głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
http:  www.youtube.com watch?v=... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 stycznia 2014

http://www.youtube.com/watch?v=-tiygIaQRWA /// Proszę nie kochaj mnie, bo zabijam cię!

Rok temu byliśmy jeszcze razem. Rok... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 1 stycznia 2014

Rok temu byliśmy jeszcze razem. Rok temu dałabym się za Ciebie zabić. Rok temu płakałabym, Rok temu, właśnie o tej porze całowałeś mnie w czoło mówiąc "Ty śpiochu". Rok temu było nam dobrze. I popatrz jak to 365 dni zmienia życie. Ty jesteś tam, ja tutaj. Dzisiaj gdyby coś Ci się działo nie chciałabym nawet o tym wiedzieć. Dziś śmieje się głośno bo nic dla mnie nie ma większego znaczenia niż "chwilo trwaj". Dziś nikogo nie pocałujesz. Za to ja całowałam się...sama nie wiem z kim. Moje życie nie jest smutniejsze, mroczniejsze czy gorsze. Mój rok 2014 będzie inny. Przecież i tak niedługo wyjeżdżam. Składam Ci więc najserdeczniejsze życzenia w tym Nowym Roku. Takiego spokoju, który ja na dzień dzisiejszy mam.

I co mam Ci powiedzieć. Że nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 30 grudnia 2013

I co mam Ci powiedzieć. Że nie potrafię spojrzeć w oczy człowiekowi, który był dla mnie autorytetem, że tęsknie za Tobą ? że tak naprawdę wszystko jest bez sensu. Nauczyłam się z tym żyć. Nauczyłam się bycia niczyją, niechcianą i nikomu nie potrzebną, Nauczyłam się być nikim. Nic dla nikogo nie znaczyć! Nawet nie próbuj pierdolić mi o Bogu. Wybacz, że nie powierzam całego mojego życia w ręce nieludzkiej wymyślonej istoty dzięki, której ludzie mogli być samotni trochę mniej. Nie, nie wierzę w Boga i ten boski plan. Obrali sobie za Boga osobę, człowieka, który był stokroć bardziej samotny, i bardziej upokorzony od niejednego wierzącego... Dlatego Nie wierzę w boskość i mistycyzm. Wierzę w siebie i w to że sama poradzę sobie równie dobrze. Tak jak Jezus. Bo przecież on też był sam.

Tym razem nie chciała  abym ją... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 27 grudnia 2013

Tym razem nie chciała, abym ją całował. płakała leżąc na podłodze; i nigdy przedtem ani potem nie słyszałem już takiego płaczu...

 Musimy żyć. Na przekór światu... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 25 grudnia 2013

"Musimy żyć. Na przekór światu, który szydzi z nas każdego dnia. Na przekór temu wszystkiemu, co próbuje ściągnąć nas w dół, ku otchłani. Musimy żyć. Niekoniecznie dla siebie. Dla innych. Dla tych, którym na nas zależy. Dla tych, których kochamy. Dla tych, którzy kochają nas. Musimy żyć. I musimy pamiętać, że mamy tylko to życie. Więc żyjmy tak, by na końcu tej ścieżki niczego nie żałować. Niczego."

 Jak się rozstawaliśmy natychmiast... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 24 grudnia 2013

"Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało mi tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiło się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku, poznałam, że go kocham."

http:  www.youtube.com... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 23 grudnia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=ebnqCs5ywm0 /// "I, że w przeciwieństwie do mnie w nocy jakoś śpisz...

 Jest chujowo  ale stabilnie...  teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 23 grudnia 2013

"Jest chujowo, ale stabilnie..."

 A umiesz się tak jeszcze... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"A umiesz się tak jeszcze uśmiechnąć oczami, z całego serduszka..."

 Z czego żyje? Z przyzwyczajenia... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"Z czego żyje? Z przyzwyczajenia, proszę pana."

 Przychodzi taki dzień  gdy do... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie na sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."

 Przychodzi taka chwila kiedy znika... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"Przychodzi taka chwila,kiedy znika wszelka nadzieja,nie ma już ani dumy,ani wiary,ani żadnych oczekiwań czy pragnień.Ta chwila należy do mnie.Jest moja.Wtedy właśnie słyszę ten odgłos;głos miażdżonego umysłu. To nie jest głośny trzask jak przy łamaniu kości,pękaniu kręgosłupa czy zapadnięciu się czaszki.Nie przypomina też cichego chlupnięcia pękającego serca.To dzwiek,który każe się zastanowić jak wielkie cierpienie człowiek jest w stanie znieść,dzwięk który niszczy wspomnienia i sprawia,że słyszą go jedynie diabły w piekle. Słyszysz? To ktoś zwinięty w kłębek szlocha w niekończącą się noc..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV