głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marryall Jeśli odchodzisz Cię nie trzymam Ty masz tu chcieć być wierzyć że to sens większy ma. Ta machina przeżyć może prowadzi przez labirynty musimy dojść tam gdzie ni

marryall

marryall.moblo.pl
Jeśli odchodzisz Cię nie trzymam Ty masz tu chcieć być wierzyć że to sens większy ma. Ta machina przeżyć może prowadzi przez labirynty musimy dojść tam gdzie nikt
Jeśli odchodzisz Cię nie trzymam... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Jeśli odchodzisz Cię nie trzymam, Ty masz tu chcieć być, wierzyć, że to sens większy ma. Ta machina przeżyć może prowadzi przez labirynty, musimy dojść tam gdzie nikt inny nie trafi nigdy.

Dziś Ci mówię  że prawdziwy... teksty

marryall dodano: 6 stycznia 2015

Dziś Ci mówię, że prawdziwy związek jest siłą co niesie płomień, pomimo scysji to nie domino co sypie się w moment. Podaj mi rękę a złożę Ci na dobre i na złe przysięgę, że nie odejdę, że będę z Tobą na zawsze

Nic nie przepada na zawsze.Na tym... teksty

marryall dodano: 4 stycznia 2015

Nic nie przepada na zawsze.Na tym świecie istnieje pewna bolesna zależność. Tęsknimy za przeszłością,ale marzymy o przyszłości. Przynajmniej tak mi się wydaje.

 So long bitch you did me so... teksty

marryall dodano: 31 grudnia 2014

-So long bitch you did me so wrong...I don't wanna go on living in this world without you

 Nie zbliżaj się do mnie kurwa  nie... teksty

marryall dodano: 30 grudnia 2014

-Nie zbliżaj się do mnie kurwa, nie dotykaj mnie NIENAWIDZĘ CIĘ! NIENAWIDZĘ! PRZYSIĘGAM NA BOGA, NIENAWIDZĘ O BOŻE, JA CIĘ KOCHAM. Jak, kurwa, mogłeś mi to zrobić?

Są dni  kiedy siedzę i gapię się... teksty

marryall dodano: 30 grudnia 2014

Są dni, kiedy siedzę i gapię się przez okno, patrzę jak świat mija obok mnie. Czasem myślę, nie ma po co żyć. Prawie załamuję się i płaczę.

Zachowuję się jakby mnie wszystko... teksty

marryall dodano: 30 grudnia 2014

Zachowuję się jakby mnie wszystko waliło, ale wewnątrz doprowadza mnie to do obłędu. Moje schizy mogłyby zjeść mnie na żywca.

Święta  święta i po świętach.... teksty

marryall dodano: 27 grudnia 2014

Święta, święta i po świętach. Czy miłość zawsze musi iść w parze z cierpieniem? Od kilku dni czuję w sobie coś dziwnego. Coś się po prostu we mnie dzieje. To już nie bezsilność tylko coś gorszego..jakiś niższy poziom. Nie wiem jak mam dotrzeć do osoby którą cholernie kocham..nie wiem jak to naprawić. Gdy kobieta mówi "chce żeby on był ojcem mojego dziecka" tzn , że jest to coś poważnego skoro jest gotowa tak wiele mu dać.Dawać tak wiele, dostawać tak mało...prosić o czas..

I powstają głębokie refleksje spisywane słowo po słowie tu...przeklęta magia nocy teksty marryall dodał komentarz: I powstają głębokie refleksje spisywane słowo po słowie tu...przeklęta magia nocy do wpisu 23 grudnia 2014
W takim razie dołączam do grona niezbyt mądrych. teksty marryall dodał komentarz: W takim razie dołączam do grona niezbyt mądrych. do wpisu 23 grudnia 2014
To już jakieś 3 lata od kiedy nie... teksty

marryall dodano: 23 grudnia 2014

To już jakieś 3 lata od kiedy nie rozmawiam z ojcem. Wcale o tym nie myśląc jednak o godzinie 01:58 włączam Black Sabbath'ów "GOD IS DEAD?" i Pink floyd'ów "WISH YOU WERE HERE" (utwórów na których się wychowałam. Na dobrej muzyce mojego ojca) Syndrom pół-sierocej tęsknoty czy chuj wie co...Może pierwsze święta poza "domem". Pełna rodzina to luksus na jaki wielu ludzi nie może sobie w tych czasach pozwolić. I'm big girl ale nawet duże dziewczynki potrzebują ojca i obojętnie jaki on był i jest to dalej tęsknią za czymś czego w sumie nigdy nie miały.

Chciałam żebyśmy spędzili te... teksty

marryall dodano: 21 grudnia 2014

Chciałam żebyśmy spędzili te święta razem, ale on jak zawsze musiał zepsuć te plany. łatwo jest wszystko zniszczyć. Nie wiem co on ma w głowie,o czym myśli, czy coś czuje. Wiem jedno...jak raz się coś spierdoli to potem ciężko,cholernie ciężko jest naprawić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV