głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa Kiedy przechodziła przez ulicę uderzyła ją nagle jej bezwzględna samotność. Czuła się mroczna i pusta. Porzucona niezauważona zapomniana stała na chodniku. Była

luckaa

luckaa.moblo.pl
Kiedy przechodziła przez ulicę uderzyła ją nagle jej bezwzględna samotność. Czuła się mroczna i pusta. Porzucona niezauważona zapomniana stała na chodniku. Była nic
Kiedy przechodziła przez ulicę... teksty

luckaa dodano: 3 września 2010

Kiedy przechodziła przez ulicę, uderzyła ją nagle jej bezwzględna samotność. Czuła się mroczna i pusta. Porzucona, niezauważona, zapomniana, stała na chodniku. Była niczym. Ludzie mijali ją pośpiesznie. A każdy, kto przechodził obok, był szczęśliwszy ode niej. Poczuła dawną zazdrość. Oddałby wszystko, by być jednym z nich.

  To moja wina bo czytałam mu te... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

- To moja wina bo czytałam mu te głupie sms! - To jego wina, bo mógł ich nie pisać...

próbowałam Cię wydłubać z mojej... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

próbowałam Cię wydłubać z mojej głowy różnymi sposobami, ale Ty kur.va nawet nie drgnąłeś.

Dziś wystarczyć mi musi tymbark... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

Dziś wystarczyć mi musi tymbark pomarańczowo- brzoskwiniowy i tabliczka czekolady.

mam nadzieje . . .  że gdzieś tam .... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

mam nadzieje . . . że gdzieś tam . . . Jest mój rycerz na białym rumaku . ; D

  Płakała?    Płakała.. Bo... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

- Płakała? - Płakała.. Bo często rani.. - Krzyczała? - Krzyczała.. Że nie zawsze jest piękna.. - Śmiała się? - Śmiała.. Bo umie z siebie kpić.. - Żałowała czegoś? - Żałowała.. Że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie.. - Była zła? - Złościła się.. Że czasem w nią wątpimy.. - Cieszyła się? - Cieszyła się.. Że jej tak często szukamy.. - Co Ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała.. Że nie jest dla mnie..

Pragnęła usiąść w jednej z... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

Pragnęła usiąść w jednej z kafejek na Montmartre, w szpilkach. Oblizując z ust smak francuskiego cappuccino, wciągać zapach Paryża jak narkotyk. Mieć długie rzęsy, czerwone usta, suknię w kwiaty. Jej seksapil, naturalność i przerażający smutek w oczach..

 A jak tam z Markiem?   Jakim... teksty

luckaa dodano: 31 sierpnia 2010

-A jak tam z Markiem? -Jakim Markiem? Widzisz? Już nawet nie pamiętam, że ma na imię Marek. Nie pamiętam też, że ma niebieskie oczy, dołeczki w kącikach ust i zniewalające spojrzenie. W ogóle go nie pamiętam.

all I want to do is find a way back... teksty

luckaa dodano: 19 sierpnia 2010

all I want to do is find a way back into love . ♥

Nie będę wiecznie chodził po... teksty

luckaa dodano: 19 sierpnia 2010

Nie będę wiecznie chodził po świecie. Mój czas parkowania w słońcu na naszej małej planecie znajduje się między wiecznością przed moimi narodzinami a wiecznością po mojej śmierci. Mam własny parkometr. Nie mogę przestawić wskazówek. Nie mogę do niego wrzucić następnej monety i przedłużyć czasu postoju. Mój czas jest nieodwołalnie ograniczony.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

luckaa dodano: 19 sierpnia 2010

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno; Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Widzisz tę dziewczynę która siedzi... teksty

luckaa dodano: 19 sierpnia 2010

Widzisz tę dziewczynę która siedzi sama na plaży przy zachodzie slońca? Jak myslisz o czym mysli? Czy o tym,że człowiek którego kochała uciekł do innej?Czy może o tym ze każdy facet do dupek? Czy może rozważa czy nie jest zakochana w innej dziewczynie?Czy może dlatego że chłopak nie mogł z nia wyjechać? Czy może dlatego,że właśnie uświadomiła sobie ze kocha kogoś innego? czy moze dlatego,że jest zakochana w kimś tak długo i wierzy ze może sie tu zjawi? Możemy się wielu rzeczy domyślać, ale pewnie jest jedno że dziś tak jak i wczoraj i przedwczoraj i kilka dni wcześniej,będzie tu siedziec sama aż słońce zajdzie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV