głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malajayep Niemądrze jest być pewnym siebie gdy tak nie jest niemądrze jest być pewnym własnej wiedzy kiedy nic nie wiemy niemądrze pokazywać że nawet gdy jest ciężko będz

malajayep

malajayep.moblo.pl
Niemądrze jest być pewnym siebie gdy tak nie jest niemądrze jest być pewnym własnej wiedzy kiedy nic nie wiemy niemądrze pokazywać że nawet gdy jest ciężko będziesz iść
Niemądrze jest być pewnym siebie... teksty

malajayep dodano: 10 stycznia 2014

Niemądrze jest być pewnym siebie gdy tak nie jest,niemądrze jest być pewnym własnej wiedzy kiedy nic nie wiemy,niemądrze pokazywać, że nawet gdy jest ciężko, będziesz iść z podniesioną głową, niemądrze jest nie rozmawiać z ludźmi bo nie chce się tłumaczyć czemu masz taki kaprys, taki humor a nie inny, niemądrze jest chować uczucia głęboko w sercu i pozwolić że ta mała istota "wyjebane" w końcu je ukryje do końca, niemądrze jest po prostu nie być sobą.

Mówiłam że dawałam radę... teksty

malajayep dodano: 8 stycznia 2014

Mówiłam że dawałam radę, kłamałam, przepraszam. a teraz po raz enty się staczam.

Czuję krew cieknącą mi z ran na... teksty

malajayep dodano: 30 grudnia 2013

Czuję krew cieknącą mi z ran na twarzy i czuję bi­cie ser­ca i czuję, jak ciężar mo­jego życia zaczy­na ciążyć, i zdaję so­bie sprawę, dlacze­go o świ­cie mówi się ranny. / Kanashi

Za­mykam oczy i ro­bię głębo­ki... teksty

malajayep dodano: 30 grudnia 2013

Za­mykam oczy i ro­bię głębo­ki wdech i myślę o swoim życiu i jak tu wylądo­wałem. Myślę o szko­dach, zniszcze­niach i krzyw­dach, ja­kie wyrządziłem so­bie i in­nym. Myślę o niena­wiści do sa­mego siebie. Myślę o tym, jak i dlacze­go i co się stało i myśli przychodzą z łat­wością, ale od­po­wie­dzi nie.

I to ja robię błędy  ja mówię za... teksty

malajayep dodano: 29 grudnia 2013

I to ja robię błędy, ja mówię za dużo, ja wcześniej się nad tym nie zastanawiam, plotę bez sensu i potem mam dostawać za to baty. Przeze mnie to się psuje. Mi trzeba tego wszystkiego dopakować, żeby obciążyć moje sumienie, żeby załączyć wyrzuty sumienia. Ja jestem tą złą, zrozumiałam. Za każdym razem coś się kończy przeze mnie. Tylko powiedz mi w takim razie - dlaczego kurwa to ja płaczę? Dlaczego nie mogę mówić, choć mam w głowie pełne, składne zdania, ale cholera, nie, nie mogę, bo mam zaciśnięte gardło? Dlaczego mi jest tak zimno, pusto, mam ochotę się zachlać po prostu, położyć gdzieś - w tym deszczu, w błocie i nie pamiętać? Dlaczego ja, skoro podobno nie mam serca, a cała ta relacja jest mi w chuj obojętna? / definicjamiłoscii

A co jeśli już nie mam ochoty na te... teksty

malajayep dodano: 29 grudnia 2013

A co jeśli już nie mam ochoty na te bezsensowne czekanie, gadanie, upominanie, na wspominanie, wspólnie się wspieranie, na kłótnie, po prostu na bycie ?

Nie sztuką jest uśmiechać się... teksty

malajayep dodano: 27 grudnia 2013

Nie sztuką jest uśmiechać się, gdy w życiu gdy wszystko idzie dobrze. Sztuką jest odnaleźć uśmiech, gdy nic się nie układa.

Zawsze jest trochę prawdy w każdym:... teksty

malajayep dodano: 27 grudnia 2013

Zawsze jest trochę prawdy w każdym: żartowałem. Trochę wiedzy w: nie wiem. Trochę emocji w słowach: nic mnie to nie obchodzi i trochę bólu w każdym: u mnie w porządku.

Trochę jakbyś sam zdechł... teksty

malajayep dodano: 26 grudnia 2013

Trochę jakbyś sam zdechł, mentalnie upadł, przeglądasz w lustrze się, oglądasz trupa. Nici z twoich planów, zbyt daleko od raju, samobójcy tam nie trafiają.

Przecież to wszystko jest bez sensu.... teksty

malajayep dodano: 26 grudnia 2013

Przecież to wszystko jest bez sensu. My tylko udajemy, oszukujemy samych siebie jak to dobrze nam się żyje. Każdy nasz dzień to zwyczajna gra pozorów. Kurwa. Przecież to nie tak miało wyglądać. chociaż nie chcę to ciągle wierzę, że wszystko da się naprawić Wciąż zdarzają się chwile kiedy opieram się o zimną ścianę i walę w nią głową z bezsilności. Myślę, co jeszcze powinnam zrobić aby poukładać swoje życie, jak powinnam się zachowywać, co powinnam myśleć, aby już dłużej nie ranić. Wybacz, że kolejny raz mieszam nam w głowach, że niszczę wypracowaną rzeczywistość, że tęsknie. Ja naprawdę nie chciałam tego wszystkiego. Cholernie boję się, że zaczniemy wszystko od nowa, a później nie damy rady przetrwać, życie wystawiło nas na tak cholerną próbę, której nie udało nam się przejść.Nie potrafimy żyć osobno, ale nie jestem pewna czy umielibyśmy znów być razem.Wiem, nikt nie mówił mi, że będzie łatwo. Nikt nie obiecywał, że życie jest proste.

Bo my mamy zbyt mało odwagi. Nie... teksty

malajayep dodano: 26 grudnia 2013

Bo my mamy zbyt mało odwagi. Nie potrafimy wprost przyznać się, że potrzebujemy właśnie siebie, bo to o sobie śnimy i czekamy aż kiedyś dziwnym zbiegiem okoliczności wpadniemy na siebie gdzieś na mieście. Nie mamy odwagi, by zrobić ten pierwszy krok i polegamy na przypadku, który już kiedyś popchnął nas ku sobie. Lubimy ze sobą rozmawiać i tęsknimy do siebie, a gdzieś między wierszami naszych rozmów można wyczytać to błagalne 'zostań jeszcze, potrzebuję przecież Ciebie'. To wszystko jest szalone, bo jesteśmy tak daleko od siebie i powinniśmy przestać robić sobie złudne nadzieje, powinniśmy zapomnieć o sobie i o tym co było, by każde z nas mogło zacząć nowe życie, ale boimy się tej pustki i samotności, tego momentu kiedy nie zostanie już nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, ale duma nie pozwala nam tego przyznać i powiedzieć, że to czas aby wreszcie wszystko naprawić. Popatrz w jak beznadziejny sposób marnujemy swoje życie. / napisana

Po co te łzy? Nie płacz kochanie... teksty

malajayep dodano: 25 grudnia 2013

Po co te łzy? Nie płacz kochanie, dajże spokój ja przy boku twym, męczę i pokój, dym i łzy w półmroku Wokół, nasuwa chwile, zdjęcia w nieładzie, na podłodze ja dobrze wiem, że egzekuję lęk, zamiera bicie serc Potem odbijam się, niewola słowa, zniwelowana głowa wolna jest i pozbawiona obaw.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV