głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dlatego poprzysięgłam sobie że... teksty

marrrtyna dodano: 7 września 2014

Dlatego poprzysięgłam sobie, że nigdy nie będę taka jak ona. To ja będę niszczyć, to ja będę krzywdzić. Potrafię dużo wytrzymać, już nikt mnie nie zrani. Większych ran, niż te z dzieciństwa, nie można mi zadać

Można się tylko zabić  więc... teksty

marrrtyna dodano: 7 września 2014

Można się tylko zabić, więc się zabiję. Na prawdziwe samobójstwo nie mam odwagi, więc będę umierać na raty i wreszcie kiedyś się to stanie

oczywiście że żadnego innego nie... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

oczywiście, że żadnego innego nie pokocham już tak jak Jego. jednak będę starać się znaleźć oczy, w które mogę spoglądać z podobnym spokojem, jak w Jego. będę szukać uśmiechu, który choć w minimalnej części będzie dla mnie tak samo czarujący, jak Jego uśmiech. będę szukać uścisku, w którym będę czuć się prawie tak samo bezpiecznie, jak w Jego ramionach. będe szukać człowieka, któremu chociaż po części zaufam tak, jak ufałam Jemu.

zabierz mnie na kawę do kina na... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

zabierz mnie na kawę, do kina, na pizzę, na spacer, na lody, na basen. kup kwiatka, czekoladę, lizaka. zerwij stokrotkę, zrób bukiet z jesiennych liści, pocałuj tak, by cały świat zobaczył, że nikomu nie uda się nas zniszczyć.

mimo wszystko dziękuję  za to że... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

mimo wszystko dziękuję - za to, że przez jakiś czas byłam ważna, i zaplątana w setki Twoich myśli każdego dnia, i każdej nocy. dziękuję, że miałam okazję wywołać uśmiech na Twojej twarzy, i, że mogłam po prostu być - na moment, ale całym moim sercem.

Potem przez następne miesiące... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

Potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.

czasami mam wrażenie że... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

czasami mam wrażenie, że brakowałoby mi go, nawet gdybym go nie poznała.

Największą motywacją do życia... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

Największą motywacją do życia, jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

zabawne masz pewność że będziesz... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

zabawne, masz pewność że będziesz potwornie cierpieć, a mimo to, brniesz w to dalej, bo wiesz że da ci to odrobinę szczęścia, która wbrew pozorom jest warta późniejszego bólu.

nie miałam możliwości powiedzenia... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

nie miałam możliwości powiedzenia mu o mojej pierwszej, prawdziwej miłości. nie mogłam przytulić się do Niego, gdy moje serce było złamane. nie miałam okazji, by przyjść do Niego, i poprosić żeby przemówił 'temu czy tamtemu' do rozsądku, bo nie dają mi spokoju. nie mógł stać obok mnie, podczas gdy zdmuchiwałam świeczki z osiemnastkowego tortu. nie miał okazji nauczyć mnie jeździć autem. nie mógł pogratulować mi zdanej matury.

Zadzwoń do mnie kiedy będziesz... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

Zadzwoń do mnie, kiedy będziesz gotów i jeśli jeszcze będziesz miał choć trochę sił. Przyjadę i pozbieram cię z kawałków, naturalnie, jeżeli jeszcze coś z ciebie zostanie.

I w tym momencie wiesz że coś się... teksty

marrrtyna dodano: 1 sierpnia 2014

I w tym momencie wiesz, że coś się zmieni... I w tym momencie zdajesz sobie sprawe, że wszystko zdarza się tylko raz... Następnie okazuje się, że to wszystko zdarza się tylko jeden raz, że nigdy więcej nie poczujesz tego samego, że już nigdy nie będziesz trzy metry nad niebem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV