głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Wiesz co jest poniżające? Poniżające jest kochać człowieka który ma Cię za nic. Błękitem swoich oczu zawstydzasz nawet Niebo . Gdzie i kiedy znów Cię spotkam? P

martitta91

martitta91.moblo.pl
Wiesz co jest poniżające? Poniżające jest kochać człowieka który ma Cię za nic.
Wiesz co jest poniżające?... teksty

martitta91 dodano: 22 marca 2015

Wiesz co jest poniżające? Poniżające jest kochać człowieka, który ma Cię za nic.

Błękitem swoich oczu zawstydzasz... teksty

martitta91 dodano: 22 marca 2015

Błękitem swoich oczu zawstydzasz nawet Niebo .

Gdzie i kiedy znów Cię spotkam?... teksty

martitta91 dodano: 21 marca 2015

Gdzie i kiedy znów Cię spotkam? Powiedz, miły mój czy nie dosyć masz tych rozstań? To był wybór Twój. Kiedy obie drogi życia w jedną złączą się wiele mamy do zdobycia. Trzeba tylko chcieć.

Zostawimy gdzieś za nami życia... teksty

martitta91 dodano: 21 marca 2015

Zostawimy gdzieś za nami życia szare dni. Odnajdziemy miłość nową, wspólny, jasny świt. Zapomnimy trudne chwile. Smutek zatrze czas. Zapomnimy o tym wszystkim co dzieliło nas.

 Potrzeba drugiego człowieka... teksty

martitta91 dodano: 21 marca 2015

`Potrzeba drugiego człowieka , który pomoże, ostrzeże, upomni w imię dobra, życzliwości. Potrzeba drugiego człowieka, który uratuje od rozpaczy. Potrzeba człowieka wiernego, który nie zdradzi nie odejdzie, nie opuści, nie zdarzy się czas próby, niepowodzeń, klęsk, katastrof życiowych, gdy wszyscy się odsuną, potępią, zapomną, który pocieszy, podeprze, poda rękę, pozwoli uwierzyć siebie, przyniesie nadzieję i radość. Bo miłość to bycie do dyspozycji, to gotowość do tego, by usłużyć, pomóc, przydać się, zaopiekować się. To chęć, by być potrzebnym. Czas jest zawsze tym egzaminatorem, przed którym nie ostanie się żadna złuda, zaślepienie. / M. Maliński

 Nie mogę  nie potrafię zrozumieć... teksty

martitta91 dodano: 19 marca 2015

"Nie mogę, nie potrafię zrozumieć tego, jak bardzo ktoś może mieć wyjebane na drugą osobę. Dobrze każdy ma własne sprawy, dużo do załatwienia, praca to zrozumiałe, ale czy chwila na danie znaku życia, to takie trudne do uczynienia? Czy takie ciągnięcie niechcianej znajomości do czegoś prowadzi? Tak, toczy koło błędne i błędnym kołem pozostanie!"

 Ludzie sami nie zmieniają się... teksty

martitta91 dodano: 19 marca 2015

"Ludzie sami nie zmieniają się nigdy. Ludzi zmienia życie. Dobre czy złe, dobrego czy złego człowieka, ale zawsze życie."

 Nie urodziłeś się  żeby przegrać  teksty

martitta91 dodano: 17 marca 2015

"Nie urodziłeś się, żeby przegrać"

Bo gdy jesteś obok wszystko staje... teksty

martitta91 dodano: 14 marca 2015

Bo gdy jesteś obok wszystko staje się lepsze. Każde moje słowo, to my, nasza przestrzeń. Ty jesteś moją drogą, moim najlepszym wersem. Jesteś moim powietrzem.

Podczas  gdy ją ignorujesz  ktoś... teksty

martitta91 dodano: 14 marca 2015

Podczas, gdy ją ignorujesz, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewny, czy ją jeszcze chcesz, ktoś inny jest już tego pewien.

Całe 10 przykazań można zastąpić... teksty

martitta91 dodano: 13 marca 2015

Całe 10 przykazań można zastąpić jednym: . Kochaj.

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

martitta91 dodano: 13 marca 2015

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. Wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty, poukładać wszystkie puzzle. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Przytula mnie mocno do siebie i wpatruję się we mnie tymi swoimi niebieskimi oczami. Pokochałam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję. Sensem mojego życia jest właśnie on. Objęcia jego są azylem. Pocałunki największą rozkoszą, a każde słowo wypowiedziane z jego ust brzmi jak muzyka, taką którą chciałoby się słuchać bez przerwy. Z nim piękna jest nawet cisza. Jego dotyk to eksplozja moich wszystkich zmysłów. Jego spojrzenie jest światłem dla mego serca. Moja miłość do niego jest najpiękniejsza, najgorętsza, najmocniejsza, najszczersza. Uwielbiam go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV