 |
magiczna_nadzieja.moblo.pl
mimo tego że jesteś pyskata czasem wredna i nie da się z tobą wytrzymać to inspirujesz mnie.
|
|
 |
` mimo tego, że jesteś pyskata, czasem wredna i nie da się z tobą wytrzymać to inspirujesz mnie.
|
|
 |
` przesłodkie szaleństwo z diamentową metką oryginalności.
|
|
 |
` nawet w najtrudniejszych momentach mieć siłę, by zapomnieć się i cieszyć się chwilą szczęścia.
|
|
 |
` idźmy za dom, na ławkę, do kina, do lasu, na ognisko, nad rzekę, za rękę, pod rękę, na rękach, wrócmy jutro, pojutrze, za tydzień , za miesiąc , za rok , nigdy.
|
|
 |
` tego co nam zapisane nie da zmienić się.. idziesz tylko jedną z dróg, jedną chwytasz nić.. dobrze wiesz, że już tak miało być.
|
|
 |
` są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przyniesie los...
|
|
 |
` - Prawda czy wyzwanie.?
- Wyzwanie.
- Powiedz, że mnie kochasz.
- Przecież wybrałem wyzwanie, a nie prawdę.!
|
|
 |
` muzyka jest odpowiedzą na wszystko, jest jak rada na całe życie..
|
|
 |
` czuję, że nadszedł czas by uporządkować swoje życie.. wyrzucić niepotrzebnych ludzi i iść do przodu.
|
|
 |
` Masz chyba jakieś nadprzyrodzone zdolności, bo tylko Ty samą obecnością sprawiasz, że czuję się jak w siódmym niebie..
|
|
 |
` mogę być najebana, ale z wami zawsze stane do wódki czy browarów. taki charakter, że musimy sie razem napierdolić..
|
|
 |
` Wiesz, czego nie znoszę? Jednej rzeczy tylko. Nadziei. Zawsze, kiedy jestem pewna, że coś się skończyło, że nie ma sensu, że spalone i pozamiatane, uspokajam się i spokojnie brnę do przodu. Wtedy on kurwa przychodzi do mnie i z niewinnym uśmieszkiem mówi do mnie: "a może jednak...?" I rozpierdala mi wszystko na nowo
|
|
|
|