głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mala78 Nie istnieje nic lepszego niż znalezienie drugiego człowieka który walczy tak samo jak ty kocha to samo co ty i rozumie cię tak doskonale że to aż podniecające

mala78

mala78.moblo.pl
Nie istnieje nic lepszego niż znalezienie drugiego człowieka który walczy tak samo jak ty kocha to samo co ty i rozumie cię tak doskonale że to aż podniecające.
 Nie istnieje nic lepszego niż... teksty

mala78 dodano: 11 lipca 2017

"Nie istnieje nic lepszego niż znalezienie drugiego człowieka, który walczy tak samo jak ty, kocha to samo co ty i rozumie cię tak doskonale, że to aż podniecające."

Wszystko jest tak jak ty chcesz........ teksty

mala78 dodano: 6 lipca 2017

Wszystko jest tak jak ty chcesz..... a to czego ja chce jest mało ważne.....

Już sama nie wiem co mam Ci... teksty

mala78 dodano: 6 lipca 2017

Już sama nie wiem co mam Ci powiedzieć....to wszystko jest takie trudne ...znowu powiesz że marudze albo przesadzam.... Ten twój brak czasu , nie tak chce by wyglądał nasz związek... Ja chcę czuc ze jestem dla Ciebie ważna, najważniejsza a teraz to ciągle dopadaja mnie myśli.... setki...tysiace.... spać nie moge .....najgorsze jest to że to co pomyśle w nocy ... nie mam odwagi Ci powiedzieć w dzień....

Wiem jak ciężko jest Ci czasem mnie... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Wiem jak ciężko jest Ci czasem mnie zrozumieć, odczytać moje sygnały, zrozumieć moje pokręcone zachowania i tok rozumowania. Jak wściekasz się o moją zazdrość, ataki paniki, humory czy głupoty, które czasem plotę. Wiedz jednak, że to tylko moja kobieca natura, którą Ty spokojnie możesz opanować. Wystarczą do tego tylko trzy rzeczy: miłość, szczerość, oddanie. Tylko tyle i aż tyle.

Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Jeśli zasłużysz i obdarzysz mnie szczerym uczuciem, możesz spodziewać się, że będę Twoim najlepszym przyjacielem, kochającą matką dla Twoich dzieci, łagodną żoną, gorącą kochanką i Twoim wielkim oparciem. Wiedz, że bywam trudna gdy: szaleją mi hormony, gdy mnie nie dostrzegasz, kiedy przestajesz doceniać to jaka dla Ciebie jestem, kiedy czuje się zagrożona, gdy przestajesz przypominać mi o swojej miłości lub nie umiesz się ze mną dogadać i dajesz mi powody do podejrzeń. Wszystko to jednak możemy naprawić szczerą i otwartą rozmową, która jest w stanie uleczyć wszystko.

Mężczyzno  bywam naiwna  ale nie... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Mężczyzno, bywam naiwna, ale nie głupia, krucha lecz nie słaba, kochająca ale nie ślepa. Mogę dać Ci gwiazdkę z nieba jeśli tylko będziesz mnie kochał, opiekował się mną, szanował i sprawiał, że poczuje się bezpiecznie. Jeśli masz wobec mnie inne plany, nie zawracaj mi głowy i nie trać mojego czasu. Nie zasługuje na łzy, do których możesz mnie doprowadzić.

Drogi mężczyzno  nie jestem... teksty

mala78 dodano: 5 lipca 2017

Drogi mężczyzno, nie jestem zabawką którą możesz się pobawić a gdy Ci się znudzę rzucić w kąt. Czuje, kocham, ufam, angażuje się, łatwo można mnie zranić i zepsuć. Czasem rany, które potrafisz mi zadać, choć niewidoczne, mogą boleć i goić się latami. Zanim więc będziesz chciał mnie wykorzystać, pomyśl czy chcesz by karma kiedyś do Ciebie wróciła.

Są tysiące niezapomnianych chwil... teksty

mala78 dodano: 4 lipca 2017

Są tysiące niezapomnianych chwil, tyle samo powodów do uśmiechu, setki szczęśliwych dni, dziesiątki fantastycznych ludzi i jedno imię które pamiętamy do końca życia.

Nie lubię jak sie nie... teksty

mala78 dodano: 3 lipca 2017

Nie lubię jak sie nie odzywasz.....gorszy dzień znowu? A gdzie jest miejsce w tym wszystkim dla mnie..... A myślisz ze mnie jest łatwo.....

Kiedy patrzę w Twoje oczy ... wiem... teksty

mala78 dodano: 22 czerwca 2017

Kiedy patrzę w Twoje oczy ... wiem , że są kluczem do mojego serca , które podarowałam Ci , kiedy Ciebie zobaczyłam...

A gdzie  Ona  bedzie spac ze mna czy... teksty

mala78 dodano: 22 czerwca 2017

A gdzie "Ona" bedzie spac ze mna czy z Tobą a może z nami. Mam takie nerwy że masakra. Tysiące myśli i ten strach. Nie wiem czy sie nakręcam czy coś przeczuwam.

Niedziela .Do wieczora to był... teksty

mala78 dodano: 22 czerwca 2017

Niedziela .Do wieczora to był cudowny dzień.....wolna chata i my ale pozniej .... popłynełyśmy z E. Teraz jest juz ok ale dwa pierwsze dni po to juz nie tak wesoło......

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV