głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maalenstwoo mam lufę przy skroni i palnę sobie w łeb zanim powiesz że to nic nie warte ściany mają uszy po klatkach płynie krew a durnie dalej myślą że to żart jest. Zbyt w

maalenstwoo

maalenstwoo.moblo.pl
mam lufę przy skroni i palnę sobie w łeb zanim powiesz że to nic nie warte ściany mają uszy po klatkach płynie krew a durnie dalej myślą że to żart jest.
mam lufę przy skroni i palnę sobie... teksty

maalenstwoo dodano: 5 marca 2012

mam lufę przy skroni i palnę sobie w łeb zanim powiesz, że to nic nie warte, ściany mają uszy, po klatkach płynie krew, a durnie dalej myślą, że to żart jest.

Zbyt wiele padło słów... teksty

maalenstwoo dodano: 5 marca 2012

Zbyt wiele padło słów, nieprzemyślanych spraw, gestów, zdań. Nie mam siły więcej się starać o coś co i tak już na własne życzenie przekreśliłam. Odpuszczam, w tym jestem najlepsza .

W kinie  w Lublinie – kochaj mnie.... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

W kinie, w Lublinie – kochaj mnie. W maju, w tramwaju – kochaj mnie. Nie marudź, nie szlochaj, ale z całej siły kochaj. W gminie, w Kętrzynie – kochaj mnie. W metrze i w swetrze – kochaj mnie. Czy miasto, czy wiocha ty mnie z całej siły kochaj.

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion świeczek i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach.

chciałabym ci kiedyś opowiedzieć... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

chciałabym ci kiedyś opowiedzieć , co tak naprawdę czułam . jak cholernie tęskniłam , jak mocno w nas wierzyłam , jak cierpiałam . chciałabym , ale boję się , że nie dałbyś rady wysłuchać do końca . nie mógłbyś znieść myśli , że jesteś jednak aż takim wielkim skurwysynem

Nie zapomnę Cię. Nieważne ile... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

Nie zapomnę Cię. Nieważne ile bólu przez Ciebie doświadczyłam, ile nocy przepłakałam i ile dusiłam w sobie. Nie zapomnę, bo mimo wszystko potrafiłeś sprawić, że czułam się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, chociaż na kilka chwil.

edna impreza z dodatkiem alkoholu i... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

edna impreza z dodatkiem alkoholu i chwilą nieuwagii- dokładnie w taką noc może dojść do zdrady. możesz stracić wszystko, jutro już nic nie odzyskać. więc zastanów się się kolejnym razem kiedy powiesz 'to tylko impreza Kochanie'

 Chcesz wiedzieć coś o mnie  to... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

"Chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś ci zdradzę Miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze '' eldo ♥

Zapewnij mnie  że nie pokochasz... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

Zapewnij mnie, że nie pokochasz innej... - Nie mogę... - Dlaczego? - Bo na pewno pojawi się inna... Tylko ona będzie do Ciebie wołać "mamusiu"!

  chcesz mnie skłócić z moimi... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

` chcesz mnie skłócić z moimi przyjaciółmi i dlatego opowiadasz im te wszystkie farmazony i wmawiasz im, że niby ja coś o nich pierdoliłam? Dziewczyno zastanów się. Nikt Ci w to nie uwierzy. Skąd możesz wiedzieć co ja mówię skoro z samej zasady, nie zamieniłabym z Tobą ani słowa

bała się tego dnia  wiesz? bała... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

bała się tego dnia, wiesz? bała się dnia, gdy tymbarki zamieni na piwo, jogurtowe chupa chupsy na śmierdzące fajki, a miłość swojego życia na jakiegoś frajera, który będzie traktował ją jak szmatę.

Tu nawet nie chodzi o to  że mam do... teksty

maalenstwoo dodano: 2 marca 2012

Tu nawet nie chodzi o to, że mam do Ciebie żal. Boli tylko to, że byłam opcją awaryjną, kiedy życie waliło Ci się na głowę - bo chłopak rzucił, kiedy miałaś zły humor - bo nie odpisał na sms-a i kiedy rzeczywistość rozwalała Ci psychikę, Przyjaciółko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV