głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no właśnie . :   teksty luckaa dodał komentarz: no właśnie . : ( do wpisu 6 czerwca 2011
jeśli mu zależy to napisze pierwszy. teksty

luckaa dodano: 5 czerwca 2011

jeśli mu zależy to napisze pierwszy.
Autor cytatu: zozolandia

no dokładnie.     teksty luckaa dodał komentarz: no dokładnie. ; * do wpisu 5 czerwca 2011
po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

luckaa dodano: 5 czerwca 2011

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniłam połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów , włożyłam słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadłam na krawężniku , na którym spędzaliśmy razem mnóstwo czasu . przypomniałam sobie te ostatnie wspólne chwile . jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał mi na palec plastikową 'obrączkę' obiecując , że nigdy mnie nie skrzywdzi . zamykając oczy w podświadomości poczułam jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny moje kruche serce . wracając do domu ujrzałam go idącego z naprzeciwka . - co Ty tu robisz ? - tylko tyle byłam w stanie wyjąkać na jego widok . - to samo co Ty . - odparł odgarniając mój niesforny kosmyk włosów za ramię . - też tęsknię.

możesz mieć każdą  ale nie każda... teksty

luckaa dodano: 5 czerwca 2011

możesz mieć każdą, ale nie każda może mieć ciebie. : ( < / 3

Chce odejść  Choć pragnę być... teksty

luckaa dodano: 5 czerwca 2011

Chce odejść Choć pragnę być przy Tobie.

czasem czekam na głupiego sms'a... teksty

luckaa dodano: 5 czerwca 2011

czasem czekam na głupiego sms'a, wiadomość na gg tylko po to by dowiedzieć się, że tęsknisz.

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

luckaa dodano: 4 czerwca 2011

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę-a nóż,może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz,że tam, go nie ma.. żyjesz nadzieją,że może..może dziś, może właśnie w tym tłumie..że może..Ach,miałeś tak? Bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz,że jest ona pozbawiona sensu.... Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz.

i najgorsze dla niej było czekanie.... teksty

luckaa dodano: 4 czerwca 2011

i najgorsze dla niej było czekanie. Czekanie na następne spotkanie. Tak bardzo się stęskniła, że odliczała godziny. Już wszystko miała zaplanowane. Wiedziała co powie, co zrobi. Była święcie przekonana, że tym razem nie zawiedzie, że da radę i dopnie swego...Kochała Go i chciała, by on tez o tym wiedział.

Wciąż się zamyślam  odcinając na... teksty

luckaa dodano: 4 czerwca 2011

Wciąż się zamyślam, odcinając na dobre od Bożego świata. Co chwilę czuję szturchanie z pytaniem czy wszystko w porządku. Ludzie sugerują, że chyba się zakochałam a ja tylko niemo zaprzeczam, kręcąc głową. Wcale się nie zakochałam. tylko myślę o takim jednym, jakieś 24h na dobę. analizując każdy z jego oddechów

chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

luckaa dodano: 4 czerwca 2011

chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. chciałabym,byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz na Ciebie spojrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem.

Zauroczyć jest się łatwo.... teksty

luckaa dodano: 4 czerwca 2011

Zauroczyć jest się łatwo. Wystarczy, że zobaczysz chłopaka który ma ładny uśmiech. Jego charakter jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że możecie się zaprzyjaźnić. Tylko kilka spojrzeń, gestów, spotkań, słów i zaczynasz patrzeć na Niego zupełnie inaczej. Na Jego widok przechodzą Cię dreszcze, zapamiętujesz każde słowo. Wszystko co powie ma większą wartość od innych. To Jego głos chcesz usłyszeć, to Jego zapach sprawia, że tracisz kontrolę. Z nikim innym nie chcesz spędzać wieczorów. Nie ma godziny w której byś o Nim nie myślała. Spacerujecie razem, rozmawiacie, żartujecie, słuchacie muzyki, robicie zakupy oglądacie filmy. Zawsze zamyślona, rozkojarzona, ale uśmiechnięta. Chcesz być w Jego życiu tą jedyną i najwspanialszą. Czas 'przed Nim' nie istnieje, jakby zawsze był i będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV