głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malynowaa może dla Ciebie to dziwne ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy puścić piosenki dające mi do myślenia rozmyślać. Możesz twierd

malynowaa

malynowaa.moblo.pl
może dla Ciebie to dziwne ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy puścić piosenki dające mi do myślenia rozmyślać. Możesz twierdzić
może dla Ciebie to dziwne  ale w... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia, rozmyślać. Możesz twierdzić, że po głębiam się w to wszystko jeszcze bardziej. Ale mi to pomaga. w myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka.Lubię, to.Cholernie mocno lubię, odpocząć od świata, i zostać sama z moimi problemami.

 bądź moim przeciwieństwem.    a... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

-bądź moim przeciwieństwem. - a dlaczego? - bo przeciwieństwa się przyciągają.

chciałabym żebyś był  tu i teraz... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

chciałabym żebyś był, tu i teraz, bez żadnego ale. przyszedł, przytulił, nie mówiąc nic. to by rozwiązało wszystkie moje problemy, nie wierzysz? przyjdź.

Byłam dziwnym dzieckiem. Nie... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Byłam dziwnym dzieckiem. Nie chciałam jeździć na zakupy, ubierać lalek Barbie czy upiec ciasta. Kochałam jazdę na deskorolce, strzelanie pistoletami na kulki i bitwy z chłopakami.

Wiesz co bym chciała? Jego przy... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Wiesz co bym chciała? Jego przy swoim boku. Nic więcej. Żeby tylko był. A jak w tym roku nie spełnisz mojego życzenia, święty mikołaju to obiecuje, że cię znajdę.

Spojrzała na Niego i szeptem... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Spojrzała na Niego i szeptem powiedziala 'Kocham Cię', miała nadzieję, że nie usłyszy. On odwrócił się przytulił ją mocno i powiedział 'Ja Ciebie też'.

'Nie mogę doczekać się by cię... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

'Nie mogę doczekać się by cię zobaczyć. Chcę przekonać się czy wciąż masz ten błysk w oku- Spojrzenie, które miałeś zanim się rozstaliśmy.

Ona tylko chciała by on był... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Ona tylko chciała by on był szczęśliwy.. Zrobiła dla niego wszystko.. Nawet próbowała się zabić, bo wiedziała, że wtedy on zrozumie... zrozumie, że chciała dobrze.

 grzeczne dziewczynki idą do nieba... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

`grzeczne dziewczynki idą do nieba !czaisz? a te nie grzeczne tam gdzie chcą ! ;D

wyrwał jej parasolkę z dłoni i... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach, a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. - jesteś bezlitosny! - wykrzyknęła z dziecięcym wyrazem twarzy. podbiegł do niej i czule całując w czoło, wręczył parasolkę do dłoni. wziął ją na ręce. niósł ją tak przez całą drogę, aż doszli do jej domu. ściągnął delikatnie jej trampki i położył na kaloryferze. wziął ręcznik i zaczął bezszelestnie wycierać jej włosy. - przepraszam, kochanie. - powiedział, patrząc jej prosto w oczy. - chciałem Cię przygotować ... - na co? wykrztusiła z niezrozumieniem, wypisanym na twarzy. - na moje odejście. - wyszeptał, spuszczając swój speszony wzrok. - na co?! - zaczęła krzyczeć. - spokojnie, kochanie. to był sprawdzian. oblałaś. nie poradzisz sobie beze mnie, zostaję. - odetchnęła z ulgą. wtulając się w Jego muskularne ramiona, wyszeptała, że jeszcze jeden taki numer, a osobiście go zabije. tak dla sprawdzianu.

Jeden pocałunek mężczyzny może... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety

Przybiegnę do Ciebie z płaczem. Ty... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Przybiegnę do Ciebie z płaczem. Ty mocno mnie przytulisz. Otrzesz moje łzy rękawem swojej ulubionej bluzy. I szepniesz mi czule do ucha: - 'Komu tym razem mam dokopać, skarbie?'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV