głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 patrzę na Twoją dziewczynę Jej ułożone włosy lekki makijaż obcisłą bluzeczkę boski push up słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina co Ty właściwie robiłeś

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
patrzę na Twoją dziewczynę Jej ułożone włosy lekki makijaż obcisłą bluzeczkę boski push up słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina co Ty właściwie robiłeś
patrzę na Twoją dziewczynę   Jej... teksty

maadziaa17 dodano: 13 listopada 2011

patrzę na Twoją dziewczynę - Jej ułożone włosy, lekki makijaż, obcisłą bluzeczkę, boski push-up, słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina, co Ty właściwie robiłeś przy mnie, koleś .?! przy mnie, która chodzi w ogromnych męskich bluzach z kapturem na głowie, dresach i air maxach ... ciągle pyskuje i zasypia przy wersach Chady .?

patrzę na Twoją dziewczynę   Jej... teksty

maadziaa17 dodano: 13 listopada 2011

patrzę na Twoją dziewczynę - Jej ułożone włosy, lekki makijaż, obcisłą bluzeczkę, boski push-up, słodki uśmiech i nachodzi mnie taka rozkmina, co Ty właściwie robiłeś przy mnie, koleś? przy mnie, która chodzi w ogromnych bluzach, z niesfornymi lokami na głowie przykrytymi kapturem, ciągle pyskuje i zasypia przy wersach Chady?

i z dnia na dzień ze mną jest coraz... teksty

maadziaa17 dodano: 13 listopada 2011

i z dnia na dzień ze mną jest coraz gorzej. nie mówię tego nikomu, bo po co? nic mi nie pomoże. codziennie budzę się z myślą ' byleby do piątku ' . w piątek już mam zaplanowane, że prze kolejne dwa dni uznam jako dni dla mnie. dni, w których będę opychała się czekoladkami i dławiła własnymi łzami. od poniedziałku to samo, sztuczny uśmiech i udawanie, że mam wyjebane. kreatywny tydzień, prawda? pytanie, dzięki komu? ... wiadomo, że jest ono retoryczne.

 . Wiesz jak to jest budzić się... teksty

maadziaa17 dodano: 13 listopada 2011

`. Wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem, tej pieprzonej beznadziejności? Jak to jest, gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Nie. Więc, nie mów, że wiesz jak się czuję.!

 Ja na prawdę nie potrzebuję wiele.... teksty

maadziaa17 dodano: 10 listopada 2011

`Ja na prawdę nie potrzebuję wiele. Wystarczy mi tylko Twój uśmiech, ciepłe słowa, uścisk i ta pewność, że zawsze damy radę, pomimo tylu słabości, że nadal to ja będę tą najważniejszą osobą i nie zamienisz mnie na swoich kumpli.♥

Gdy przypadkiem spotkam Cię na... teksty

maadziaa17 dodano: 10 listopada 2011

Gdy przypadkiem spotkam Cię na imprezie z piwem w ręku, podejdę ze swoim, uderzę w Twoje i wzniosę toast za frajerów.!

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

maadziaa17 dodano: 10 listopada 2011

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

made in miłość ♥ . teksty

maadziaa17 dodano: 10 listopada 2011

made in miłość ♥ .

 fakt   jesteś dla mnie jak kokaina . teksty

maadziaa17 dodano: 10 listopada 2011

`fakt , jesteś dla mnie jak kokaina .

mimo wszystko  dziękuje że mogłam... teksty

maadziaa17 dodano: 10 listopada 2011

mimo wszystko, dziękuje że mogłam to przeżyć.

po kilku miesiącach znów tam... teksty

maadziaa17 dodano: 9 listopada 2011

po kilku miesiącach znów tam poszłam. w miejsce, które kochałam, w którym uwielbiałam przesiadywać godzinami, czytać, myśleć. miejsce w którym z wolna zakwitała wiosna, a topniejący śnieg dawał się we znaki mocząc buty. na powrót się tam znalazłam - tam, gdzie do niedawna przychodziłam razem z Nim, tam, gdzie poznawałam Jego tajemnice, Jego usta, Jego uczucia. właśnie w tym miejscu, któregoś z pierwszych dni marca, płakałam, bo te drzewa, ta ławka, to wszystko - bez Niego było nie do zniesienia.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

maadziaa17 dodano: 9 listopada 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV