głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mabelle Jest mi wstyd. Już tyle razy mówiłam koniec a ciągle robiłam to samo. Brnęłam jeszcze bardziej w relacje z Tobą choć dobrze wiedziałam jaki będzie tego skutek.

mabelle

mabelle.moblo.pl
Jest mi wstyd. Już tyle razy mówiłam koniec a ciągle robiłam to samo. Brnęłam jeszcze bardziej w relacje z Tobą choć dobrze wiedziałam jaki będzie tego skutek. Za
Jest mi wstyd. Już tyle razy... teksty

mabelle dodano: 7 marca 2015

Jest mi wstyd. Już tyle razy mówiłam " koniec " a ciągle robiłam to samo. Brnęłam jeszcze bardziej w relacje z Tobą, choć dobrze wiedziałam jaki będzie tego skutek. Za każdym razem działo się to samo. Łamałeś mi serce na miliony kawałków, a ja nie potrafiłam sama ich poskładać. A w momencie, gdy już kleiłam ostatnie kawałki - pojawiałeś się by znów zburzyć całą tą pieprzoną układankę. / mabelle

Mogę być kompletnie wypruta z sił.... teksty

mabelle dodano: 7 marca 2015

Mogę być kompletnie wypruta z sił. Mogę mieć za sobą kilka zarwanych nocy po których jedyne, o czym marzę to sen. Mogę siedzieć z paczką chusteczek na kolanach i bezustannie wysmarkiwać nos. Mogę mieć poczochrane włosy, związane w niechlujnego kucyka. Mogę mieć rumieńce na policzkach przez gorączkę. Mogę marudzić, narzekać i mieć wszystkiego dosyć. Mogę - a on i tak będzie chciał być obok, uparcie twierdząc, że nie ma lepszego miejsca, niż to przy mnie, niezależnie od wersji mojej osoby, która akurat wchodzi w grę.
Autor cytatu: definicjamiloscii

How long will I love you? As long as... teksty

mabelle dodano: 4 marca 2015

How long will I love you? As long as stars above you and longer if I can ♥

Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

mabelle dodano: 4 marca 2015

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

Jes­tem pew­na  że zatęsknisz.... teksty

mabelle dodano: 4 marca 2015

Jes­tem pew­na, że zatęsknisz. Może to będzie tyl­ko chwi­la, mo­ment, ułamek se­kun­dy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wte­dy stał w ko­lej­ce po faj­ki a może będziesz słuchał dob­re­go ra­pu.Ale zatęsknisz. Prze­leci Ci przed oczy­ma wszys­tko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwi­la spędzo­na ra­zem. Zatęsknisz.

I wiesz co? Ja dalej tu jestem i... teksty

mabelle dodano: 4 marca 2015

I wiesz co? Ja dalej tu jestem i czekam na Ciebie. // pannikt
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Wiem  że nuda zabija związki. Ani... teksty

mabelle dodano: 1 marca 2015

Wiem, że nuda zabija związki. Ani przez sekundę nie czułem nudy z moją żoną i ona mam wrażenie też nie. Zawsze jest tak, że emocje gasną, ale cały czas trwa związek duchowo emocjonalny. I on cały czas inspiruje, cały czas kręci. Człowiek wstaje rano i jest ciekaw, co ona powie. Po prostu. Zwyczajna rzecz. Nie ma tak, że ktoś cię znudzi, to mówisz danke. To ja sobie znajdę nową lalkę i będę się bawił. Nie ma tak, bo wtedy człowiek zostaje z szeregiem lalek albo ze wspomnieniami o nich. Do człowieka trzeba się dogrzebać, doskrobać. To nie jest tak, że jak cię żona zmęczy, znudzi to jest koniec. Wystarczy chwilę przeczekać i już jest dobrze.

Potrafisz oddychać  ale nie... teksty

mabelle dodano: 1 marca 2015

Potrafisz oddychać, ale nie potrafisz żyć.

To przychodzi tak cicho i... teksty

mabelle dodano: 1 marca 2015

To przychodzi tak cicho i niespodziewanie. Czytam książkę, myję zęby lub piszę kolejny reportaż. Po prostu przychodzi. Nagle zaczynam myśleć o Twojej wardze albo o tym, co napisałaś ostatnio, albo o Twoich oczach, które są takie śliczne, albo o spódnicy, którą podeptałem Ci, wstając w ciemności z naszego łóżka, albo o sutkach Twoich piersi, albo o bieli Twojego brzucha, albo o wierszu, którego jeszcze Ci nie wyszeptałem do ucha, albo o muzyce, której chciałbym słuchacz Tobą, albo po prostu o deszczu, który by na nas padał, gdy siedzimy gdzieś pod drzewem i mogę Cię przed nim osłaniać... I gdy tak myślę, to tak rozpaczliwie tęsknię za Tobą, że chce mi się płakać. I nie jestem pewien, czy z tego smutku, że tak tęsknię, czy z tej radości, że mogę tęsknić.

 Chcę  żebyś była dzielna. Nie... teksty

mabelle dodano: 1 marca 2015

"Chcę, żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać (...) Świat pełen jest miłości, a wiosna dociera wszędzie."- Lucy Maud Montgomery
Autor cytatu: waniliowelowe

  Znasz ją? I pozwoliłeś sam sobie... teksty

mabelle dodano: 28 luty 2015

- Znasz ją? I pozwoliłeś sam sobie pozwolić jej odejść? - Tak. - A czy wiedziałeś, że ona lubi wychylać się wieczorami przez okno i palić? Czy wiedziałeś, że poświęca cały dzień na udawaniu silnej i odsuniętej od zła świata by wieczorami żywić swą poduszkę łzami? Czy wiedziałeś, że gdy prawy kącik jej ust unosi się wyżej niż lewy jest cholernie zadowolona i zrobiło jej się ciepło na sercu? A pro po serca... wiedziałeś, że obiecała sobie, że w razie kolejnej jego awarii nie chce prowadzić monotonii i pustki życia, od poranku do zmierzchu w cierpieniu, łzach i teatrze? To tak naprawdę... nic o niej nie wiedziałeś, a pozwoliłeś jej odejść.

Ślubuje  że będę strzegł naszego... teksty

mabelle dodano: 28 luty 2015

Ślubuje, że będę strzegł naszego związku i ciebie. Obiecuje Ci miłość i wierność w dobrych chwilach i złych, w zdrowiu i chorobie bez względu na to dokąd los zawiedzie, że będę Cię chronił, szanował i obdarzał zaufanie. Dzielił twe radości i niósł pociechę gdy będziesz jej potrzebować. Obiecuje miłować Cię, stać na straży Twych marzeń i zapewniać bezpieczeństwo przy moim boku. Wszystko co należy do mnie jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość od teraz aż do końca naszych dni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV