głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malynowaa Siedziała sama na ławce w szkole. Przyjaciółki się od niej odwróciły. Chłopak zostawił dla plastikowej laluni. Oczy miała widać zapłakane brak chęci do życia. W

malynowaa

malynowaa.moblo.pl
Siedziała sama na ławce w szkole. Przyjaciółki się od niej odwróciły. Chłopak zostawił dla plastikowej laluni. Oczy miała widać zapłakane brak chęci do życia. W tedy
Siedziała sama  na ławce w szkole.... teksty

malynowaa dodano: 17 sierpnia 2011

Siedziała sama, na ławce w szkole. Przyjaciółki się od niej odwróciły. Chłopak zostawił dla plastikowej laluni. Oczy miała widać zapłakane, brak chęci do życia. W tedy podszedł do niej on. Nowy chłopak w szkole. Usiadł koło niej i powiedział "życie jest okrutne,więc miej na nie wyjebane". Przytulił i uśmiechną się przyjaźnie. To był początek ich wielkiej miłości.

zadał mi pytanie czy kiedykolwiek... teksty

malynowaa dodano: 17 sierpnia 2011

zadał mi pytanie czy kiedykolwiek cholernie mi na czymś zależało.powiedziałam,że nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. no bo jak ? miałam mu powiedzieć,że tak - i że chodzi o Niego ? przecież jestem tylko jego kumpelą, która codziennie przed snem pisze mu w smsie o czym myśli, bo On ją o to prosi.

ludzie mówią  że bardzo się... teksty

malynowaa dodano: 17 sierpnia 2011

ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka,że dorosłam.przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. zaakceptowałam rzeczywistość.

 Wiesz... Nie wiem jak to... teksty

malynowaa dodano: 17 sierpnia 2011

-Wiesz... Nie wiem jak to powiedzieć.. My chyba.. No wiesz.. -Nie musisz być taki delikatny. Powiedz „wypierdalaj”, bo to właśnie usiłujesz mi powiedzieć?

Dlaczego to wszystko musi aż tak... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Dlaczego to wszystko musi aż tak boleć ?:

Jesteśmy zbyt podobni do siebie.... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Jesteśmy zbyt podobni do siebie. Jesteśmy uparci i wszystko chcemy robić po swojemu. Oboje nienawidzimy być w błędzie i oboje chcemy zawsze mieć rację.Ale to właśnie jest miłość- nie ważne co się stało lub stanie, my zawsze wracamy i wybaczamy sobie raz jeszcze.

a pamiętasz jeszcze „jesteś moim... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

a pamiętasz jeszcze „jesteś moim ideałem.. czekałem na ciebie całe życie” „kochanie nigdy cię nie zostawie” „misiu kocham cię ;* i tylko ciebie. Na zawsze moja księżniczka” . Potrafiłeś mi pisać to o każdej porze dnia i nocy. Kiedy było ci źle i dobrze. W słońcu i podczas burzy..Zawsze miałeś dla mnie czas.. miałeś .. dobrze powiedziane. Teraz moje miejsce zajęli kumple z osiedla i tanie panny. Masz racje. Oni dadzą ci więcej ! Tylko jak będziesz potrzebował miłości, nie przychodź do mnie z podkulonym ogonem . Wtedy będzie za późno .

.śmiała się przez łzy by pokazać... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

.śmiała się przez łzy by pokazać jaka jest silna i nieugięta. prawda jest taka, że ona nadal go kocha.

Stanął przed nią i wbił swój... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Stanął przed nią i wbił swój wzrok w jej nieziemsko piękne oczy. " Kochasz mnie ? " Spuściła głowę milcząc. " A chociaż mnie lubisz ?" Nadal stała w milczeniu a po jej policzkach spływały łzy." Czyli mam odejść? " Podniosła głowę i przez łzy mówiła. " Tak idź, bo tak łatwiej no nie ? Teraz się kurwa obudziłeś ? Teraz ? Kocham się w Tobie od roku ! Rozumiesz od roku a Ty co ? Nawet mnie nie zauważałeś. A teraz nagle przypominasz sobie o moim istnieniu ? Jesteś żałosny.. ! " Szeroko otworzył oczy. " No co się kurwa gapisz ". Złapał ją za rękę i przyciągnął do siebie. " Naprawię to. Naprawię to i będzie tak jak chcesz. Tylko.. tylko musisz mi wybaczyć." Odwróciła się do niego plecami. " Słyszysz ? " Uśmiechnęła się i cicho wyszeptała " Wybaczone." Odwrócił ją z powrotem w swoją stronę " Co mówiłaś ? " Uśmiechnęła się i krzyknęła " Wybaczone masz ! " Pocałował ją.
Autor cytatu: zakochanazlosniica

♥ teksty malynowaa dodał komentarz: do wpisu 16 sierpnia 2011
spoko ♥ teksty malynowaa dodał komentarz: spoko ♥ do wpisu 16 sierpnia 2011
Myślałam  że znam cię na wylot.... teksty

malynowaa dodano: 16 sierpnia 2011

Myślałam, że znam cię na wylot. Pomyliłam się, i to bardzo. Nigdy nie przypuszczałam że mógłbyś zrobić mi coś takiego. Mi. Osobie która jeszcze 2 dni temu była dla Ciebie całym światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV