głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
http:  www.youtube.com... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 23 grudnia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=ebnqCs5ywm0 /// "I, że w przeciwieństwie do mnie w nocy jakoś śpisz...

 Jest chujowo  ale stabilnie...  teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 23 grudnia 2013

"Jest chujowo, ale stabilnie..."

 A umiesz się tak jeszcze... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"A umiesz się tak jeszcze uśmiechnąć oczami, z całego serduszka..."

 Z czego żyje? Z przyzwyczajenia... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"Z czego żyje? Z przyzwyczajenia, proszę pana."

 Przychodzi taki dzień  gdy do... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie na sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."

 Przychodzi taka chwila kiedy znika... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 grudnia 2013

"Przychodzi taka chwila,kiedy znika wszelka nadzieja,nie ma już ani dumy,ani wiary,ani żadnych oczekiwań czy pragnień.Ta chwila należy do mnie.Jest moja.Wtedy właśnie słyszę ten odgłos;głos miażdżonego umysłu. To nie jest głośny trzask jak przy łamaniu kości,pękaniu kręgosłupa czy zapadnięciu się czaszki.Nie przypomina też cichego chlupnięcia pękającego serca.To dzwiek,który każe się zastanowić jak wielkie cierpienie człowiek jest w stanie znieść,dzwięk który niszczy wspomnienia i sprawia,że słyszą go jedynie diabły w piekle. Słyszysz? To ktoś zwinięty w kłębek szlocha w niekończącą się noc..."

Piłam i lubiłam ten stan  kiedy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 13 grudnia 2013

Piłam i lubiłam ten stan, kiedy nogi same niosą drogą przez góry, a cały środek, a więc i cały ból w środku, jest wyłączony, jakby się pstryknęło wyłącznikiem i nagle zapadła ciemność. Lubię siedzieć w knajpie, w gwarze i dymie, a potem nagle znaleźć się nie wiadomo jak, w polu kwitnącego lnu i leżeć tam do rana. Umierać. Być tyko połowicznie, nieprzytomnie. Łagodnie nie być. Rano wstać i poczuć ból głowy, przynajmniej wiadomo, co boli. Poczuć pragnienie i móc je ugasić.

Nasza miłość wyrzucona jakby była... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 grudnia 2013

Nasza miłość wyrzucona jakby była starą gazetą. Upewnij się, że masz na sobie najlepsze buty wyjściowe. Idź i weź świat w swoje gorące dłonie. Chcesz muzyki, Kochanie? Idź potańczyć. Och, kiedy brakuje ci mojej miłości i myślisz o tym, jak dobrze było kiedyś. Och, i kiedy tęsknisz do mojego dotyku, Kochanie. Proszę, nie przychodź do mnie z płaczem. Pamiętaj, że byłeś tym, który chciał wolności. Tego właśnie chciałeś, więc nie przychodź do mnie z płaczem, nie przychodź z płaczem. Wyjdź, idź dalej jako ten wolny. Nastąp na moje serce jakby to była ziemia pod twoimi stopami. Znajdź inną miłość, jeśli chcesz, musisz zrobić cokolwiek chciałbyś zrobić. Och, ale kiedy noce stają się chłodne, i kiedy myślisz o tym, jak dobrze było kiedyś. Och, i kiedy nie ma cię kto przytulić, Kochanie. Kiedy czujesz się samotny i nie możesz dostać tego, czego chcesz, nie przychodź z płaczem, z płaczem do mnie, nie.

 Nauczona długim doświadczeniem... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

"Nauczona długim doświadczeniem wiem, co robić, gdy opuszcza mnie kolejna osoba, a źle sobie radzę, gdy ktoś chce ze mną zostać, albo próbuje mnie zatrzymać."/// Joanna Bator - Ciemno, prawie noc

obiecaj  że wrócisz.. a wtedy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

obiecaj, że wrócisz.. a wtedy, nawet słońcu nie pozwolę zajść za chmury ...

 Kto powiedział  że noc jest od... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

"Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co już było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymślania dialogów, na które i tak nigd się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano."

 Wychodząc na powierzchnię... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 7 grudnia 2013

"Wychodząc na powierzchnię, trzymali się za ręce. Ręka to jest fajna sprawa. Nie angażuje specjalnie osoby, która ją daje, a bardzo uspakaja tę, która ją otrzymuje."/// Anna Gavalda "Po prostu razem"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV