głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Ponadto myśleć inaczej nie jest warto pogódź się z tym faktem a przede wszystkim pogódź się z prawdą. Znam to jestem oszustem to jasne i nawet to że chce poznać

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Ponadto myśleć inaczej nie jest warto pogódź się z tym faktem a przede wszystkim pogódź się z prawdą. Znam to jestem oszustem to jasne i nawet to że chce pozn
Ponadto myśleć inaczej nie jest... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Ponadto, myśleć inaczej nie jest warto pogódź się z tym faktem, a przede wszystkim pogódź się z prawdą. Znam to, jestem oszustem to jasne i nawet to że chce poznać prawdę jest kłamstwem. Znasz mnie, tak łatwiej ale los słów nie cofa ostatni raz okłamie, gdy powiem że już nie kocham jej.

Oszuści nie mają honoru klękać... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Oszuści nie mają honoru klękać, a z bliskim najlepiej wychodzi się na niczym wiesz jak jest. Widok zniczy i na rękach krew to dopiero czas, kiedy kłamać przestać chcesz za późno, oszustwo niszczy więzi już tak bywa, uważaj, bo ta prawda może być nieprawdziwa.

Co prawda to kłamstwo że kłamie... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Co prawda, to kłamstwo, że kłamie tu dalej okłamując Cię że nie masz kłamać więcej - kłamałem.

Gorzkie łzy i słodkie kłamstwa... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Gorzkie łzy i słodkie kłamstwa, czysta prawda, brudne myśli w nas od dawna.

i jest coraz gorzej  ciągle widać... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

i jest coraz gorzej, ciągle widać to po twoich oczach

Nie ma co się dręczyć. Trzeba... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, odkochać się, pozbyć się tego pliku z własnej pamięci. Trudno. Było, minęło.

Musisz zrozumieć że spotka Cię... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Musisz zrozumieć,że spotka Cię kara, poczekam aż zatęsknisz ,wtedy powiem Ci spierdalaj. nie mamy o czym gadać - sorry wiem, że boli, ale możesz już iść, jak skończyłeś pierdolić!! w swoja stronę śmiało do góry głowa i z fartem dobry dowcip i tym razem był kiepskim żartem. już jest za późno, ja już nic nie czuje. miałeś szanse ,teraz myśl,że jesteś chujem! wszystko jest dobre do czasu, nic poza tym serce masz ze stali, ale nogi jak z waty. czuje, że trace coś, co się z mną wiąże NIE ŻYCZYŁAM CI ŹLE I WCIĄŻ ŻYCZĘ CI DOBRZE. chciałeś tego! no to masz to ,czego chciałeś! idź w swoją stronę, trzymaj się ode mnie z dala! nie żałowałeś, nie płacz ,bo to głupie " przepraszam" - rozumiem, zresztą wiesz, mam to w dupie !

taka prawda kiedy milczysz od łez... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

taka prawda, kiedy milczysz, od łez mokre dłonie. siedze, wszystko mnie dobija, w smutku tone. szukam odbicia, chce ale jest ciężko. na kogo moge liczyć, dobrze wiem to. ktoś coś spierdoli, z liścia wyjebie mi życie jest ich mnóstwo, a nie słyszą jak krzyczę. miało być tak pięknie, no a jest w chuj. lepiej smutek zabija płacz - płacz na smutek lekiem.

więcej mi nie przychodź mam już... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

więcej mi nie przychodź, mam już tego dosyć poważnie, z mojego życia możesz się wynosić. ej wiesz to jest koniec , TAK CHCESZ! znów nie kłamie nie chce więcej ,mam na to wszystko wyjebane. jestem pewna, raczej na pewno chce zapomnieć, było fajnie, teraz chce już pozbyć się tych wspomnień

kochanie czasem źle ci jest i smuci... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

kochanie czasem źle ci jest i smuci się człowiek, nie kryj łez przede mną, które płyną spod powiek. odstaw na bok wszystko to, co wkurza na co dzień przytul się mocno, płacz smutkiem się podziel. jestem tutaj nie pozwól bym czuła się niepotrzebna. nie chce patrzeć jak się meczysz, gdy coś cie gnębi słoneczko zakończ ten wieczny za szczęściem pościg tutaj Miłość jest życiem - śmiercią brak miłości.

kochaj mocno całym sercem  nie chce... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

kochaj mocno całym sercem - nie chce serce więcej podejdź bliżej tu i teraz chwyć mnie za ręce niech będzie pięknie ogarnijmy ten bałagan poczuj się bezpiecznie i pewnie - kochaj błagam!

Mieliśmy siebie we dwoje nie był... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 marca 2012

Mieliśmy siebie, we dwoje, nie był straszny żaden problem, mieliśmy siebie, a kurwa, cała reszta jak drobne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV