głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malpiszonka1601 2 Cholernie chciałabym żebyś był tu ze mną . Żebyś otaczał mnie swoimi ramionami i składał pocałunki na moich ustach żebyś szeptał mi jak bardzo mnie kochasz .

malpiszonka1601

malpiszonka1601.moblo.pl
2 Cholernie chciałabym żebyś był tu ze mną . Żebyś otaczał mnie swoimi ramionami i składał pocałunki na moich ustach żebyś szeptał mi jak bardzo mnie kochasz . Chc
 2 Cholernie chciałabym żebyś był... teksty

malpiszonka1601 dodano: 13 czerwca 2016

#2 Cholernie chciałabym żebyś był tu ze mną . Żebyś otaczał mnie swoimi ramionami i składał pocałunki na moich ustach , żebyś szeptał mi jak bardzo mnie kochasz . Chciałabym żebyś to ty kiedyś wniósł mnie ubraną w białą suknię na sale weselną . Żebyś to Ty trzymał rekę na moim brzuszku i uśmiechał się , bo nasze dziecko dało o sobie znak . Nie oczekuje od Ciebie ciężarówki kasy i codziennych prezentów . Dla mnie nie ma to większej wartości . Wystarczy mi tylko twoja obecność obok .

 1 Życie to nie bajka Disneya . Ja... teksty

malpiszonka1601 dodano: 13 czerwca 2016

#1 Życie to nie bajka Disneya . Ja nie jestem księżniczką , kopciuszkiem ani królewną śnieżką . Nie noszę diademu , nie zgubiłam pantofelka na schodach , nie uratuję księcia , żadna bestia mnie nie pokocha , ani żaden książę nie wybudzi mnie ze snu pocałunkiem . Jestem Daria . Nikt nie napisał , ani nie napisze o mnie bajki , lub filmu . Nie wyróżniam się z tłumu . Nie zależy mi by być w centrum zainteresowania . Podobno mam ładne oczy , ale ja oceniać ich nie chcę . Jestem jaka jestem , czyli jestem sobą . Może nie jestem szczupła i najpiękniejsza jak te wszystkie księżniczki z bajek , czy modelki z wybiegów , ale mam coś w środku . Mam takie małe , śliczne serduszko . Troszkę je pokruszono , ale ono ma tyle siły , by kochać Ciebie - zwykłego chłopaka , który pokocha mnie , jako mnie , a nie mnie jako tą o której plotki usłyszy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV