głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mala78 Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie szczerym uczuciem możesz spodziewać się że będę Twoim najlepszym przyjacielem kochającą matką dla Twoich dzieci łagodną żoną go

mala78

mala78.moblo.pl
Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie szczerym uczuciem możesz spodziewać się że będę Twoim najlepszym przyjacielem kochającą matką dla Twoich dzieci łagodną żoną gorącą
Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie szczerym uczuciem, możesz spodziewać się, że będę Twoim najlepszym przyjacielem, kochającą matką dla Twoich dzieci, łagodną żoną, gorącą kochanką i Twoim wielkim oparciem. Wiedz, że bywam trudna gdy: szaleją mi hormony, gdy mnie nie dostrzegasz, kiedy przestajesz doceniać to jaka dla Ciebie jestem, kiedy czuje się zagrożona, gdy przestajesz przypominać mi o swojej miłości lub nie umiesz się ze mną dogadać i dajesz mi powody do podejrzeń. Wszystko to jednak możemy naprawić szczerą i otwartą rozmową, która jest w stanie uleczyć wszystko.

Mężczyzno  bywam naiwna  ale nie... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Mężczyzno, bywam naiwna, ale nie głupia, krucha lecz nie słaba, kochająca ale nie ślepa. Mogę dać Ci gwiazdkę z nieba jeśli tylko będziesz mnie kochał, opiekował się mną, szanował i sprawiał, że poczuje się bezpiecznie. Jeśli masz wobec mnie inne plany, nie zawracaj mi głowy i nie trać mojego czasu. Nie zasługuje na łzy, do których możesz mnie doprowadzić.

Drogi mężczyzno  nie jestem... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Drogi mężczyzno, nie jestem zabawką którą możesz się pobawić a gdy Ci się znudzę rzucić w kąt. Czuje, kocham, ufam, angażuje się, łatwo można mnie zranić i zepsuć. Czasem rany, które potrafisz mi zadać, choć niewidoczne, mogą boleć i goić się latami. Zanim więc będziesz chciał mnie wykorzystać, pomyśl czy chcesz by karma kiedyś do Ciebie wróciła.

Są tysiące niezapomnianych chwil... teksty

mala78 dodano: 4 lipca 2017

Są tysiące niezapomnianych chwil, tyle samo powodów do uśmiechu, setki szczęśliwych dni, dziesiątki fantastycznych ludzi i jedno imię które pamiętamy do końca życia.

Nie lubię jak sie nie... teksty

mala78 dodano: 3 lipca 2017

Nie lubię jak sie nie odzywasz.....gorszy dzień znowu? A gdzie jest miejsce w tym wszystkim dla mnie..... A myślisz ze mnie jest łatwo.....

Kiedy patrzę w Twoje oczy ... wiem... teksty

mala78 dodano: 22 czerwca 2017

Kiedy patrzę w Twoje oczy ... wiem , że są kluczem do mojego serca , które podarowałam Ci , kiedy Ciebie zobaczyłam...

A gdzie  Ona  bedzie spac ze mna czy... teksty

mala78 dodano: 22 czerwca 2017

A gdzie "Ona" bedzie spac ze mna czy z Tobą a może z nami. Mam takie nerwy że masakra. Tysiące myśli i ten strach. Nie wiem czy sie nakręcam czy coś przeczuwam.

Niedziela .Do wieczora to był... teksty

mala78 dodano: 22 czerwca 2017

Niedziela .Do wieczora to był cudowny dzień.....wolna chata i my ale pozniej .... popłynełyśmy z E. Teraz jest juz ok ale dwa pierwsze dni po to juz nie tak wesoło......

Jak bardzo Cie kocham tak bardzo o... teksty

mala78 dodano: 14 czerwca 2017

Jak bardzo Cie kocham tak bardzo o tym teraz nie myślę.... powiedziałeś wczoraj w nocy.

  To prawdziwe szczęście poznać... teksty

mala78 dodano: 14 czerwca 2017

,,To prawdziwe szczęście poznać kogoś takiego. Kogoś, kto w ciągu jednej sekundy sprawi, że serce zaczyna fikać koziołki, na buzi pojawia się uśmiech, a w powietrzu czuć zapach radości."

Dziś chcę Cię natychmiast..... teksty

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

Dziś chcę Cię natychmiast.. Zachłannie tak.. Teraz.. Już.. ... Nie wiedziałam że można tak tęsknić.. A zdawało mi się że tyle już wiem..

 W życiu możesz kierować się... teksty

mala78 dodano: 7 czerwca 2017

"W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem; możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV