głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malysh24 była już 8 lekcja. wszyscy siedzieli znudzeni ale oczywiście nie ja. cały czas śpiewałam gadałam i naśladowałam różne zwierząta. a tobie co się dzieje ? zapytał

malysh24

malysh24.moblo.pl
była już 8 lekcja. wszyscy siedzieli znudzeni ale oczywiście nie ja. cały czas śpiewałam gadałam i naśladowałam różne zwierząta. a tobie co się dzieje ? zapytał nau
była już 8 lekcja. wszyscy... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

była już 8 lekcja. wszyscy siedzieli znudzeni, ale oczywiście nie ja. cały czas śpiewałam, gadałam i naśladowałam różne zwierząta. - a tobie co się dzieje ? - zapytał nauczyciel. - nic. mam za dużo energii i muszę ją rozładować. - w takim razie, wyjdź na środek klasy i zrób kilka przysiadów, jak już wyładujesz energię to możesz siadać do ławki. - powiedział ucieszony. - ok spoko. wyszłam na środek klasy, zrobiłam kilka przysiadów. - już proszę pana rozładowałam energię. - czyli będziesz cicho ? - jak najbardziej. - powiedziałam po czym pobiegłam do ławki udając przy tym małpe.

dowiedziałam się dzisiaj że mój... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

dowiedziałam się dzisiaj że mój najlepszy kumpel ma dziewczynę. powinnam się cieszyć że jest szczęśliwy, ale w sumie nie wiem czemu, straciłam humor, byłam zła, chciało mi się płakać, nie miałam ochoty z nim w ogóle gadać. przecież go nie kocham, nic do niego nie czuję, a mimo to jestem tak cholernie o niego zazdrosna.

i w tej chwili nie przejmuje się... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

i w tej chwili nie przejmuje się niczym, mam chipsy i jestem w 7 niebie. no może jedynie przeraża mnie wzrok kota, w którym widzę słowa 'daj trochę ! ' .

Ciekawi mnie ile tapety by Ci... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

Ciekawi mnie ile tapety by Ci odleciało, gdyby tak podejść i mocno tupnąć nogą.

czasem mam po prostu ochotę wyjebać... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

czasem mam po prostu ochotę wyjebać Mu pięścią w twarz za każde słowo kierowane w moją stronę. częściej jednak wolałabym rzucić Mu się na szyję i zacząć zachłannie całować. super.

taki dzień gdy wbijasz sobie... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

taki dzień gdy wbijasz sobie paznokcie głęboko w wewnętrzną część dłoni.

przyjaciel  to osoba  która jeśli... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

przyjaciel, to osoba, która jeśli zobaczy w twoich oczach choć jedną krople łzy, reakcją jego będzie : " któremu mam wyjebać ?! "

trzymam z Nią sztamę odkąd... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

trzymam z Nią sztamę odkąd pamiętam. jest jak starsza siostra, do której zawsze mogę zwrócić się o pomoc. zawsze jest dla mnie, gdy tego potrzebuję i zawsze stanie w mojej obronie. takich ludzi się szanuje, wiesz

a od dziś sposobem na dobrą bajerę... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

a od dziś sposobem na dobrą bajerę jest zaczepka na fejsbuku. gratuluję kreatywności.

miło było zobaczyć Twój uśmiech... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

miło było zobaczyć Twój uśmiech nawet w przelocie. miło , że po dwóch ciężkich tygodniach - wywołałeś na mojej twarzy radość, zwyczajnym wdokiem Twojej osoby.

tak  często mam ochotę krzyczeć z... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

tak, często mam ochotę krzyczeć z bólu. tak , często zakrywam twarz poduszką i dławię się łzami tak by nikt tego nie widział. tak, jedyne co mnie powstrzymuje to tylko to , że rodzice są w pokoju obok.

  zawsze chciałam mieć starszego... teksty

malysh24 dodano: 29 kwietnia 2011

- zawsze chciałam mieć starszego brata. - jak chcesz, to mogę zostać Twoim starszym bratem. wystarczy, że ładnie poprosisz. ;) - nie no bez jaj. ;d - jak to bez ? jakbyś nie wiedziała, to jaja jeszcze mam. -,-

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV