głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinka666 W sercu czuję chłód i nie przez temperaturę powietrza brak słów samotność depcze mi po piętach Jeśli on leci za suką to ściągnij mu kaganiec odepnij smycz i puś

malinka666

malinka666.moblo.pl
W sercu czuję chłód i nie przez temperaturę powietrza brak słów samotność depcze mi po piętach
W sercu czuję chłód i nie przez... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

W sercu czuję chłód i nie przez temperaturę powietrza, brak słów, samotność depcze mi po piętach

Jeśli on leci za suką  to... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Jeśli on leci za suką, to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno - niech ucieka. Tylko później niech nie skowycze pod drzwiami.

pozostał nam już tylko niesmak po... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

pozostał nam już tylko niesmak po tych kłamstwach ukrytych w dyskretnych gestach

Przyjdź  możemy się poniszczyć... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Przyjdź, możemy się poniszczyć, napić, zapalić, porozmawiać o bólu, przyjdź, tak dawno nie miałam przyjaciela.

Na początku zabolało  poczułam... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Na początku zabolało, poczułam ścisk w sercu, a później śmiałam się z waszego żałosnego zwiazku

teraz mi coś wytłumacz  bo nie... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

teraz mi coś wytłumacz, bo nie rozumiem. dlaczego w ogóle do mnie piszesz? dlaczego ciągle mi słodzisz? dlaczego mówisz mi, że jestem piękna? dlaczego próbujesz mnie w sobie rozkochać? DLACZEGO? żebyś teraz ty mógł się kimś pobawić, tak jak bawiono się tobą? nie rozumiesz, że każdy ma uczucia?

Nikt nie mówił  że będzie... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Nikt nie mówił, że będzie pięknie ale dużo na to wskazywało .

W wieku 18 lat powinno się znać 18... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

W wieku 18 lat powinno się znać 18 prostych rad: 1. Żyj nie po to, aby jeść, lecz po to aby żyć. 2. Pamiętaj, że w życiu najważniejsza jest miłość. 3. Zanim raz się zdenerwujesz, wpierw 18 razy się uśmiechnij. 4. Miej wielkie marzenia i realizuj je. 5. Otwórz swój umysł, ramiona i serce na nowe rzeczy i ludzi. 6. Pamiętaj, że są ludzie, którzy Ci pomogą. 7. Umiej przebaczać innym i sobie. 8. Zawstydzaj mrówki swoją pracowitością. 9. Jeśli czegoś nie lubisz, zmień to. 10. Czasami połóż się i popatrz na gwiazdy. 11. Nie okazuj lęku, wówczas nie będziesz miał uprzedzeń do ludzi. 12. Każdą czynność wykonuj najlepiej jak potrafisz. 13. Pamiętaj, że nie ma złej pogody - nad chmurami zawsze świeci słońce. 14. Nigdy nie ignoruj zła. 15. Jeśli w obronie zasad trzeba stanąć przeciw całemu światu - zrób to! 16. Raz na miesiąc pomyśl o wieczności. 17. Żyj swoimi marzeniami. 18. Kochaj, kochaj, kochaj...

czas zrobi swoje . zobaczysz ! nie... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

czas zrobi swoje . zobaczysz ! nie można żyć samą miłością , chyba o tym wiesz . chcesz być szczęśliwa ? każdy chce . ty nie jesteś wyjątkiem , ale o szczęście trzeba walczyć , trzeba do niego dążyć , człowiek nie może zwyczajnie sam przez się być szczęśliwym .

Nie walczył  nie zabiegał  nie... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Nie walczył, nie zabiegał, nie zmuszał. A ona chciała, żeby rzucił dla niej wszystko, pokazał, że tylko miłość się liczy, nic więcej..

Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach musisz odwrócić wzrok kryjąc łzy ? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z Jego zachowania wnioskujesz, że już mu nie zależy? Wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz ochotę się rozpłakać? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzać w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz, wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę nie pierdol, że czas leczy rany!

Pierwsze odwzajemnione uśmiechy... teksty

malinka666 dodano: 22 czerwca 2012

Pierwsze odwzajemnione uśmiechy, nieśmiałe esemes'y, potajemne spotkania, pierwsze drgnięcie serca ku sobie. Wracając do tamtych chwil, mimowolnie na mojej twarzy rodzi sie uśmiech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV