głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Miłość jest tym  o czym marzysz... teksty

marrrtyna dodano: 29 kwietnia 2015

Miłość jest tym, o czym marzysz, paląc trze­ciego papierosa.

 Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

marrrtyna dodano: 29 kwietnia 2015

"Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu."

   ...  a ja prze­cież mogłabym z... teksty

marrrtyna dodano: 29 kwietnia 2015

" (...) a ja prze­cież mogłabym z nim ko­pać stud­nie, gdy­by się oka­zało, że tam, gdzie mnie za­biera, nie ma jeszcze wo­dy."

 Zaznać paru chwil słodyczy  z... teksty

marrrtyna dodano: 15 grudnia 2014

"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."

 Bo czy ty wiesz chociaż  ile... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

"Bo czy ty wiesz chociaż, ile cierpienia jest w tobie? Może tyle, ile we mnie za tobą tęsknoty. Może jedno jest nasze cierpienie, a nie wiemy o tym. Może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. I wszystkim, co tylko czuję przez ciebie. Wszystkim, co w ogóle czuję"

 Tej nocy prawie byłam martwa  a Ty... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

"Tej nocy prawie byłam martwa, a Ty zapytałeś mnie, czy chce Ci coś powiedzieć. I wierz mi, że chciałam. Chciałam Ci powiedzieć całą prawdę. Że umieram bez Ciebie, że już nie potrafię dłużej widywać Cię tylko czasami i że odkąd Cię poznałam, nie myślałam jeszcze o niczym innym niż o Tobie. Ale wiesz jak to jest, gdy tak bardzo chcesz komuś coś powiedzieć i czujesz, że nagle nie umiesz mówić? Stoisz w bezruchu, masz ściśnięte gardło i wszystkie słowa mieszają się ze sobą. Ale nie martw się, gdy tylko oswoję się z myślą, że nie znikniesz nagle z mojego życia, tak w pięć sekund, to obiecuję, że powiem Ci to wszystko. Opowiem, jak bardzo tęskniłam, o tych nocach, kiedy nie spałam, by o Tobie myśleć i jak nie odrywałam oczu od telefonu czekając kiedy napiszesz a cisza wydawała się głośniejsza niż krzyk..."

Zbyt często do życia budzi nas... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

Zbyt często do życia budzi nas dopiero jakaś tragedia. Nie musisz czekać do Sylwestra, żeby zacząć od nowa.

''Myślę o życiu  jakie moglibyśmy... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

''Myślę o życiu, jakie moglibyśmy mieć, gdyby wszystko ułożyłoby się inaczej, o życiu, w którym ta noc nie byłaby żadnym pojedynczym zdarzeniem, odcięciem się od wszystkiego, co realne, lecz każdą nocą. (...) Jak długo będzie mi dane śnić, będę śnił o tobie."

 Nawet najczarniejsza noc w twoim... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

"Nawet najczarniejsza noc w twoim zyciu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu."

 I potem   może przede wszystkim... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

"I potem - może przede wszystkim potem - będę cię kochał i kiedyś dojdzie między nami do prawdziwych, wyczerpujących wyjaśnień - i wtedy już jakoś dopasujemy się do siebie, zetkniemy właściwymi krawędziami, rozwiążemy łamigłówkę: przeprowadzić z takiego to do takiego to punktu... tak, żeby ani razu... albo - nie odrywając ołówka... albo jeszcze jakoś inaczej... połączymy, przeprowadzimy i powstanie ze mnie i z ciebie ten jedyny w swoim rodzaju nasz wzór, do którego tak tęsknię."

 Seks to wspaniałe przeżycie  o ile... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

"Seks to wspaniałe przeżycie, o ile jesteś gotów zrobić dla kobiety wszystko nie tylko podczas zdejmowania jej majtek, ale także wtedy, gdy rano się przy niej budzisz."

 Rozbudzić miłość w kobiecie nie... teksty

marrrtyna dodano: 6 grudnia 2014

"Rozbudzić miłość w kobiecie nie mając zamiaru jej pokochać, to nie tchórzostwo - to niedojrzałość."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 20 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV