głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magda_lena37 przytuliłeś mnie tak mocno jakbyś chciał upajać się mną wiecznie jakbyś chciał oddychać moim powietrzem. w końcu znalazłam szczęście. swoje własne jedyne szczęś

magda_lena37

magda_lena37.moblo.pl
przytuliłeś mnie tak mocno jakbyś chciał upajać się mną wiecznie jakbyś chciał oddychać moim powietrzem.
przytuliłeś mnie tak mocno... teksty

magda_lena37 dodano: 8 luty 2012

przytuliłeś mnie tak mocno - jakbyś chciał upajać się mną wiecznie, jakbyś chciał oddychać moim powietrzem.

w końcu znalazłam szczęście.... teksty

magda_lena37 dodano: 8 luty 2012

w końcu znalazłam szczęście. swoje własne jedyne szczęście, którego tak długo szukałam. teraz już go nie oddam, nie pozwolę nikomu tego zepsuć, odebrać.. bo to wszystko co mam i nie ważne co dzieje się wokoło, liczy się tylko On.

Jesteś moją inspiracją do... teksty

magda_lena37 dodano: 8 luty 2012

Jesteś moją inspiracją do najebania się w trzy dupy i pójścia spać.

Zawsze możesz przecież popierdolić... teksty

magda_lena37 dodano: 8 luty 2012

Zawsze możesz przecież popierdolić o odpowiedzialności, nawciskać mi kitów o rozsądku , a ja i tak Ci powiem , że mam to wszystko w dupie , że to wszystko gówno prawda . Przecież sam mi mówiłeś , że nie sparzysz się dopóki nie spróbujesz , pamiętasz ?

   ...  nie muszę nic mówić jak... teksty

magda_lena37 dodano: 8 luty 2012

" [...] nie muszę nic mówić jak nikt rozumiesz mnie, za późno by kłamać i tak nie uda się, za dużo dziś wiemy nie wiedzieć lepiej jest... " M. Brodka.

Właśnie to mi się w ludziach najbardziej podoba  przyznaję ci rację.   . teksty magda_lena37 dodał komentarz: Właśnie to mi się w ludziach najbardziej podoba, przyznaję ci rację. ;). do wpisu 8 luty 2012
Szłam przez park. Czułam promienie... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Szłam przez park. Czułam promienie słońca delikatnie, ogrzewające moją twarz. Właśnie wtedy zobaczyłam dwójkę starszych ludzi, siedzących na jednej z ławek. Przystanęłam. Nie mogłam się napatrzeć. Siedzieli obok siebie. Mężczyzna obejmował kobietę, całując ją skromnie w czoło. Oboje nucili jakąś starą piosenkę. Mrużyli oczy przed słońcem, uśmiechając się do siebie nawzajem. Coś niezwykle przepięknego. Byli ze sobą, pomimo wieku. Pomimo, że zdawali sobie sprawę, jak niewiele zostało im życia, postanowili poświęcić je sobie nawzajem. Wzajemne uczucie, wręcz od nich promieniowało, przyćmiewając słońce. W oku zakręciła mi się łezka. Odchodząc postanowiłam, że za te parędziesiąt lat, też siądę na tej ławce. Też z osobą, która będzie przytulać mnie w ten sam nienaganny sposób. I będę równie szczęśliwa.

 boisz się miłości?  miłości... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

-boisz się miłości? -miłości może nie, ale boję się nieprzespanych nocy, każdej kłótni, czasu tęsknoty, Twojej nieobecności wtedy kiedy będzie mi najbardziej potrzebna, rozczarowania, bezsilności, straconego zaufania i tych wszystkich popieprzonych chwil.

Owszem  była wybredna. Mogła dać... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Owszem, była wybredna. Mogła dać szansę na pierwszą randkę prawie każdemu chłopakowi, ale jeśli jej nie odpowiadał, nie traciła na niego czasu.

Bruno Mars miał Grenade i Tiao Cruz... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Bruno Mars miał Grenade i Tiao Cruz miał Dynamite, więc obaj rzucali nimi w Katy Perry, która eksplodowała jak Firework. huk był tak głośny, że Black Eyed Peas zapomnieli The Time, podczas gdy Rihanna miała zaniki pamięci i biegała mówiąc What's My Name. Eminem spojrzał wokoło i rzekł I'm Not Afraid, to Willow Smith zaczął Whip Her Hair, z wystraszonymi Far East Movement, którzy zaczęli latać jak G6. Nelly potem obudził się i westchnął, ze to tylko Just A Dream.

Rozmawiałam z przyjaciółką. W... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.

Zmieniłam się? Może i tak. Może... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy z której strony kto patrzy. Może zachowuje się poważniej, a może dziecinniej. No i tak to prawda, czas zmienia ludzi ale nie tylko czas, lecz i ludzie z którymi przebywasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV