głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa po mimo wszystkiego . tego że nawet na mnie nie patrzysz masz na mnie ostrą wyjebkę nie wiesz że żyję że jestem obok ciebie ... KOCHAM CIĘ ! dziękuję : twoje wp

luckaa

luckaa.moblo.pl
po mimo wszystkiego . tego że nawet na mnie nie patrzysz masz na mnie ostrą wyjebkę nie wiesz że żyję że jestem obok ciebie ... KOCHAM CIĘ !
po mimo wszystkiego . tego   że... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

po mimo wszystkiego . tego , że nawet na mnie nie patrzysz , masz na mnie ostrą wyjebkę , nie wiesz , że żyję , że jestem obok ciebie ... KOCHAM CIĘ !

dziękuję :  twoje wpisy są zajee     :  teksty luckaa dodał komentarz: dziękuję :) twoje wpisy są zajee ; * :) do wpisu 15 grudnia 2010
 Kobieta jest najsłabsza  gdy kocha... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

"Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana."

lepiej byłoby   gdyby matka... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

lepiej byłoby , gdyby matka rzeczywiście mnie usunęła będąc w ciąży . zobacz , jakby było pięknie . Ty byś nigdy mnie nie poznał , nie cierpiał , nie ciął się , nie pił do nieprzytomności tylko dlatego , że znów się pokłóciliśmy , rodzice mieliby święty spokój , mama nie płakałaby po cichu , bo znów ją zawiodłam , najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów , sąsiedzi nie narzekaliby , że znów włączyłam muzykę za głośno .. nawet pies cieszyłby się z tego , że w końcu nikt na niego nie podnosi głosu . ale niestety , mama tego nie zrobiła , więc muszę radzić sobie sama . nie mam na tyle cholernej odwagi , żeby połknąć garść tabletek , popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań . starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła , mając nadzieję , że w końcu mnie coś pierdolnie na amen .

  Co wolisz na urodziny . ? Tort czy... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

- Co wolisz na urodziny . ? Tort czy prezent . ? - Dlaczego pytasz . ? - Bo nie wiem czy obwiazać sie kokardka czy wysmarowac kremem .

  jeśli go nadal kochasz to walcz o... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

- jeśli go nadal kochasz to walcz o niego ! - walczyłam... - i co ? poddałaś się ? - nie, przegrałam...

pozostało mi tylko bezradne... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

pozostało mi tylko bezradne wzdychanie i mimowolne kierowanie wzroku w górę , kiedy na twoją myśl oczy napełniały się łzami , a serce przepełniała świadomość , że nie będzie dobrze . racjonalne myślenie mówi mi , że nigdy nie będzie tak , jakbym tego chciała . nigdy nie poczuję smaku ust , których widok tak ubóstwiam .

byłeś i nadal jesteś dla mnie... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

byłeś i nadal jesteś dla mnie wszystkim . to nie są puste słowa , takie jak " bez Ciebie nic nie ma sensu " , " umrę bez Ciebie " itp . po prostu od tego momentu życie bez Ciebie wymaga ode mnie więcej odwagi niż śmierć .

dzisiaj możesz pożegnać się z tym... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

dzisiaj możesz pożegnać się z tym , że facet będzie patrzył Ci głęboko w oczy , bo zamiast tego wzrok będzie kierował na dekolt . zamiast pocałować Cię w dłoń uściśnie pośladek z cwaniackim uśmiechem . jest tak odkąd pamiętam , więc ja też mam prawo patrzeć się bezwstydnie na męskie tyłki i w wulgarny sposób wyrażać swoją opinię na ich temat .

alkohol to wspaniała rzecz . za jego... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

alkohol to wspaniała rzecz . za jego sprawą beznadziejne imprezy stają się zabawne , szkaradni faceci atrakcyjni , poza tym nic tak nie dodaje pewności siebie jak alkohol . jednocześnie to przez niego napalamy się na brzydkich facetów , puszczamy pawia i dzwonimy do byłych w środku nocy , by wykrzyczeć im , że otrząsnęłyśmy się już po tym burzliwym rozstaniu dwa lata temu .

Miłość jest wtedy  kiedy mówisz... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

Miłość jest wtedy, kiedy mówisz chłopakowi, że podoba ci się jego koszulka i on ją później nosi każdego dnia.

Mam na ręku twoje imię... Cały... teksty

luckaa dodano: 15 grudnia 2010

Mam na ręku twoje imię... Cały czas i już na zawsze... Po mimo, że mam innego, ja Cię wciąż kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV