 |
malinka666.moblo.pl
Gdy się nawalisz to sobie pośpiewaj pij wódke ziom tylko nie rozlewaj. Nie ociągaj się olej ku wa smutki nie pie dol głupot napij się wódki.
|
|
 |
Gdy się nawalisz to sobie pośpiewaj, pij wódke ziom tylko nie rozlewaj. Nie ociągaj się, olej ku*wa smutki, nie pie*dol głupot, napij się wódki.
|
|
 |
bolał każdy krok, którego w moją stronę nie wykonałeś,/ ecto ?
|
|
 |
Uwielbiam delikatną pieszczotę Twojego oddechu łaskoczącego mnie za uchem.
|
|
 |
nie dziś. może jutro . może za tydzień . najlepiej to już nigdy .
|
|
 |
od dziś wstaje z łóżka, ubieram się, maluję rzęsy tuszem, jem na śniadanie płatki słuchając radia, a później jestem szczęśliwa. bez żadnego ale
|
|
 |
uwielbiam smak twoich ust , kolor twoich oczu , dotyk na moim ciele i uśmiech . tak zabójczo piękny . i cały dla mnie .
|
|
 |
Jak odejdziesz to pamiętaj, że powrotów nie ma. Nie do mnie. I nieważne co zrobisz, możesz stać mi na drodze ja i tak na przekór wybiorę dłuższą trasę unikając Cię. /esperer
|
|
 |
Byłeś zawsze za daleko, siedząc praktycznie obok
|
|
 |
A grube melanże wcale nie pomagają mi o Tobie zapomnieć
|
|
 |
Lubię soboty. Lubię słońce, papierosy i pomarańcze. I lubię czasem przeklinać. I śmiać się też lubię. I lubię zaczynać nowe zdania od litery "i";d
|
|
 |
- No to pijemy. - A z jakiej to okazji? - No dzisiaj są urodziny Ani! - Ani?! - Ani moje, ani Twoje.; D
|
|
 |
Dzięki Tobie uśmiechałam się do ekranu telefonu w drodze na przystanek, do szkoły, do domu. a ludzie tak dziwnie się patrzyli, jakby uśmiech był czymś niecodziennym. opowiedziałabym ci całe moje nudne życie, a Ciebie nie stać nawet na „cześć”, gdy mijamy się na ulicy..
|
|
|
|