głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa dziewczyno. wiem że zaboli prawda boli uświadomienie sobie jej jest koszmarne ale tak trzeba. nie ma że jest nieśmiały że zajęty że po prostu nigdy nie pisze pi

luckaa

luckaa.moblo.pl
dziewczyno. wiem że zaboli prawda boli uświadomienie sobie jej jest koszmarne ale tak trzeba. nie ma że jest nieśmiały że zajęty że po prostu nigdy nie pisze p
dziewczyno. wiem  że zaboli  prawda... teksty

luckaa dodano: 19 lipca 2012

dziewczyno. wiem, że zaboli, prawda boli, uświadomienie sobie jej jest koszmarne, ale tak trzeba. nie ma, że jest nieśmiały, że zajęty, że po prostu nigdy nie pisze pierwszy, bo nie lubi. NIE MA. jak komuś zależy to zawsze się stara, choćby w minimalnym stopniu. jak mu zależy to zrobi wszystko żebyś o nim nie zapomniała. przyjmij to do wiadomości i przestań czekać jeśli on nie czeka na Ciebie. kurewsko bolesne, nie? ale tak właśnie trzeba. nie możesz stać w miejscu, musisz iść do przodu, otrzeć łzy, podnieść głowę i choćbyś miała potykać się na każdym kroku: IDŹ. pokaż, że jesteś więcej warta niż wszystkie dziewczyny, które on mógł kiedykolwiek poznać, pokaż szacunek do samej siebie. sięgaj po marzenia, a nie po kolejną chusteczkę.

  Spotkałam dzisiaj miłość.    I... teksty

luckaa dodano: 19 lipca 2012

- Spotkałam dzisiaj miłość. - I co mówiła? - Przepraszała że nie zawsze trwa do końca. - Płakała? - Płakała, bo często rani. - Krzyczała? - Krzyczała, że nie jest zawsze piękna. - Śmiała się ? - Śmiała bo umie z siebie kpić. - Żałowała czegoś ? - Żałowała, że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie. - Była zła? - Złościła się że czasem w nią wątpimy. - Cieszyła się ? - Cieszyła, że tak często jej szukamy. - Co Ci jeszcze powiedziała? - Że nie jest dla mnie.

za co najbardziej lubisz noc? za... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

za co najbardziej lubisz noc? za szczere, niekończące się rozmowy, za piękne, zapierające dech w piersiach niebo, za ciszę, za tajemniczy urok, za urocze światełka w oddali, za chłodny powiew powietrza, za siłę, za magię... / luckaa.

Drugiego człowieka kocha się takim... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Drugiego człowieka kocha się takim jaki jest, albo nie kocha wcale.

Po raz kolejny przyjeżdżam do... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Po raz kolejny przyjeżdżam do Ciebie z największą dawką optymizmu i uczuć, jaką udało mi się z siebie wykrzesać. Po raz kolejny oblewasz mnie kubłem zimnej wody.

Miłość jest dla głupich  alkohol... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Miłość jest dla głupich, alkohol dla mądrych, dragi dla straconych, a muzyka dla każdego.

Przyglądając się Tobie mówię:... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Przyglądając się Tobie mówię: 'to już nie ten człowiek'.

wrzucam cię do pudełka z napisem... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

wrzucam cię do pudełka z napisem 'najważniejsze osoby mojego życia', po czym uśmiecham się sentymentalnie do osób, które tam znajduję. nigdy nie pomyślałabym, że wszyscy mnie zostawicie, gdy będę was potrzebować najbardziej.

Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, ze warto było czekać.

Oszczędzaj ruchy: pamiętaj jak... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Oszczędzaj ruchy: pamiętaj jak ktoś Cię irytuje to musisz użyć ponad 20 mięśni, żeby wykrzywić twarz, ale tylko czterech, żeby wziąć zamach i jebnąć go w mordę.

Umiera ze śmiechu i jeszcze raz... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

Umiera ze śmiechu i jeszcze raz śmiechu, bez śmiechu.

I zabijają mnie znowu albo biorą... teksty

luckaa dodano: 18 lipca 2012

I zabijają mnie znowu albo biorą mnie jakim jestem, by być nie zmiennym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV