głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Nie wiem co czuje ten co walczy z rakiem I co czuje kiedy to słabnie jego sygnał EKG Nie wiem co bym poczuł widząc samobójcę I co samobójca czuje gdy odbiera oj

marryall

marryall.moblo.pl
Nie wiem co czuje ten co walczy z rakiem I co czuje kiedy to słabnie jego sygnał EKG Nie wiem co bym poczuł widząc samobójcę I co samobójca czuje gdy odbiera
Nie wiem  co czuje ten  co walczy z... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Nie wiem, co czuje ten, co walczy z rakiem I co czuje, kiedy to słabnie jego sygnał EKG Nie wiem, co bym poczuł, widząc samobójcę I co samobójca czuje, gdy odbiera ojca córce Nie wiem i szczerze nawet kurwa nie chcę wiedzieć Nie chcę wiedzieć, że żyjemy w takim samym świecie To jest film, to musi być film, pojebany film Chory świat, ja jestem w nim, fuck!

Ten świat jest szalony Tu umierają... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Ten świat jest szalony,Tu umierają anioły. Na jego miejsce rodzą się demony.

Związek to pracochłonne ognisko... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Związek to pracochłonne ognisko Zawiłość w której chce się być blisko ale miłość choć przepali wszystko nie pielęgnowana zamienia się w popiół

 ...Każdego ego dąży do autonomii.... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

-...Każdego ego dąży do autonomii. czasem zapomina o miłości w szaleńczej pogoni. Typowy klasyk budowy naszych anatomii, dlatego dbam o to by nigdy nie odbiło ego mi w łeb, Twój Johnny Depp.

Jeśli odchodzisz Cię nie trzymam... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Jeśli odchodzisz Cię nie trzymam, Ty masz tu chcieć być, wierzyć, że to sens większy ma. Ta machina przeżyć może prowadzi przez labirynty, musimy dojść tam gdzie nikt inny nie trafi nigdy.

Dziś Ci mówię  że prawdziwy... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Dziś Ci mówię, że prawdziwy związek jest siłą co niesie płomień, pomimo scysji to nie domino co sypie się w moment. Podaj mi rękę a złożę Ci na dobre i na złe przysięgę, że nie odejdę, że będę z Tobą na zawsze

Nic nie przepada na zawsze.Na tym... teksty

marryall dodano: 4 stycznia 2015

Nic nie przepada na zawsze.Na tym świecie istnieje pewna bolesna zależność. Tęsknimy za przeszłością,ale marzymy o przyszłości. Przynajmniej tak mi się wydaje.

 So long bitch you did me so... teksty

marryall dodano: 31 grudnia 2014

-So long bitch you did me so wrong...I don't wanna go on living in this world without you

 Nie zbliżaj się do mnie kurwa  nie... teksty

marryall dodano: 30 grudnia 2014

-Nie zbliżaj się do mnie kurwa, nie dotykaj mnie NIENAWIDZĘ CIĘ! NIENAWIDZĘ! PRZYSIĘGAM NA BOGA, NIENAWIDZĘ O BOŻE, JA CIĘ KOCHAM. Jak, kurwa, mogłeś mi to zrobić?

Są dni  kiedy siedzę i gapię się... teksty

marryall dodano: 30 grudnia 2014

Są dni, kiedy siedzę i gapię się przez okno, patrzę jak świat mija obok mnie. Czasem myślę, nie ma po co żyć. Prawie załamuję się i płaczę.

Zachowuję się jakby mnie wszystko... teksty

marryall dodano: 30 grudnia 2014

Zachowuję się jakby mnie wszystko waliło, ale wewnątrz doprowadza mnie to do obłędu. Moje schizy mogłyby zjeść mnie na żywca.

Święta  święta i po świętach.... teksty

marryall dodano: 27 grudnia 2014

Święta, święta i po świętach. Czy miłość zawsze musi iść w parze z cierpieniem? Od kilku dni czuję w sobie coś dziwnego. Coś się po prostu we mnie dzieje. To już nie bezsilność tylko coś gorszego..jakiś niższy poziom. Nie wiem jak mam dotrzeć do osoby którą cholernie kocham..nie wiem jak to naprawić. Gdy kobieta mówi "chce żeby on był ojcem mojego dziecka" tzn , że jest to coś poważnego skoro jest gotowa tak wiele mu dać.Dawać tak wiele, dostawać tak mało...prosić o czas..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV