głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 samotność mnie pustoszy towarzystwo mnie męczy. Zrozumiałam jak bardzo można się pomylić patrząc ludziom w oczy. Mówią że kobieta zmienną jest zmień to ej zanim

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
samotność mnie pustoszy towarzystwo mnie męczy.
samotność mnie pustoszy... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 lipca 2012

samotność mnie pustoszy, towarzystwo mnie męczy.

Zrozumiałam  jak bardzo można się... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 lipca 2012

Zrozumiałam, jak bardzo można się pomylić, patrząc ludziom w oczy.

Mówią że kobieta zmienną jest... teksty

maagdaaa6 dodano: 4 lipca 2012

Mówią że kobieta zmienną jest, zmień to ej, zanim słowo my to będzie tylko przeszłość, wiesz często jest, ze mijamy się w naszym małym świecie, a przecież to my znamy siebie najlepiej, dziś patrzyłam jak spisz wsłuchując się w twój oddech który krzyczał do mnie ze już nic tu nie jest proste , burze się i choć się staram to brakuje mi tlenu, chciałabym mieć legendę do mapy twojego charakteru, chciałabym cie zrozumieć, ale się gubię, to cienka linia gdy twój uśmiech nagle zamienia się w burze, przez to widzę ile miedzy nami różnic znów ta cienka linia podzieliła nas jak równik, znów musiałam się wkurwić wiem takie jest życie, ale z małego problemu robisz problemów galaktykę, czasem już nie ogarniam to takie trudne, chciałabym Cię zrozumieć ale boje się że już nie umiem.

początek raj jak eden  później... teksty

maagdaaa6 dodano: 4 lipca 2012

początek raj jak eden, później niezrozumienie Może to moja wina, sama nie wiem, chciałam jak Jan Baptysta upiększyć nasz świat dla ciebie, przez ciebie nie rozumiem go jeszcze bardziej, jak magiczne słowo kocham traci na wartości, jak dla mnie, wybacz ze jest zbyt idealnie i za dobrze i to że mamy problem bo nie zmienię się na gorsze, wiesz nie zrozumiem mężczyzn, a tym bardziej tego jednego, mam ochotę zrobić come back i przejść obok niego obojętnie, cofnąć się znać przyszłość i zrozumieć trochę mieć panaceum na wszystko bo to chore, nie będę płakała jak dziecko, ono rozumie mniej niż ja, wpadłeś mi w oko dość prędko , lecz uciekniesz jak łza

Gdybyś zapytał mnie  czy oddam... teksty

maagdaaa6 dodano: 4 lipca 2012

Gdybyś zapytał mnie, czy oddam komuś siebie To powiedziałabym nie, bo przecież w miłość nie wierze.

Jak długo jeszcze będę się bać... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

Jak długo jeszcze będę się bać W miejscu stać? Z głową schowaną w piach Znów coś grać. Jak długo będzie gonić mnie strach I jak długo uciekać mam przed niewiadomo czym? Czy szczęścia można się bać? Aaa, aaa. Byłam już tak blisko, Już prawie czułam jego smak, Prawie miałam wszystko.

Jak możesz spokojnie spać   Kiedy... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

Jak możesz spokojnie spać, Kiedy ja siedzę tu Z głową wtuloną w dłonie, Tonę we łzach. Jak możesz tak beztrosno się śmiać, Przecież nie ma mnie przy tobie? Runął nasz piękny świat.

Dziwna jestem jak na kogoś   kto... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

Dziwna jestem jak na kogoś, kto mówi, że wszystko jest OK. Samotna jak księżyc wśród gwiazd pragnę czasem wiecznie spać. Co dnia tłumię w sobie cały wielki strach. Bo wciąż.. brakuje mi Ciebie!

Wiatr poplątał nasze drogi   wiatr... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

Wiatr poplątał nasze drogi, wiatr co kiedyś był oddechem mym na ustach Twych. Ogień spalił nasze serca, żar co kiedyś światłem był w oczach Twych, w spojrzeniu Twym. Nie pamiętam już prawie nic z naszych nocy i dni. Nie pamiętam już prawie ich, pocałunków Twych.

dziś mi się nawet przyśniło  że... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

dziś mi się nawet przyśniło, że między nami nigdy nic nie było.

Pakuję resztki tego co z nas... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

Pakuję resztki tego co z nas pozostało, pluszowe maskotki i zdjęcia, wiersze Twoje i zapach Twój. Co dnia powtarzam sobie, że postąpiliśmy słusznie. A jednak.. brakuje mi Ciebie

gdy jestem w miejscach   gdzie... teksty

maagdaaa6 dodano: 28 czerwca 2012

gdy jestem w miejscach , gdzie byliśmy razem przystaje i płacze ukradkiem ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV