nie pokonani dla reszty świata do smutnej przeszłości nie ma sensu teraz wracać. Przy Tobie przecież to najlepsze więzienie Bo już na zawsze i niczego już nie zmienię. Kochanie proszę zrozum, właśnie tego chcę. Skazany na miłość bardzo kocham Cię.

Bywało tak  że wyrok nie był... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Bywało tak, że wyrok nie był prawomocny i były rozstania, a los zwykle bezlitosny. Lecz teraz przy Tobie już nie ma odwrotu, rozstania, powrotu, i kombinowania wokół. To prawdziwa miłość, to Ci mogę gwarantować mogę obiecać, mogę zawsze Cię szanować. Bo ten wyrok obejmuję już na dwoje wiem, że resztę życia spędzę już tylko przy Tobie. A kiedy ktoś inny zajmie moje miejsce to więzienie będzie miało seryjnego mordercę.

Tak  wiesz że ja wciąż pamiętam... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Tak, wiesz że ja wciąż pamiętam, z każdą chwilą moje serce pęka. Nie myśl, że chciałam żeby tak się stało, nie myśl, że chciałam żeby tak bolało. Wiem i przepraszam za to co zrobiłam, wciąż żałuję, że Cię zostawiłam.

Chciałabym dawno o tym wszystkim... teksty

martitta91 dodano: 9 maja 2013

Chciałabym dawno o tym wszystkim zapomnieć, chociaż zawsze zostanie trochę wspomnień. Teraz tylko powiedz czy pamiętasz, o tym wszystkim co mi mówisz gdy się żegnasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV