głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinka666 Wcale go nie potrzebuje pomyślała odkładając telefon i nie odpowiadając na jego sms'a...ale odpisać mogę i wzięła telefon do ręki. : D Obrabiasz mi dupę za plec

malinka666

malinka666.moblo.pl
Wcale go nie potrzebuje pomyślała odkładając telefon i nie odpowiadając na jego sms'a...ale odpisać mogę i wzięła telefon do ręki. : D
Wcale go nie potrzebuje   pomyślała... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

Wcale go nie potrzebuje - pomyślała, odkładając telefon i nie odpowiadając na jego sms'a...ale odpisać mogę - i wzięła telefon do ręki. : D

Obrabiasz mi dupę za plecami a na nk... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

Obrabiasz mi dupę za plecami a na nk piszesz komentarz typu 'jakie ładne ;*' myśląc, że odwdzięczę się tym samym. Mała, ogarnij się to, że będziesz miała więcej komentarzy nie zrobi z Ciebie nikogo lepszego.

poza tą małą chwilą słabości... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

poza tą małą chwilą słabości, teatralnie mnie to jebie.

Poszedł na imprezę z kolegami. Ona... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

Poszedł na imprezę z kolegami. Ona życzyła mu miłej zabawy. Nie przewidziała, że może bawić się aż tak dobrze. Nie odzywał się do niej parę dni po czym powiedział jej, że wydarzyło się coś podczas tego weekendu co zmieniło jego życie. Odkrył, że ona nie jest miłością jego życia i że nie chce już z nią być. Była w szoku. Byli ze sobą przecież tak długo. Byli kiedyś tacy szczęśliwi. Łzy cisnęły się jej do oczy ale się nie rozpłakała. Na do widzenia powiedziała mu tylko ,,POWODZENIA" i odeszła.

To  że płakałam jeszcze nie... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

To, że płakałam jeszcze nie oznacza że się poddałam.

przecież nie mogę machać Ci  kiedy... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

przecież nie mogę machać Ci, kiedy idziesz drugą stroną chodnika, przecież nie mogę podbiegnąć do Ciebie na ulicy i wtulić się w Twoje ramiona, przecież nie mogę stanąć na Twoich najkach, by Cię pocałować, przecież już dawno zdecydowałeś, że nie mogę być Twoja.

za mało mnie rozumiesz  za szybko... teksty

malinka666 dodano: 1 grudnia 2011

za mało mnie rozumiesz, za szybko oceniasz.

  Ale jakoś sobie radzisz prawda ?... teksty

malinka666 dodano: 30 listopada 2011

- Ale jakoś sobie radzisz prawda ? - Raz lepiej, raz gorzej.. Bywam samotna, zmęczona, smutna, szczęśliwa, nieszczęśliwa, miewam sto nastrojów na godzinę. Czasem sobie radzę.

zapomnę  tak jak prosiłeś. więcej... teksty

malinka666 dodano: 30 listopada 2011

zapomnę, tak jak prosiłeś. więcej nie odbierzesz telefonu ode mnie, ani nie przeczytasz wiadomości, nadanej z mojego numeru. ale proszę, nie rzucaj mi się na szyję, po tygodniu, jak to zwykle masz w zwyczaju. bo kolejnego 'come back', nie będzie. wyrosłam ze zdewastowanych zabawek.

Kiedy po ciężkim dniu pomyślałam... teksty

malinka666 dodano: 30 listopada 2011

Kiedy po ciężkim dniu pomyślałam, że gorzej być już nie może i sięgnęłam do kieszeni po paczkę papierosów, dostałam od Niego smsa, że z nami koniec. I cały mój świat rozsypał się na małe kawałeczki, których z powodu ciągłego płaczu i dużej ilości alkoholu we krwi, nie byłam w stanie pozbierać i ułożyć na nowo.

Nigdy nie sądziłam  że to powiem... teksty

malinka666 dodano: 30 listopada 2011

Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale cieszę się, że odszedłeś, chociaż na początku nie potrafiłam się z tym pogodzić i nieustannie szukałam powodów dlaczego mogłeś to zrobić. Kiedyś byłeś dla mnie wszystkim, a zostawiłeś mnie z niczym. I byłeś pierwszą osobą, która odwróciła mój świat do góry nogami. Ale teraz jest już dobrze. Przywróciłam go do porządku, wyrzuciłam twoje rzeczy i zdarza się, że już w ogóle o tobie nie myślę, a kiedyś wariowałam od nadmiaru myśli związanych z twoją osobą. Ale wiesz co? Część mnie zawsze będzie za tobą tęsknić i to już nie zmieni się nigdy.

w realnym życiu Kopciuszek nie... teksty

malinka666 dodano: 30 listopada 2011

w realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia, bo nawet nie dotrze na bal. Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki - zwiędnie i zaśnie na zawsze. Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka, by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy. Małgosia sprzedaje narkotyki, bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu, a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym. Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum handlowego. - przerwała nagle wyliczankę, by po chwili cicho dokończyć. : - tak wygląda życie z bliska..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV