głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Piłam i lubiłam ten stan  kiedy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 13 grudnia 2013

Piłam i lubiłam ten stan, kiedy nogi same niosą drogą przez góry, a cały środek, a więc i cały ból w środku, jest wyłączony, jakby się pstryknęło wyłącznikiem i nagle zapadła ciemność. Lubię siedzieć w knajpie, w gwarze i dymie, a potem nagle znaleźć się nie wiadomo jak, w polu kwitnącego lnu i leżeć tam do rana. Umierać. Być tyko połowicznie, nieprzytomnie. Łagodnie nie być. Rano wstać i poczuć ból głowy, przynajmniej wiadomo, co boli. Poczuć pragnienie i móc je ugasić.

Nasza miłość wyrzucona jakby była... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 grudnia 2013

Nasza miłość wyrzucona jakby była starą gazetą. Upewnij się, że masz na sobie najlepsze buty wyjściowe. Idź i weź świat w swoje gorące dłonie. Chcesz muzyki, Kochanie? Idź potańczyć. Och, kiedy brakuje ci mojej miłości i myślisz o tym, jak dobrze było kiedyś. Och, i kiedy tęsknisz do mojego dotyku, Kochanie. Proszę, nie przychodź do mnie z płaczem. Pamiętaj, że byłeś tym, który chciał wolności. Tego właśnie chciałeś, więc nie przychodź do mnie z płaczem, nie przychodź z płaczem. Wyjdź, idź dalej jako ten wolny. Nastąp na moje serce jakby to była ziemia pod twoimi stopami. Znajdź inną miłość, jeśli chcesz, musisz zrobić cokolwiek chciałbyś zrobić. Och, ale kiedy noce stają się chłodne, i kiedy myślisz o tym, jak dobrze było kiedyś. Och, i kiedy nie ma cię kto przytulić, Kochanie. Kiedy czujesz się samotny i nie możesz dostać tego, czego chcesz, nie przychodź z płaczem, z płaczem do mnie, nie.

 Nauczona długim doświadczeniem... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

"Nauczona długim doświadczeniem wiem, co robić, gdy opuszcza mnie kolejna osoba, a źle sobie radzę, gdy ktoś chce ze mną zostać, albo próbuje mnie zatrzymać."/// Joanna Bator - Ciemno, prawie noc

obiecaj  że wrócisz.. a wtedy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

obiecaj, że wrócisz.. a wtedy, nawet słońcu nie pozwolę zajść za chmury ...

 Kto powiedział  że noc jest od... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

"Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co już było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymślania dialogów, na które i tak nigd się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano."

 Wychodząc na powierzchnię... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

"Wychodząc na powierzchnię, trzymali się za ręce. Ręka to jest fajna sprawa. Nie angażuje specjalnie osoby, która ją daje, a bardzo uspakaja tę, która ją otrzymuje."/// Anna Gavalda "Po prostu razem"

Zbyt wielcy by upaść... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 grudnia 2013

Zbyt wielcy by upaść...

Cały wszechświat udowadnia mi  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 grudnia 2013

Cały wszechświat udowadnia mi, że to błąd. A ja i tak Cię kocham...

http:  www.youtube.com... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 24 listopada 2013

 Ja przegrałam życie... Popatrz na... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 24 listopada 2013

"Ja przegrałam życie... Popatrz na siebie. Każdego dnia spędzasz całe dnie w tej swojej "ekskluzywnej szkole', potem dorabiasz w "ekskluzywnej pracy", wykończony wracasz "ekskluzywnym samochodem" do "ekskluzywnego domu" do "ekskluzywnej kobiety"... A każdej nocy skamlasz za mną jak pies pozbawiony właściciela. Zawsze wracasz pod moje "byle jakie drzwi" do mojego "byle jakiego życia"

Powiem Ci  że to obsesja...  Nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 22 listopada 2013

Powiem Ci, że to obsesja... Nie chudnie tylko ciało, chudnie też dusza, serce, wrażliwość. Zmniejsza się to wszystko co tak boli. Meczenie ciała to tylko pretekst.

Im większa namiętność nas... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 18 listopada 2013

Im większa namiętność nas rozgrzewała tym bardziej serca nam zamarzały...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV