głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magda_lena37 Ja mam kurwa swoje życie moje życie to mój problem ! A tak w ogóle mam sie dobrze jeszcze o tym usłyszysz Na marginesie kolo wbijam chuj w Twoje opisy. śpij już

magda_lena37

magda_lena37.moblo.pl
Ja mam kurwa swoje życie moje życie to mój problem ! A tak w ogóle mam sie dobrze jeszcze o tym usłyszysz Na marginesie kolo wbijam chuj w Twoje opisy.
Ja mam kurwa swoje życie  moje... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Ja mam kurwa swoje życie, moje życie to mój problem ! A tak w ogóle mam sie dobrze , jeszcze o tym usłyszysz, Na marginesie kolo, wbijam chuj w Twoje opisy.

  śpij już  kochanie.   nie mogę... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

- śpij już, kochanie. - nie mogę, mamusiu. - co się stało? - dzisiaj jakiś chłopczyk ukradł mi w piaskownicy foremkę. - kupimy drugą. - a serduszko drugie? też kupisz, mamusiu?

Spotkała się ze swoim sercem przez... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Spotkała się ze swoim sercem przez przypadek, tak na chwilę. Zapytała je dlaczego kocha właśnie JEGO .? Dlaczego nikt inny, tylko on .? Serce uśmiechnęło się, ale nadal nie odpowiedziało na jej pytanie. Ona, jak mała dziewczynka nie zrozumiała milczenia. Tupała nogami o podłogę ciągle pytając : no dlaczego .? Serce w końcu jej odpowiedziało. To przeznaczenie.

Najbardziej boli sam fakt  że... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Najbardziej boli sam fakt, że centymetry pomiędzy naszymi ustami zamieniają się w setki kilometrów między sercami; że wokół Twoich ust przechodzić będą nieznane mi właścicielki innych ust, a ja nie będę w stanie zakazać im zbliżania się do Ciebie.

Lubię wierzyć  że kiedyś wreszcie... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Lubię wierzyć, że kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń.

Nie wiem od ilu chamskich tekstów... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Nie wiem od ilu chamskich tekstów się powstrzymuję, tylko dlatego żeby Cię nie zranić, kurwa.

Szkoda  że nasze pięciogodzinne... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Szkoda, że nasze pięciogodzinne rozmowy i marudzenie kto kogo bardziej lubi pójdą się pierdolić, ale pech się mówi.

Straciłeś mój szacunek. Moje... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Straciłeś mój szacunek. Moje zaufanie. Wszystko to co najważniejsze. Bo fakt, że Cię nadal kocham, nie ma tu nic do rzeczy.

Wiem  że już nigdy nie będzie tak... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Wiem, że już nigdy nie będzie tak perfekcyjnie jak było. Zmieniłam się. Zmieniło mnie Jego odejście, tak bardzo bolące. Zmieniły mnie bezsenne noce, łzy i tęsknota. Po długim czasie przestałam sobie zadawać pytania dlaczego odszedł. Zaczęłam żyć chociaż było to trudne, przecież miałam jeszcze dla kogo. Dla przyjaciół, którzy mnie nie opuścili. Najgorsze były wieczory i noce. Wtedy wracało wszystko. Do dziś chwilami wraca tylko z jedną różnicą. Nie kocham Go już ale mi zależy. Tylko tyle. Mam dystans do Niego. Nikt nie zwróci mi tamtych chwil. Czas biegnie nieubłaganie. Nieodwracalne decyzję z którymi czas się pogodzić.

Kiedy będziesz mnie potrzebować... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Kiedy będziesz mnie potrzebować, kiedy będzie Ci zimno zadzwoń po mnie, może to być nawet 4 nad ranem, może być burza, może padać, może być nawet 25 stopni na minusie. Ale ja przyjdę do ciebie i okryje cię swoim ciepłem, zrobię gorącą czekoladę i zaopiekuje się tobą. Zawsze.

Spraw  bym mogła Ci zaufać. Do... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

Spraw, bym mogła Ci zaufać. Do końca. Zawsze. Bo nie czuję się pewnie. I troszcz się o mnie. Muszę się czuć potrzebna. I przytulaj mnie bez powodu. Znienacka.

nie znoszę go tracić . nie znoszę... teksty

magda_lena37 dodano: 6 luty 2012

nie znoszę go tracić . nie znoszę słuchać , że zasługuję na lepszego , bo ja nie chcę lepszego .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV