głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maluutkax33 Optymistę spotyka w życiu tyle samo niepowodzeń i tragedii co pesymistę ale optymista znosi to lepiej. lubię rozmawiać z nim kiedy jest pijany wtedy wiem że to

maluutkax33

maluutkax33.moblo.pl
Optymistę spotyka w życiu tyle samo niepowodzeń i tragedii co pesymistę ale optymista znosi to lepiej.
Optymistę spotyka w życiu tyle samo... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Optymistę spotyka w życiu tyle samo niepowodzeń i tragedii, co pesymistę, ale optymista znosi to lepiej.

lubię rozmawiać z nim kiedy jest... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

lubię rozmawiać z nim kiedy jest pijany, wtedy wiem, że to co mówi jest w stu procentach szczere.. ~ M.
Autor cytatu: gaargamel15

Już teraz wiem dlaczego tak... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Już teraz wiem dlaczego tak wściekasz się na mnie gdy chcę iść się z nim spotkać, kiedyś skrzywdził mnie, upokarzał przy innych i traktował jak szmatę. Kochasz mnie i chcesz dla mnie jak najlepiej, ale nie uda Ci się bronić mojej osoby przez całe życie. Chciałabym zaryzykować, bo przecież każdy człowiek się zmienia, może teraz by mnie szanował? Masz do niego uprzedzenie, wiem. Ale nie przekonam się, gdy nie zaryzykuję. Gdyby mnie kolejny raz skrzywdził, wiem do czego jesteś zdolny. Za to wszystko Ci dziękuje. ♥

Im dłużej o coś walczysz  tym... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Im dłużej o coś walczysz, tym bardziej staje się to dla Ciebie cenne.

Widzisz  motyw zaślepionych sobą... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Widzisz, motyw zaślepionych sobą ludzi.

Takich jak ja   jest wielu! ♥ teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Takich jak ja - jest wielu! ♥

Nie chcę marzyć  bo wiem  że w... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Nie chcę marzyć, bo wiem, że w końcu nadejdzie moment, kiedy ktoś szturchnie mnie, a ja wrócę do szarej rzeczywistości. I po raz kolejny będę musiała zmierzyć się z problemami, uświadamiając sobie, że marzenia się nie spełniają. Pozwalają oderwać się od wszystkiego co nie idzie po naszej myśli. Pozwalają nam na przeniesienie się w lepszy świat z którego prędzej czy później i tak musimy wrócić. Nigdy nie uda nam się urzeczywistnić wyobraźni, ani oszukać podświadomości.

♥ teksty maluutkax33 dodał komentarz: do wpisu 20 lipca 2012
Ty + Ja + MOJE ŁÓŻKO = TERAZ ♥ teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Ty + Ja + MOJE ŁÓŻKO = TERAZ ♥
Autor cytatu: shandi

Nie czuj przykrości z powodu kogoś... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś, na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

Lubię te Twoje pocałunki w szyję.... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Lubię te Twoje pocałunki w szyję. / FsZ ♥

Dziewczyna to nie weekendowy dodatek... teksty

maluutkax33 dodano: 20 lipca 2012

Dziewczyna to nie weekendowy dodatek do piwa, a Jej serce to nie poczekalnia ! / ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć