głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sob

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie spr
W tęsknieniu za kimś nie chodzi o... teksty

maadziaa17 dodano: 16 kwietnia 2016

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy Tobie.

Niesamowite  co może zrobić Twojemu... teksty

maadziaa17 dodano: 16 kwietnia 2016

Niesamowite, co może zrobić Twojemu sercu brzmienie głosu, za którym tak się tęskniło

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

maadziaa17 dodano: 9 kwietnia 2016

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

 W dojrzałym związku pojawia się... teksty

maadziaa17 dodano: 9 kwietnia 2016

"W dojrzałym związku pojawia się spokój, pewność i duma z partnera. Z tego, co on robi, jaki jest, co mówi. Pojawia się wtedy we mnie pewien niezwykły rodzaj wibracji: to jest mój człowiek. Ten, o którym można marzyć, jest mój. Pierwsza namiętność przemienia się w coś, co nazwałabym ciepłem, przywiązaniem i uspokojeniem, poczuciem bezpieczeństwa i przyjemnością. On jest tylko dla mnie, ja tylko dla niego.”

 Ona      Uwielbiam słyszeć... teksty

maadziaa17 dodano: 11 marca 2016

"Ona" "Uwielbiam słyszeć 'Jesteś Moja'. Uwielbiam, kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie przyciągając mnie do siebie. To takie niesamowite: należeć do kogoś, być przez kogoś chcianym, być dla kogoś tak ważnym, że nie mógłby już bez Ciebie zasnąć."

Kiedy przytulasz kogoś i nic więcej... teksty

maadziaa17 dodano: 11 marca 2016

Kiedy przytulasz kogoś i nic więcej nie potrzebujesz, o niczym więcej nie myślisz tylko o tej jednej jedynej osobie. Kiedy pragniesz czyjegoś szczęścia bardziej niż swojego i wiesz, że zrobisz dla tej osoby wszystko i wszystko byle by choć przez moment być przy niej, poczuć jej zapach, dotyk… Ta osoba jest całym Twoim światem. To jest właśnie miłość.

Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to... teksty

maadziaa17 dodano: 10 marca 2016

Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane.

Szanuj moje zaufanie  szanuj. Jeśli... teksty

maadziaa17 dodano: 10 marca 2016

Szanuj moje zaufanie, szanuj. Jeśli przekroczysz granice mojej cierpliwości pokażę Ci kim naprawdę jestem, kto tak naprawdę we mnie mieszka.

Jesteś jedyną osobą  którą chce... teksty

maadziaa17 dodano: 9 grudnia 2015

Jesteś jedyną osobą, którą chce mieć obok i mogę podać tysiąc powodów dlaczego.

Dziwne  czasami wystarczy  że ktoś... teksty

maadziaa17 dodano: 9 grudnia 2015

Dziwne, czasami wystarczy, że ktoś nas przytulał kilka minut, żebyśmy potem już nigdy nie czuli się tak samo. W chwili, gdy ten ktoś wypuszcza Cię z objęć, czujesz się tak, jakby zabrał ze sobą jakąś część Ciebie./slodkaastrawberry

Wiesz  muszę w końcu coś zrobić... teksty

maadziaa17 dodano: 7 grudnia 2015

Wiesz, muszę w końcu coś zrobić ze sobą, ze swoim życiem, dla siebie, czuję beznadzieję, kompletne znudzenie sobą. Wyznaczam sobie nowe cele, których i tak nie realizuję, a które ciągną mnie w jeszcze większy dół. Chciałabym jeszcze tak wiele zrobić i zobaczyć, chciałabym poczuć się spełniona, realizować swoje pasje i marzenia, odkryć co tak na prawdę mnie uszczęśliwia. Chciałabym być ważna dla ludzi, odnaleźć, a właściwie być odnalezioną przez mężczyznę, który zwariuję na moim punkcie, któremu będę mogła zaufać, dla którego będę całym światem i który będzie mnie wspierał i napędzał do życia. Szukam ludzi, którzy będą mnie inspirować i przy których będę mogła być całą sobą. Chcę nauczyć się żyć. I chcę powiedzieć kiedyś całemu światu, że jestem szczęśliwa, że nie zmarnowałam danego mi czasu.

Piękno ma wiele wspólnego z... teksty

maadziaa17 dodano: 7 grudnia 2015

Piękno ma wiele wspólnego z charakterem.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 40 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV